reklama

Sobota 19.11.... ---> anime...

To wewerka:

Ty jo, to smekám ? A dělali jste to z JPN nebo ENG...?

V jakém provedení to máš ? DVD, DivX, ...?

[ Zpět ]
Datum: 24.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
  • Re: Sobota 19.11.... ---> anime...

         

    Prosím, Jardo, můžeš mi přeložit tvůj příspěvek do lidštiny? Jenom abych věděla, o čem je řeč. Díky. :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 24.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sobota 19.11.... ---> anime...

           

      Toto je ještě pokračování tématu "Sobota 19. 11. - ke hradišťskýmu kostelíčku"... Nechtěl jsem tam už psát věci, které s výletem nemají nic společného...

      Ptal jsem se wewerky, když nabízela nějaké díly seriálu Juuni kokki, v jaké podobě to má. Jestli na DVD nebo formátu, který je přehratelný většinou jen v počítači...
      A když psala, že to překládali, tak jestli z japonštiny nebo angliny...

      [ Zpět ]
      Datum: 24.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sobota 19.11.... ---> anime...

             

        Tak tomuhle hovoru již rozumím. Díky! :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 24.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Sobota 19.11.... ---> anime...

               

          Není zač...;-)

          To víš, my lidi od počítačů jsme zvyklí se vyjadřovat stručně, ale jasně...;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 24.11.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sobota 19.11.... ---> anime...

         

    Aha.. koukam ze vzniklo nove forum (a opet v casti diskuze, kterou nemam v JS menu).
    Prelozili jsme 8 dilu z anglickych fansubu a nasledne z vydanych dvd.. z japonstiny neprekladame :) (i kdyz i takovi blazni se najdou.. viz Totani na totan.manga.cz... blood+ je taky vcelku dobry serial).
    Je to divx5 a vydali jsme to na minule vanoce.. bohuzel server s trackerem pro bittorent uz je zruseny.. ale muzu ti to vypalit nebo nekam nahrat
    celkem ten serial ma 45 dilu ale 1. kniha konci u 13. dilu.. nicmene nevypada to ze by se to nekdy doprelozilo takze ti muzu vypalit i zbytek v dvd ripech od KAA (nebo si to stahni tady http://kaa.animeconnection.net/torrentpage...[KAA]_The_Twelve_Kingdoms.1-45.(complete).DVD.torrent)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (wewerka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sobota 19.11.... ---> anime...

           

      Ach jo. Sám si založím nové téma a pak sem ani nepáchnu... Omlouvám se, wewerko...

      No, už jsem se lekl, že ovládáš i japonštinu...;-) Nebo si jen netroufáš na překlad...? ;-)))

      Možná bych se podíval na těch prvních 13 dílů... A asi bych Tě poprosil rovnou o vypálení, na BT se z práce nedostanu a doma mám sakra malý limit na data... (jsme na jedné lince pověšeni 4 a to pak ty MB přibývají)

      Kdybys mi upřesnila na kolik koleček se to všechno vejde, a kdyby jich nebylo 10 a více, tak bych možná vzal všechno... Řekni si co za to budeš chtít - peníze, prázdná média, ... Z této tématiky nemám vůbec nic, takže nabídnout nemám co...

      [ Zpět ]
      Datum: 29.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sobota 19.11.... ---> anime...

             

        Ozvi se mi na icq 17757544 a doresime to mimo forum..

        [ Zpět ]
        Datum: 30.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (wewerka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

365 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024