reklama

Aerodynamický tachometr. :-))

Chci si k ježíšku koupit tachometr s nasčítáváním nastoupané výšky. Z příspěvků, co tu už byly, nejsem moc chytrý.
Můžete napsat, kdo jaký máte typ, výrobce a svoje zkušenosti s ním?
Tohle je ohne sranda. Bejbísová si ho nárokuje taky, takže budu kupovat 2x.

[ Zpět ]
Datum: 25.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
  • Re: Aerodynamický tachometr. :-))

         

    Mam Cateye AT100,je to uz starsi kousek ale kupodivu ho porad prodavaji.Vysku ukazuje celkem normalne,prevyseni taky nacita,jenom kdyz dochazi baterka tak mereni vysky zacne blbnout,i kdyz funkce tachometru funguji jeste normalne.Ale to je asi normalni.Pak jeste meri teplotu,cidlo tam je pro kompenzaci vyskomeru.Jinak dalsi funkce jako mereni stoupani v procentech jako maji novejsi pristroje nema.Celkove bych ti ho ale spis nedoporucil,protoze nema moc dobre vyreseny kolejnicky na riditkach,obcas ztraci kontakt a pokud vjedes do deste, voda se dostane do mezery mezi kolejnickama a computerem,prestane to nacitat impulsy od cidla a tvari se jako ze stojis a po chvili usne.Dalsi nevyhoda je pokud si ho chces vzit na pesi turu,vysku sice ukazuje ale pokud nedostava impulsy jako pri jizde na kole ,po par minutach usne a prestane nacitat prevyseni.Takze prevyseni ktery si usel nezmeris,leda bys ho mel v ruce a furt mackal nejaky tlacitko aby neusnul.Dnes bych asi koupil VDO,ma ho kamos a celkem si ho pochvaluje.Pritom stoji jen o trochu vic nez ten muj a nekde stoji i stejne.Dalsi kamos mel Ciclosport,cislo si uz nepamatuju,ale ten byl zajistenej v kolejnickach na riditkach jen takovym melkym plastovym vystupkem,takze si ho docela casto z tech riditek strhnul kdyz o nej nejak zavadil,a nakonec ho takhle ztratil.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Aerodynamický tachometr. :-))

           

      Mám od Cateye tachometr, a má v dešti s kontaktama ty samé problémy. Navíc se mi v zimě mrazem utrhl zajišťovací zobáček a občas ho ztrácím.
      Zřejmě mají naprd konstrukční oddělení.
      Dík za obšírnou zprávičku, mrknu na VDOčko. O tom ciclosportu tu byla někde diskuze.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Aerodynamický tachometr. :-))

             

        A neni to nahodou takovej ten co ma na kolejnickach ty kontakty diagonalne?Jeden cas je totiz delali s temahle kolejnickama vsechny.Zajimavy je ze ty co delali predtim byly bez problemu.Mel jsem starej Cateye Mity a ten fungoval bezvadne nez mi ho ukradli.Teda mozna i potom ale me uz je to houby platny.Kamos ma nejakej novej a taky si nestezuje.Jenom ten muj blbne...

        [ Zpět ]
        Datum: 28.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Aerodynamický tachometr. :-))

         

    Kup dvě různé značky. Budou-li se údaje rozcházet, dá se to na to svést a nemusíš řešit, který z nich je nepřesnější.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (AF)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tachometr.s barometrickým výškoměrem :-))

         

    Popíšu výškoměr, který používám už třetím rokem. Jedná se o barometrický výškoměr Ciclomaster CM 436 M, (36 funkcí) Kromě všech funkcí běžného
    tachometru, ukazuje na běžném LCD displeji ještě teplotu, výkon a dále nadmořskou výšku okamžitou, maximální a minimální daného dne, okamžité stoupání nebo klesání v procentech, celkové zdolané převýšení nahoru i dolů, průměrné denní zdolané převýšení nahoru a dolů, nejvyšší
    denní stoupání a klesání v % a počítá průměrnou rychlost stoupání nebo klesání. (Velkou část těchto údajů jsem nikdy ani nepotřeboval) Kalibrace výškoměru se dělá ráno před výjezdem podle
    známé nadmořské výšky. Popisovaný typ má paměť (60 hodin) a veškeré údaje o jízdě zaznamenává . Po přenosu do počítače (přes USB port) je pak možné vykreslit grafy
    výškového profilu v závislosti na ujetých kilometrech nebo v pěším režimu v závislosti na ušlém čase. Dále je možné vykreslit graf průběhu teploty, výkonu (je-li správně zadaná váha cykloše) a rychlosti, Grafy je možné komentovat textovými poznámkami a program je doplňuje dalšími statistickými údaji, jako je celkové převýšení, celkové klesání,
    průměrná rychlost, čas. atd. Je možné doplnit kvalitu povrchu nebo počasí. Program automaticky zpracovává i roční statistiku výjezdů a je možné zobrazit i roční grafy.
    V případě chybného nastavení základní výšky je možné celodenní křivku jako celek programově posunout na správné hodnoty.
    Mimo základní sestavy je možné dokoupit čidlo na snímání kadence šlapání a tepové frekvence. (pro pohodové poježdění nepotřebuji). Aparátek je možné přendávat na 2 různá kola a všechny
    uvedené údaje se zaznamenávají pro obě kola zvlášť nebo v součtu.
    Z principu funkce je přesnost zařízení ovlivněna změnami tlaku vzduchu. Za neměnného počasí bývá rozdíl ve výšce po návratu +- 2m. Pokud ovšem přechází fronta jsou to desítky metrů. Po
    zkušenostech doporučuji vyměnit po roce všechny baterie (čidlo, přijímač a procesor) Jediné co mě trápí je nedostatečná kapacita záznamu při akcích, které trvají víc než týden. Paměť se začne přepisovat a cenná data jsou v tahu. Chtělo by to vyřešit zálohování do vnější paměti.
    Jak vypadají základní výškové profily můžeš kouknout zde.

    http://album.olympus.cz/PhotoGallery/public...

    Je to první informace, kterou požadují účastníci výjezdu hned po návratu.

    Před těmi třemi roky jsem výškoměr koupil za 4000Kč a rozhodně nelituji.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peldy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tachometr.s barometrickým výškoměrem :-))

           

      Na něco podobného mi poslal odkaz Abernthy. Docela mě nahlodal. A když se konečně zotavím, tak mi to tu vykreslíš v nádherných barvách zase Ty. Já asi neodolám. :-))
      To zálohování u fotáku jse vyřešil netovýma kavárnama a Informacema pro turisty. Tam jsou většinou ochotní to nahrát na flaschdisk.
      Ještě jak tam máš velkou paměť?

      [ Zpět ]
      Datum: 26.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tachometr s barometrickým výškoměrem :-))

             

        Tak to jsi mne dostal velikost paměti výrobce neudává. Pouze, že je to 60 hodin. Zkušebně jsem stáhl celou paměť a stažený soubor zabírá 81 kB. Stahování někde na veřejném počítači mne taky napadlo, ale znamená to vozit sebou interfejs a do počítače nahrát program ciclotour což obsluha pravděpodobně nepřipustí??? Záleží na komunikašních schopnostech. Takové Rumunsko by bylo ideální na vyzkoušení. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 26.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Peldy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tachometr.s barometrickým výškoměrem :-))

           

      Ahoj, velmi podobne vlastnost ako tento Ciclomaster ma aj cyklokomputer Naviion. Neukazuje ale vykon ani ho nemeria. Zaznamenava navyse zvuk (ak chces zaznamenat nejaku poznamku) a tuto poznamku najdes presne na tom mieste denneho grafu, kde si ho zaznamenal.
      Takze je skor pre cykloturistu ako pre pretekara.

      Naviion ma vyhodu,z e ako pamat pouziva beznu CF kartu (osadzuju ju 32 MB ). Na jednu kartu sa da nahrat aj pol roka jazdy.
      Naviion je ale dost drahy.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tachometr.s barometrickým výškoměrem :-))

             

        Pěkná mašinka, ale opravdu dost drahá... Plus ještě nutné příslušenství k propojení s PC a za tyto peníze už mám parádní PDA s GPS, mapami... Jen ta výdrž...;-(

        [ Zpět ]
        Datum: 28.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tachometr.s barometrickým výškoměrem :-))

               

          Veškeré příslušenství + program bylo v ceně. PDA mám též ale neovážil bych se ho vozit na kole. A už vůbec ne na řidítkách.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.11.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Peldy)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Tachometr.s barometrickým výškoměrem :-))

                 

            Tak jsi to možná kupoval při nějaké akci, protože jsem na to nedávno koukal na jejich webu a byla to darda... Nějakých 7000 za přístroj, 1600 za kabel, sw si teď nevzpomínám, pak ještě něco, ...
            Za 9-10k se to PDA s GPS už sehnat dá taky... Mapy "zadarmo"...;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 28.11.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Tachometr.s barometrickým výškoměrem :-))

                 

            Oprava:
            Taď na to koukám...
            5990 za komplet balení bez kabelu, který stojí 1650...
            Jinak ty doplňky ale mají pěkně předražené...

            No, na řídítka bych to asi taky nedával...;-) Jednak to na to není stavěné a stejně to nemá takovou výdrž, aby to mohlo být puštěné po celou vyjížďku...

            Mně by se spíš líbila nějaká "krabička", kterou bych před výjezdem zapnul, hodil do batohu, celý den jezdil a pak večer doma připojil k PC a natáhnul z ní data... Něco podobného se už dělá, navléká se to na ruku na horní předloktí... Bohužel cena přes 20k je hlavní překážkou...;-(((

            [ Zpět ]
            Datum: 28.11.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Tachometr.s barometrickým výškoměrem :-))

                   

              Zajímalo by mě, jestli - teda pokud by byl přístroj v batohu, třeba to GPS - by to načítalo třeba nastoupané metry (prostě jestli ten signál do toho batohu doleze).

              [ Zpět ]
              Datum: 28.11.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Tachometr.s barometrickým výškoměrem :-))

                     

                To mně taky...;-))) Určitě se dá něco vyštrachat na webu...
                Zatím jsem se o to ale tolik nezajímal, peníze teď už delší dobu šetřím na něco jiného...

                [ Zpět ]
                Datum: 28.11.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Tachometr.s barometrickým výškoměrem :-))

                     

                O GPS se trochu zajímám už tři roky, ale bohužel na ní ještě nemám finance. Už v debatě s Morcakem na toto téma, jsem dával odkaz na stránky o GPS, ale ve víru emocí na ně nikdo nereagoval, tak je dávám znovu a to přímo na zařízení, která řeší problém umístění PDA (MDA), jeden na řidítka a druhý do batohu:
                http://www.gpsweb.cz/mdacompact.htm
                http://www.gpsweb.cz/misun.htm

                [ Zpět ]
                Datum: 28.11.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Tachometr.s barometrickým výškoměrem :-))

                   

              Este k tomu Naviionu. Mam taky pocit, ze za cca 5000 CZK som kupil vsetko vcitane pripojenia k PC. Teda v cene je USB adapter na CF kartu, viac podla mna netreba. Kabel je podla mna nesikovnejsi.

              Naviion sa da kludne vozit na riadidlach (da sa pripojit na akykolvek drziak od Sigmy), je to presne na to stavane, nevadi mu ani vlhkost a dazd (vcera som vyskusal , ze ani snezenie).
              Ja by som poradil skusit sa s vyrobcom (zda sa mi, ze to je cesky vyrobok) dohodnut. Mne dali zlavu asi 1000 CZK za to, ze som im nahral desat tras.
              Ten naviion sa da totiz vyuzit aj na navigaciu, niekto nahra trasu a zaujemca si ju stiahne z intenetu a podla tej nahratej trase ide. Nahravanie ale dost zdrzuje (treba popisat kazdu krizovatku aspon slovne) a tak sa mi viac ako tych 10 povinnych tras nepodarilo nahrat.
              Este k nacitavaniu vyskovych metrov, naviion nacitava metre aj ked je v batohu. Raz sa mi stalo, ze som nalozil bicykel do auta a zabudol som vypnut komputer a nacitalo mi to vsetky stupania za celu asi 300 kilometrovu cestu. Akurat v tom batohu je trochu nebezpecenstvo, ze sa nahodou stlaci niektore z tlacitok a pristroj sa prepne do ineho modu. To by bolo treba nejako vymysliet, ako ho zabalit.
              Ja ho mam uz druhy rok a nelutujem. Kazdu prejdenu trasu si mozem kedykolvek spatne prezriet. Ako rychlo sme kedy sli, kde sme kolko casu stravili, aka boal teplota, ake stupanie, ci klesanie. Proste takmer vsetko a ked to nestaci, mam este pokec nahraty pocas cesty (ten vsak prilis nevyuzivam, lebo casto zabudam vypinat mikrofon a a potom mam nahrateho prilis vela hluku).

              [ Zpět ]
              Datum: 28.11.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Tachometr.s barometrickým výškoměrem :-))

                     

                este male doplnenie. Baterky k Naviionu vydrzia samozrejme celu cestu. Nabijacie baterky mi vydrzia tak asi mesiac. Baterky dost nici reproduktor, ten ale pocas jazdy nepouzivam (vlastne ani mimo jazdy, zvuk si prehravam na poictaci).
                Mozno este zaverecna poznamka, bez pocitaca doma je Naviion ovela menej vyuzitelny, keby som nemal pocitac, tak sa mi ho neoplatilo kupit.

                [ Zpět ]
                Datum: 28.11.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Tachometr.s barometrickým výškoměrem :-))

                       

                  Na ten Navion mě navedl Abernathy a moc se mi líbí. Myslím, žes mi ho popsal velice dobře a koupit jen tachometr s nasčítáváním nastoupané výšky, by bylo škoda peněz.
                  Ještě si to všechno několikrát přečtu, položím několik naivních otázek a pak to asi objednám.
                  Ještě mi prozraď, jak jsi se k té slevě dostal. Tos jim to navrhl sám?

                  [ Zpět ]
                  Datum: 28.11.2005
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Tachometr.s barometrickým výškoměrem :-))

                         

                    Ono to bolo takto. asi pred dvoma rokmi to vystavovali na Sport life v Brne a mali akciovu cenu. Lenze vtedy som este nebol rozhodnuty (prekvapilo ma to a cena platila len pocas sport lifu). Tak som si s nimi zacal dopisovat, vypytovat sa na pristroj aked som sa nakoneic rozhodol, tak som skusal, ci nejaku zlavu nedaju. Pri dopisovani som tvrdil, ze maju malo nahratych tras (propaguju to aj ako navigator) a ze kvoli navigacii sa mi to neoplati kupovat, ci sa neda uplatnit zlava zo sport lifu a tak navrhli ze mi daju zlavu ak do konca juna prejdem a nahram 10 tras. Bolo to dost narocne, lebo som computer kupil na jar a nechcel som robit kratke trasy, ale podarilo sa to. Dalsie trasy som uz potom neurobil, je to moja lenivost. Kazdej trase sa treba venovat pocas jazdy a potom este doma pri pocitaci.
                    Ak chces mozem ti na mail poslat nejake vystupy z toho compu (odkladam si niektore dolezite vylety vo forme pdf suborov). Ale vo firme boli velmi ustretovi, doniesli mi comp az na Slovensko (teda niekto nahodou cestoval na Slovensko a zobral ho so sebou).

                    [ Zpět ]
                    Datum: 29.11.2005
                    Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Aerodynamický tachometr. :-))

         

    Ahoj, bejbísi.
    Ke dnešku mám teoreticky "zmáknutý" to VDO MC 1.0+, prostě tohle a žádný jiný (teda u mě).
    Když jseš i přes počítače - neuvažuješ o klasickém GPS, abys to mohl připojit a pohrát si? To by ale zřejmě pí. bejbísová zůstala stranou - dva kousky už by bylo moc peněz :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 27.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Aerodynamický tachometr. :-))

           

      Pokud mohu Bejbísi poradit, než začneš investovat, přidávám se k Airlinovi a podívej se sem:
      http://www.gpsweb.cz/misun.htm
      http://www.gpsweb.cz/mdacompact.htm

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Aerodynamický tachometr. :-))

             

        Ten druhý odkaz měl být tento:
        http://www.gpsweb.cz/kolo/index.htm

        [ Zpět ]
        Datum: 28.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Aerodynamický tachometr. :-))

               

          Dík za odkazy, dobré články. Osvětlily mi problematiky.
          Začíná tušení souvislostí. . . . . :-))

          [ Zpět ]
          Datum: 28.11.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Aerodynamický tachometr. :-))

           

      Jo to neznáš bejbísovou. Ta strká nos do všeho. :-)))
      Když o tom GPS se tu všeobecně píše, že je na kolo moc křehký. A já strašně rád kufruju. :-)))
      Ono by bylo lepší to asi někde vidět, porovnat. Jsem stále nerozhodnut, ale ten Navion asi vyhraje. I když 6 000 je 6 000 a GPS za 11 000 a už umí i navigaci.
      Hamlet to taky neměl lehké. :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 28.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Aerodynamický tachometr. :-))

             

        Navion jsem nikdy fyzicky neviděl, ale podle toho co jsem o něm četl, by to asi vyhrál.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Peldy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Aerodynamický tachometr. :-))

             

        Navion je parádní, viděl jsem ho dvakrát in natura.
        Bejbísi - vette vozí GPS na držáku na řidítkách, ptal jsem se ho, co ty otřesy a déšť - nevadí tomu.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Aerodynamický tachometr. :-))

             

        Recenze Naviionu zde:
        http://www.bajk.cz/web/data/clanek.asp?id...
        http://www.bajk.cz/web/data/clanek.asp?id...
        Tento systém (od bodu k bodu) mne osobně nepřesvědčil...?

        [ Zpět ]
        Datum: 29.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Aerodynamický tachometr. :-))

             

        jak píše airline, otřesy ani déšť nevadí. není problém se dohodnout na nějaký vyjíždce a uvidíš:) teda ne všechno protože notebook sebou nevozim:-P

        [ Zpět ]
        Datum: 29.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (vette)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Aerodynamický tachometr. :-))

         

    mám Polar S710 což je tedy sportester, top model (dnes nahrazen modelem 720/725), měří a zaznamenává rychlost, tep, výšku, kadenci v intervalu 5/15/60sec. Nastoupaný metry ukazuje i na displeji.... Vyhodnocení nejlépe v komplu. Cena :( cca 11000kč + 1000kč interface. Leze z toho třeba toto: http://www.home.karneval.cz/10802185...

    [ Zpět ]
    Datum: 28.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

261 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024