reklama
Město: Praha

Praha na kole do prace a vyjizdky leden 2013

Kdo jezdi i ted v lednu na kole,treba do prace ,nebo vyjizdka v praze,nasem preplnenem meste,nebo trosku mimo prahu okoli,ostatne zima je,ale netuhne,zejo a slunicko a mraz,kdyz moc neklouze bez snehu je idela podminky na kolo,krasnou super projizdku,nebo na kole do rpace,hezky zdrave a z prace taky.?..pochlubte se,kdo uz jezdi ted v lednu nebo porad pokud to jde,hlavne bezpecne ted v zime a teple se nabalit...

[ Zpět ]
Datum: 12.01.2013
Autor: karekom
  • Re: Praha na kole do prace a vyjizdky leden 2013

http://www.nakole.cz/diskuse/15837-do-prace-na...

[ Zpět ]
    Datum: 12.01.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No pokud to ma být jen přehledný seznam lednových cyklistů a po Praze, tak se klidně hlásím ;)

[ Zpět ]
    Datum: 13.01.2013
    Autor: cobic
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Měl jsem pomalejší start, byl jsem nemocný, ale už jezdím.

[ Zpět ]
    Datum: 13.01.2013
    Autor: Hrabosh

Tak lednové projížďky nejdou moc dohromady s kvartálním DPH, takže zatím jenom do práce a zpátky plus nějaké ty cesty na úřady a za klienty. Ale jezdím, odradit se nedám.

[ Zpět ]
    Datum: 17.01.2013
    Autor: MiBo

Vyjizdky ano, nejlepe kdyz je cerstve nasnezino. Do prace obcas.

[ Zpět ]

Jezdim do prace, obcas si to trochu nastavim, ale na nejake projizdky to moc neni. O vikendu radsi hory a chlupate lyze ;-)

PS: malem jsem to zadani nerozlousknul - co text trochu strukturovat? Tohle neni smska...

[ Zpět ]
    Autor: epo
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky vyjedu. Ale co mě poněkud zarazilo, je čeština, použitá v tomto příspěvku. To už fakt dospělý jedinec neumí psát česky? Omlouvá jen příslušnost k nějaké národnostní menšině!

[ Zpět ]
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nemaje žádného jiného dopravního prostředku,jezdím denně.Zatím 627km od prvního ledna.Jsou v tom i nějaké vyjížďky jen tak do lesa.

[ Zpět ]

Pěkný, mám čistě víkendových 390... do práce to zatím nedávám, čekám na světlo...
      Když jsem proštoural deníček jízd, tak mě z toho za poslední 4 roky, co si to píšu, vychází průměrný začátek dojížděcí sezony do práce dvanáctý březen :)

[ Zpět ]
      Autor: újezďák
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

130 cyklistů (11 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017