reklama

1705 km na kole aneb z Košic do Gagauzie - 7. - 9. č.

7. č. Besarábie je území mezi řekami Prut, Dněstr a Dunaj.

První táboření na odpočívadle u silnice je v pohodě. Kohouti z nedaleké vsi nás budí, zase nás čeká idylický venkov. Slyším bučení krav, kopyta koní, školní autobus sváží děti...

Na trase se zastavujeme v Suta de Movile. Je to oblast…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 08.01.2013
Autor: Bu
  • Re: 1705 km na kole aneb z Košic do Gagauzie - 7. - 9. č.

         

    Vše tve foto rajče koukala,moc pekne. Umiram 1705km. Jsem rada,že jsi bohate uživala hezke toulky. Letos zatim budu Nemecko-Rakousko.A take možno vychodni Slovensko kvuli kostely a Dukla.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2013
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 1705 km na kole aneb z Košic do Gagauzie - 7. - 9. č.

           

      Ahoj Arabice, díky za nahlédnutí na mé Rajče. Přeji ti také hodně krásných cyklo-kilometrů a doporučuji zastávku v Košicích, stojí to zato. Bu

      [ Zpět ]
      Datum: 08.01.2013
      Autor: Bu
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 1705 km na kole aneb z Košic do Gagauzie - 7. - 9. č.

           

      ahoj .. mozno ta bude zaujimat tato stranka, ked sa chystas na kostoliky, na vychode sk :) ... http://www.kdc.sk/

      [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2013
      Autor: jozkovicz
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 1705 km na kole aneb z Košic do Gagauzie - 7. - 9. č.

             

        Jo vim,narodila jsem na vychodni slovensko,bez problem. Dukla celkem 3 krat ale velmi davno zakladni škola. Rada znovu opakovane podivat hlavne Širava,Dukla,Lubovna,....

        Bu-znam Košice,nekolik krat jsem tam byla. Nechci start z Košice,zatim planuji z Humenne nebo Michalovice,uvidim.

        [ Zpět ]
        Datum: 09.01.2013
        Autor: Arabice
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 1705 km na kole aneb z Košic do Gagauzie - 7. - 9. č.

             

        To jsou velmi pěkné stránky a lákavá trasa. Díky za info. Možná se po ní napřesrok vydám.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.01.2013
        Autor: Bu
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: 1705 km na kole aneb z Košic do Gagauzie - 7. - 9. č.

               

          .. rado sa stalo .. len pre info,ci uz pre vas, alebo inych, ak pojdes na mapu a kliknes na konkretny kostolik, tak sa ti o nom zobrazia informacie .. velmi frekventovana cesta je od svidnika smerom na vysny komarnik, je tam prechod do Polska a jazdi tamadial velmi vela kamionov, ktore vlastne idu cez presov, svidnik a do Pl ..

          [ Zpět ]
          Datum: 10.01.2013
          Autor: jozkovicz
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: 1705 km na kole aneb z Košic do Gagauzie - 7. - 9. č.

                 

            Díky moc za info.

            [ Zpět ]
            Datum: 11.01.2013
            Autor: Bu
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

361 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024