reklama

L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

Před chvílí to bylo v TV - L. A. přiznal, že dopoval. A mně to vadí! Hodně mi to vadí! Přesně řečeno - nevadí mi, že dopoval, vadí mi, že se k tomu přiznal! Cyklistika (myslím ta závodní) je naprosto špinavý sport, bere každý, kdo v ní chce vyniknout (obdobný to asi je i v jiných sportech, vono běhat 90 minut po fotbalovém hřišti taky není jen tak), a když pak vidím nějakýho cyklistu, který říká, že "já teda ne, já svatoušek" - k smíchu!
Prostě si myslím, že to neměl přiznávat. A pro mě to je pořád "Pan cyklista číslo 1"! :-)

[ Zpět ]
Datum: 18.01.2013
Autor: Airline
  • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

         

    Mě dost zklamal - ne tím, že se přiznal, ale že v tom opravdu jel.
    Osobně mám pocit, že to jeho přiznání bylo účelové, protože se chce k závodění vrátit.
    A to mi vadí rovněž - obojí...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

         

    Vidím to úplně stejně. Dopujou všichni, přizná se jen blb nebo podplacenej hajzl.
    By mě zajímalo, kolik za to přiznání dostal a koho má udat.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2013
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

           

      Podle me uz tu iluzi cistoty neslo drzet dal, tak se zrejme dohodl ze se prizna, ale - vsimnete si - v tom rozhovoru bylo, ze od 2005 je cisty, a ze nove biologicke pasy UCI (co to je?) v tomto pomohly.

      Takze muj nazor nezasveceneho okolojdouciho je, ze cilem melo byt ukazat, ze jako zlo se stalo, ale ted uz jsme vsichni kamaradi a bez dopingu. Takze ani bych nevidel duvod nekoho udat, ale ocistit UCI. A tady bych si to podplaceni klidne dovedl predstavit.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.01.2013
      Autor: Akito
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

         

    Jediný smutný na tom je, že zobali všichni, takže ve finále vyhrál stejně ten nejlepší. Samotný zobání tour nevyhraje. Pak mě na tom štve, že ti všichni, co z něj těžili, měli z něj prachy, do něj dneska kopou. Australani ho žalují, ale že jim přitáhnul tolik fanoušků, kolik nikdy na závodech neměli za celá léta dohromady a s tím souvisí samozřejmě i prachy, to už nevidí. Z toho je mi nablití.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2013
    Autor: Holfi
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

           

      ..aj Armstrong z nich tazil, cele roky mu pomahali na Tour .. aj vdaka svojim pomocnikom vyhral ten zavod, zaroven ako vitaz a ikona zarabal velke peniaze, nie len v samotnej cyklistike, reklamy a rozne zmluvy .. to, ze to nepovedali skor, je otazne .. my nevidime do kuchyne .. co ak sa bali ? co ak aj samotna UCI, ci rozni vplyvni ludia stali za nim ? proste nemali odvahu bojovat s armstrongom .. teraz je to ine, bol tu obraz velkeho neporazitelneho sportovca, bol to armstrong .. ale oni vedeli, ze pravda je uplne ina .. tak prehovorili a aj ked neskoro, aj tak si zasluzia obdiv .. niekto tvrdi, ze to uz teraz nie je dolezite .. ale je to dolezite, pretoze je dolezita samotna PRAVDA ..

      [ Zpět ]
      Datum: 18.01.2013
      Autor: jozkovicz
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

           

      Přesně tak.
      Všem svým tehdejším sponzorům vydělal velký prachy a teď do něj budou kopat?
      Kde by byla firma Trek nebýt Amstronga a jeho vítězství na Tour.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.01.2013
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

         

    upřímně řečeno... je mi to lastně jedno

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

           

      vlastně nebo slastně?!? :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 18.01.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

         

    Co si budem povídat prostě ho uštvali jako divou zvěř. Globální hon, dokonce si do něj s rozkoší jemu vlastní koplo to, co tady na chatu občas hovoří jako Glum...

    Když se člověk podívá jak dopadl například z dopingu usvědčený Contador ?? Jeho drahá cyklistická národní federace do toho tak dlouho sypala písek a navíc ani evropská se nepřetrhla a tak si dál vesele popelaří na kole...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2013
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

           

      Možná ho uštvali jako divou zvěř právě proto, že se tak choval.
      USADA šla už od začátku hlavně po jeho zneužívání federálních peněz - distribuce zakázaných látek, zneužití státní dotace, zastrašování. Šikanoval lidi, kteří na jeho dopování upozorňovali, posílal na ně své právníky, hrozil jim žalobami a podobně.

      Takže „Pan cyklista číslo 1“ ano, ve srovnání s ostatními nadopovanými cyklisty byly jeho cyklistické výkony obdivuhodné.
      Ale jako člověk mě hodně zklamal už před několika lety. Jak se říká, kdo chce moc, nemá nic.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.01.2013
      Autor: 0iIi0
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

         

    Poznal, že nemá cenu dále zapírat a drze se přiznal.

    Ale když se to tak vezme, tak měl v podstatě jenom stejné podmínky jako ostatní. Jestli mu seberou tituly z Tour, tak je dostanou jezdci, na které ten doping také v minulosti prasknul... Ale nedopujte, když v profesionálním sportu jde o tolik, to se přece vyplatí! :(

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2013
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

           

      Pokud vím tak už před časem oznámili, že tituly nebudou přiznány nikomu.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.01.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

             

        není komu, ale některý kvůli tomu museli pěkně svatouškovsky veřejně ogrilovat...
        Vůbec nehájím doping, ale chtěli od lidí aby na kole jezdili průměrnou rychlostí auta několik týdnů v kuse a nastoupali při tom orbitální dráhu ?
        Chtěli.
        Tak to dostali.
        Navíc co si budeme povídat o čistotách vrcholového sportu.
        Poctivý divák by nikdy nekoukal na lidi, kteří by hodili oštěpem 52 metrů a 32 cm, běhali stovku za 12-13 vteřin nebo zvedali nad hlavu jen svoji váhu + pár kilo, či běhali na lyžích 50 km za tři hodiny a pár minut, dy´t by to to lidi nebavilo na to čumět a ty reklamy by nevidělaly ani na slanou vodu...

        [ Zpět ]
        Datum: 18.01.2013
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

               

          Já myslím, že se teď přece jenom něco změní, nebude to moc, ale něco určitě. Možná něco jak před několika lety ve vzpírání, kdy udělali tlustou čáru, zrušili (resp. přestaly být uznávány) veškeré předchozí rekordy a po důsledných kontrolách začali znovu.
          Může být, že se teď pojede pomaleji a nebudou etapy tak náročné a bude tam víc odpočinku a taky kontrol. Tak uvidíme co se změní.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.01.2013
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

                 

            A hlas lidu houkne " se nějak flákaj ne"...
            Navíc co si budeme povídat, pro vítězství udělaj lidi všechno na světě...
            Víš kolik umřelo cyklistů a abych byl spravedlivej dalších sportovců pár let po konci kariéry ?
            Navíc to není fér, ve spoustě sportů jim ty rekordy nechali a ještě je dneska nechaj trénovat ....
            Tak vážně nevím proč by jsme mi měli mít mistryně světa v atleticem, které dodnes drží světové rekordy a vzpěrači z důvodu férovosti začali znova...

            [ Zpět ]
            Datum: 18.01.2013
            Autor: újezďák
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

                   

              Když by jeli v průměru třeba jen o 2 km pomaleji tak to snad ani nikdo nepozná a když jim z etapy uberou 20 km a přidají 1 den odpočinku, tak by se vůbec nic nestalo a myslím, že by to ani nikomu nevadilo. Když by skutečně začali znova bez jakékoliv podpory tak by se běhalo třeba pomaleji, jednu sezonu by to bylo hodně divný a v třetí sezoně už by to ani nikomu nepřišlo, tohle tady už jednou v atletice asi před 15 lety bylo. Proč by se to nezopakovalo i v jiných spotrech a třeba opakovaně.
              Nějak se stím budou muset popasovat.

              [ Zpět ]
              Datum: 18.01.2013
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

                     

                No nevím.
                Pamatuješ když dali šanci lidu odhlasovat si "super etapu na Giru " ?
                A co jim pak vymyslel výkonů lačný lid ?

                [ Zpět ]
                Datum: 18.01.2013
                Autor: újezďák
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

                       

                  Jasný, na tohle jsou lidi nesoudný blázni. Vem si třeba skoky (lety) na lyžích, tam se lidi přímo těšili až budou padat a rozbíjet se na dopadu, dnes je pád hodně vyjimečný, asi na dva roky opadla návštěvnost pak se to srovnalo do současného docela rozumného stavu. Rekordy jsou hezká věc, ale nějaká rozumná brzda tam být musí a tou by mělo být ředitelství závodu s nějakou odbornou komisí, která nepřipustí šílenosti a něco co je už na hranici možností bez "chemické" podpory.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 18.01.2013
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

                         

                    tam se to zrovna dá docela rovnat materiálem... :) ale stejně se podívej kolik skokanů vypadá jako klienti gulagu nebo dachau....

                    [ Zpět ]
                    Datum: 18.01.2013
                    Autor: újezďák
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

                     

                Připomíná mi to uvažování, že teď je jede podle ohavných špinavých amorálních pravidel, ale když přijdeme my, nastavíme jiná, přísnější pravidla, najednou tu budou úplně jiní, sluníčkoví lidi a začnou se těmi pravidly řídit;-)

                A co kdyby takhle někdo na té zkrácené trati a mezi těma pomalejma závodníkama zkusil zase opatrně a nenápadně dopovat?

                [ Zpět ]
                Datum: 18.01.2013
                Autor: Joe-CUBE
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

                       

                  Taky to může jít opačně, zjistěj že máš genetickou dispozici k lepšímu prokysličování ?
                  Nebo že tvé svaly se zakyselej o 15 procent pomaleji ?
                  Šup tady máš baťůžek se zátěží...

                  Je taková povídka scifi, kde lidem s IQ nad normu pouštěj do uší hluk aby se nemohli soustředit, se super zrakem dostaneš skla která tě srazí na normu a moc rychlejm nebo obratnej dávájí šaty se zátěží... aby byla spravedlnost.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 18.01.2013
                  Autor: újezďák
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

                         

                    to jsem kdysi myslím četl...

                    Když si načnul to IQ, četls Jutu od Pecinovskýho?

                    [ Zpět ]
                    Datum: 19.01.2013
                    Autor: Jurimír
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

                           

                      Člověče nečetl...

                      [ Zpět ]
                      Datum: 19.01.2013
                      Autor: újezďák
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

                             

                        :-O
                        chyba. Klidně i jí i půjčím. To je zajímavý čtení. Obzvlášť když bereš kdy vznikla.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 19.01.2013
                        Autor: Jurimír
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

                               

                          dík ale stáhnu si to asi do čtečky :)

                          [ Zpět ]
                          Datum: 19.01.2013
                          Autor: újezďák
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

                       

                  Vždyť je možné zvýšit počet a důslednost kontrol a přitvrdit tresty, zjistí doping tak bez milosti trvalý zákaz a třeba i těžký finanční postih vedení týmu. Co já vím ať vymyslí co chtějí, ale aby to platilo pro všechny, jinak mě osobně je celkem jedno jestli pro peníze třeba zmutují nebo zmagoří. Krásný příklad je třeba vzpěrač Zaremba, věděl co je doping za svinstvo, bral ho pro peníze a slávu a najednou troska a rázem změnil názor, to samé byly východoněmecké atletky a řada dalších.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 18.01.2013
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

         

    Je to vítěz a pro mě jím zůstane... :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2013
    Autor: crow75
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

           

      A pro mne dokonce sedminásobný. ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.01.2013
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

           

      Jakýže to máš dres ?? ;o)))))

      [ Zpět ]
      Datum: 19.01.2013
      Autor: Holfi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

             

        Cocain & Heroin Olympic Team.

        A to je logo teamu... :)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.01.2013
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

         

    Mně nevadí, že to přiznal, vadí mně, že to přiznal až nyní, když už řadu let před tím stále tvrdil, že nedopuje. A tím nemůže být "pan cyklista číslo 1," protože po světě může jezdit mnoho cyklistů, kteří trénují stejně usilovně jako on (nebo dokonce víc), ale nedopují, a tak nemají šanci se prosadit. Opět potvrdil, že v současnosti to bez "zobání" nejde a že vrcholový sport nemá vlastně smysl.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.01.2013
    Autor: drak
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

         

    V podstate souhlasim a jen dodam... A co Miguel Indurain, Giani Bugno, Greg Lemond, Fignon a dokonce muj oblibenec Marco Pantani...? Tezko mohl soudne uvazujici jedinec verit tomu, ze je normalni podavat takove vykony. Pritom vsichni tihle cykliste museli trenovat na maximum - stejne jako i Ti ostatni co zobali taky. A byli lepsi. Takze ano, oni jsou nejlepsi, skoda jen, ze clovek obdivujice jejich vykon stejne ma vzadu v hlave informaci, ze to je s pomoci dopingu. Bohuzel. Nic to nemeni na tom, ze tito cykliste si za sve vykony uznani zasluhuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.01.2013
    Autor: m
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

           

      Stamiliony žen a miliony mužů po celém světě jsou v posledni době zklamáni hromadným přiznáním jejich sexuálních partnerů, že při jejich sexuálních výkonech nebyli hnáni jen láskou a vzrušením z partnera ,ale i podpůrnými prostředky, které zobali přes stykem.
      Ale na druhou stranu, nic to nemění na tom, že tito lidé si za své výkony uznání zasluhují :)

      [ Zpět ]
      Datum: 20.01.2013
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

         

    No, je to pro me strasna rana, ale vcas me nastesti odrizli. Takovy zklamani, Plzak musi rotovat v hrobe (nebo v urne?). Akcie sponzoru jsou v hajzlu! Hlavne aby to neovlivnilo nase prezidentsky volby.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.01.2013
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: L. Armstrong se přiznal k dopingu :-)

         

    Dopovat? Udávat? Vězňovo dilema:
    http://mmister.com/procvicujeme-veznovo-dilema...

    [ Zpět ]
    Datum: 22.01.2013
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

668 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024