reklama

Sportka

Máte svá oblíbená čísla do hry sportka?
Pokud nejsou tajná dejte pár tipů.
V případě výhry bude přiměřená odměna.

[ Zpět ]
Datum: 12.01.2013
Autor: Bobbob
  • Re: Sportka

http://www.volny.cz/s2000/hazard.htm

[ Zpět ]
    Autor: mira.l
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kapku zastaralé i když pravdivé.
      Ovšem na druhou stranu když se štěstí unaví sedne prý i na vola:-))

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To jo, ale musí nejdřív vystřídat těch skoro 14 milionů volů před ním.
        No ale když někoho baví Sazce cpát do chřtánu, warum nicht...

[ Zpět ]

Tady je máš, netajím se jima : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 a 49.
    A místo ve Sportce jima občas přispívám německým soudruhům :-)

[ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Odměna jich nemine, vašnosti!!!

[ Zpět ]

Varuj se hazardu, vzpomeň si na Jardu.

[ Zpět ]
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

jednou za čas, když jdu někde zrovna okolo trafiky, vzpomenu si a je zrovna první cena v řáech desítek milionů, tak obětuju pár drobných a vsadím dva tři sloupečky.
    Většinou náhodnej tip.
    Někdy to vyplňuju ručně, ale t nechám prostě ruku aby zaškrtala, co chce.

párkrát jsem vyhrál několik desítek korun a jednou to dokonce bylo i víc než stál ten tiket:-)

[ Zpět ]
    Autor: Jurimír

Nesázím, takže každý týden mám svých min. 16,- Kč jistých :o)))

[ Zpět ]
    Autor: radka

A za to už se dá pořídit i jeden pěkný a docela velký dortík :-)

[ Zpět ]

Docela velký dortík?!?
        Jak velký je ten "docela velký" dortík?!?

Hele, u vás možná jo, ale tady bych za tuhle cenu dortík nekoupila žádný. Možná tak kremroli, indiána nebo malý koláček. Nebo minizákusek - ty bych koupila i dva :o)))
        Anebo můj oblíbený linecký makový koláč a to by mi ještě 4 koruny zbyly :o)))

[ Zpět ]

Já je tak často nekupuju, ale když tak nad tím přemýšlím, tak by to mohl být spíš jen velký minidortík :-)) Nebo tak 2 až 3 velké koblihy, meno 2 švestkové koláče, které mám stejně radši :-)

[ Zpět ]

Tak koblihy bych za to koupila 3 u Ječmínka, jinak asi 2. Ale ty já nejím.

[ Zpět ]

Taky nesázím jen jsem to chtěl zkusit.
      Nezkusil, zamykám, byl to úlet.

[ Zpět ]
      Datum: 13.01.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

257 cyklistů (26 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017