reklama

PŘECHOD

Cauky.Má někdo zkušenost s přejezdem PASSO DELLO STELVIO/STILFSER JOCH/.Z které strany je lepší vyrazit na vrchol.Z Bormia nebo Prata?Co je snažší?Díky za každý názor,který už na tomto vrcholu vstanuly.

[ Zpět ]
Datum: 26.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (LOJZÍK)
  • Re: PŘECHOD

         

    Ahoj, prý nejhezčí to je z Prata. Sám jsem si to zkusil a byl jsem velice nadšen, i když pokud někde objevíš foto serpentin z této strany, tak musíš v reálu trošku slevit. Ze samotné silnice není vše tak hezky vidět jako na fotkách z protějšího kopce, ale i tak to stojí za to. Něco bližšího k přejezdu najdeš třeba na www.bajk.cz, článek Na kole přes Stelvio a Gavii. Hodně zdaru.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Krtek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PŘECHOD

         

    no já to beru z Bormia do Prata a nazpět :)
    Popřípadě to můžeš vzít Švýcarskem, tam je to trochu HC, páč tam není cca 3-4km asfalt, ale pouze šotolina. Moje nejoblíbenější lokalita, poté následuje Cortina. Fota: http://www.home.karneval.cz/10802185/fotky%202005/ nebo něco na http://www.home.karneval.cz/10802186/dovolena... popř. ti to vypálím na DVD v plným rozlišení

    [ Zpět ]
    Datum: 27.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: PŘECHOD

           

      PRO DyEM.Díky za odpověd.Já bydlím okolo BRNA.Není problém se sejít?

      [ Zpět ]
      Datum: 27.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (LOJZÍK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: PŘECHOD

             

        pro Lojzíka: já su z Brna :)

        [ Zpět ]
        Datum: 27.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: PŘECHOD

               

          víc třeba na ICQ 311981336

          [ Zpět ]
          Datum: 27.11.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: PŘECHOD

             

        sejít se můžeme, dej vědět, zda je zájem, mail aegas(zavin)volny.cz

        [ Zpět ]
        Datum: 04.12.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PŘECHOD

         

    Ja jsem to jel z Prata a rekl bych ze je to lepsi.Akorat trochu moc aut.Nahore je dobry popojet kus doleva od te hlavni silnice (ve smeru od Prata do Bormia),jsou tam nejaky hospody a od nich je daleko lepsi vyhled nez ze samotne silnice,muzes si tam poridit pamatecni snimecek tech serpentin,aspon teda te horni casti.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: PŘECHOD

         

    Ahoj, nuz najstrmsie to je asi od Prata. Do kopca je ale asi predsa len lepsie ist zo savjciarska od Santa Marie (to je tretia moznost) cez Umbrailpass. Nie je to take velke prevysenie (Santa Maria ma asi 1450 m n.m., ale podla mna tato cesta je najmenej frekventovana (je tam aj jeden usek sotolinovy), pre jazdu do kopca idealne. Z Umbrailpassu je to asi este asi 250 vyskovych metrov, po uz trochu viac frekventovanej ceste. Vyhodou je, ze mozes urobit okruh, ked sa vratis dole kopcom do Prata a potom pojdes kusok hore proti prudu rieky Adige. Na pohlad najkrajsie serpentiny su ale naozaj od Prata.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

604 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024