reklama

GHOST HTX 29 ACTINUM 7000

Dobrý den, chtěl bych si koupit toto kolo GHOST HTX 29 ACTINUM 7000. Co si o něm myslíte? Nějaké nevýhody nebo nedostatky. Popřípadě proč si vybrat jiné. Cena do 25 000Kč a velikost kol 29" jsou moje požadavky. Děkuji za odpovědi.

[ Zpět ]
Datum: 10.01.2013
Autor: Jack1992
  • Re: GHOST HTX 29 ACTINUM 7000

Další téma na téma mám koupit tohle kolo?!?
    Hele, zkus si na to kolo sednout a když ti bude vyhovovat, tak ho ber.
    Každé kolo má svá plus a svá mínus - když tu budeš takhle probírat každé, které se ti zalíbí, tak si nakonec nekoupíš nic.
    Limit jsi zvednul ze 14tis na 25tis., a za to už koupíš opravdu slušné kolo.

[ Zpět ]
    Datum: 10.01.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu

včera
Ahooooj cyklisti.Hledám k sobě chlapa pro společné cyklotoulání přírodou.Také z Prahy.Věkem nejlépe od 45 -do 55…

Hledám: cyklodovolená

včera
Ahoj, nechtěl by se někdo se mnou (žena 58 let) a skupinou 10 přátel ve věku mezi 50-60 lety zúčastnit…

Hledám: kamaráda na kolo

22.04.2017
Hledám kamaráda na kolo a jiné aktivity.Ve dvou to je veselejší.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

143 cyklistů (12 přihlášených)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017