reklama
Město: Praha

Hledám cestu se střepy, trny, bordelem :-)

Zdravím, pro svého známého, který chce v rámci testování jakýchsi úžasných plášťů dát kolu co proto hledám nějakou cestu, kde je co největší bordel - sklo, hřebíky a jiné záludnosti. Nejlépe v Praze a okolí, kdybyste někdo věděl ;-) Výsledky pak dá jistě vědět.

[ Zpět ]
Datum: 04.01.2013
Autor: labid
  • Re: Hledám cestu se střepy, trny, bordelem :-)

         

    S křížkem po funuse:-))
    http://www.ceskenoviny.cz/regiony/zpravy...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hledám cestu se střepy, trny, bordelem :-)

         

    Jak dlouhou trasu potřebuje a kolik má rozpočet ? Nějak by jsme se dohodli...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.01.2013
    Autor: highlander
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hledám cestu se střepy, trny, bordelem :-)

         

    Sezbírej několik prázdných lahví (teď po silvestru jich bude požehnaně), rozmlať je a můžeš testovat do aleluja :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2013
    Autor: Ozzák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hledám cestu se střepy, trny, bordelem :-)

         

    Ať to vezme libovolným cyklopruhem, podél kterého neparkují auta, hezky vpravo při kraji. Doporučuju zvlášť Rohanské nábřeží směrem z centra, včera jsem tam viděl skla až hrůza.

    Druhý tip je chodníková serpentinka za Hlavním nádražím (odpadky, sklo), třetí tip pak tato cesta mezi ulicí U Tvrze a Průmyslovou: http://mapa.prahounakole.cz/?zoom=16&lat=50... . Alespoň před pár lety tam byl mrak navážek s různým čurbesem.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2013
    Autor: Vratislav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hledám cestu se střepy, trny, bordelem :-)

           

      Stejně tak adrenalinový občas bývá i průjezd pod stalinovým pomníkem na Letné po ránu v šest hodin :o)))
      Už se taky stalo, že jsem tam kolo přes nálož střepů přenášela.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.01.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hledám cestu se střepy, trny, bordelem :-)

         

    ...akatovy les po vichrici (kdyz je na ceste hodne popadanych vetvi)...

    [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2013
    Autor: Andrej
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hledám cestu se střepy, trny, bordelem :-)

         

    Můžu potvrdit, nejhorší je akátový les! Jediný akát v okolí a jediná spadená větvička akátu kterou jsem přehlídl, se mi zapíchla do předního kola a tím mi chtěla pokazit úžasný výlet na Slovácko. Díky špatné náhradní duši se oprava trošku protáhla a měl jsem tehdy co dělat, abych stihl poslední vlak k domovu. Takže doporučuji najít zarostlý akátový les, ani pláště Schwalbe s vložkou proti proražení a píchnutí nezabránily defektu.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2013
    Autor: dr.biker
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

366 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024