reklama

Skleněné vánoční ozdoby

Tak už je to tady zase.
Ze supermarketů na nás utočí obrovský červený trpaslík Santa za úděsného hudlání vánočních písní a člověk, ať už vzdoruje sebevíc, je do té vánoční nálady vmanipulováván jak malý pionýr do lampionového průvodu.
Agresivní invaze vánoční nálady již v půlce listopadu mě je…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 11.12.2012
Autor: Jindra8526
  • Re: Skleněné vánoční ozdoby

         

    Nádhera!Chodím sem hlavně kvůli tvým blogům.Dík.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.12.2012
    Autor: klika
    Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skleněné vánoční ozdoby

         

    Jindro, Ty jseš - teda podle mýho názoru - taková rozdvojená osobnost: na jedný straně tyhle hezký povídání a někdy mě naopak Tvý reakce zvedaj ze židle. Takže (pro dnešek) hodnotím jako moc hezký :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.12.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Skleněné vánoční ozdoby

           

      Díky moc,
      ale jinak "prd rozdvojená" mám své názory a nĕkdy nešikovnĕ formuluju. Když si o nĕkom udĕláš úsudek, že je pitomec, budeš ho mít za pitomce dlouho, vĕtšinou do té doby, než si s ním sedneš na pivo nebo kafe.

      Zvláštní a naprosto specifickou vlastností internetových fór je pak skupinovĕ sdílený názor. Dochází k takovému jevu jako je "klubové" fandovství. Lhostejno že Sparta tentokrát hrála lepší fotbal a vyhrála zaslouženĕ. Banik ty pičo, rozbit hubu tĕm hajzlum.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.12.2012
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
  • Re: Skleněné vánoční ozdoby

         

    hezké, vzpomínkové, každý z nás si pamatuje, co se dělo v dětství. V současné době mne hodně potěšilo, že se ozdoby zase trochu podobají těm, které máme doma víc jak 40 let. Jinak šílenství v supermárketech je děsivé, poslouchat odrhovačky celý den od listopadu bych nevydržela.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.12.2012
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skleněné vánoční ozdoby

           

      Když tady čtu ty nářky nad předvánočním běsněním, musím s potěšením konstatovat, že v našich pěti vesnických obchodech si na tohle nějak nehrají, tady je ve všech obchodech klid.

      Ale napadá mě, pořád nějak neslyším názor někoho, že by se mu vánoční běsnění v supermarketech líbilo. Pro koho se tedy dělá? Neznáte někdo nějakého člověka odpovídajícího za výzdobu, abyste se ho zeptali?

      [ Zpět ]
      Datum: 12.12.2012
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skleněné vánoční ozdoby

             

        Tak našim dětem se posledně v tescu líbilo, že tam byly pověšený světýlka. A ještě navíc barevný. Ale ve dvou a čtyřech letech na to mají nárok (říkám tomu "zlatá léta, kdy tatínek popelář nebo bagrista ještě je předmětem závisti spolužáků;o)
        I když teda vysvětlování, proč tady už pod tím stromečkem mají dárky, když ten Ježíšek je přinese, až sníme ty pytlíčky, a těch pytlíčků tam ještě visí spousta (mají domácí adventní kalendář), to mi teda mozkové závity procvičilo;o)

        [ Zpět ]
        Datum: 12.12.2012
        Autor: evcas
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Popelari

               

          Hec, soused z protejsiho panelaku jezdi na zadni stupacce! A jeho syn taky!
          A jsou desne fajn, kdyz se potkame jak vedu holky
          do skoly a skolky (6 a 4 roky) mavaji nam!
          A uz maji holky slibene, ze se svezou v kabine kukavozu!!!
          jeje, kdyz jsem to s nim probiral, tak jsem si pripadal jako skolkar i ja :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 12.12.2012
          Autor: cibi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skleněné vánoční ozdoby

             

        Přemýšlel jsem o tom uý několikrát.
        Jednoduché by bylo říci, to k nám importovali řetězce, ale asi to tak nebude.

        Pamatuju se, že i za bolševika někteří lidi potřebovali kancelář vybavit stromečkem, šéf dělal tradičně kapra, já salát do kýble, rýsovací prkna vodorovný a na nich to žrádlo, cukroví a Pražský výběr nebo Perla Moravy už pár dní před Vánoci, ve školách jsme měli stromečky, prostě ty vánoce někteří lidé potřebovali připomínat pořád a dlouho před svátky. Teď jen díky těm světýlkům, blikačkám a ostatním vymoženostem je toho víc vidět.

        Nikdo přeci nenutí majitele domu, aby napodoboval zvyky z Francie a na fasídu domu v Perle zavěsil šplhajícího Santu (madam se tuhle za šera lekla, že jim šplhá na balkón zloděj a málem volala orgány).

        Nevím co donutilo šéfa naší osvěžovny, aby podél římsy natáhnul červená světýlka, takže v podvečer to svítí jak nevěstince na Rozvadově.

        I moje madam podlehla, u baráku stojí nějakej osvětlenej sob z drátů, co vypadá spíš jako koza, a rozfajrovala i velký smrk na louce, a raduje se v podvečer z něj při pohledu z okna jako malá a hudrá, že příští rok musíme koupit nějaký delší řetěz, protože to nějak není přesně to co by chtěla.

        Baráků nazdobených osvětlením, navzdory drahotě proudu, neustále přibejvá, pozná se míra vkusu nebo nevkusu, nebo tolerantněji, říkejme jiného vkusu.

        Příští týden vyrazím s foťákem a zdokumentuji to, také zajímavý fenomén doby.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.12.2012
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Skleněné vánoční ozdoby

               

          Svetlem proti depresi.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.12.2012
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Skleněné vánoční ozdoby

               

          No on ani ten vánoční stromeček není zase až tak dlouhá (a naše) tradice:-))

          [ Zpět ]
          Datum: 16.12.2012
          Autor: Lanna
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 12.12.2012
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 12.12.2012
      Autor: Jindra8526
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 12.12.2012
        • Re: Skleněné vánoční ozdoby

               

          Píšu, že se snažím.
          Sprosté urážky? Myslíš vůl co píše debilovštiny?

          Ne, to nepoužívám.
          Napsal jsem velmi smířlivé vysvĕtlení, ono číst umí i ostatní.
          Co k tomu dodat?

          Nic.
          Chceš na stupínek, bĕž, stoupej.
          Já se budu koukat.

          [ Zpět ]
          Datum: 12.12.2012
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
          •      

            Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

            Datum: 12.12.2012
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 12.12.2012
              Autor: Jindra8526
              •      

                Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                Datum: 12.12.2012
                • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                       

                  Michale, Jindrův přístup k diskuzi se mi taky občas zajídá, ale pokud Ty se dostaneš do sporu s někým, kdo nepatří mezi Tvoje kamarády, podle mého názoru jsi naprosto nesnesitelný. Konkrétně teď, v reakcích na Jindrovy smířlivé příspěvky, jsi opět těžce mimo mísu.

                  Navíc máš buď krátkou paměť, nebo jednoduše lžeš. Protože co se týče počtu sprosťáren, některé z Tvých zdejších přátel Jindra těžko někdy překoná.

                  (Hodnocení mé osoby si můžeš klidně odpustit, ano, máš pravdu, jsem zakomplexované, duševně nemocné, prolhané, střídám registrace atd. atd.)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 12.12.2012
                  Autor: 0iIi0
                  Hodnocení: +14 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                       

                  Napsal jsem co jsem napsal.
                  Ty, Michale, se snažíš jak by se v té novořeči dnešní doby "zpochybnit mou mravní integritu".

                  Pod vánoční vzpomínkou na doby dávné a lidi co jsem mĕl rád se snažíš rozpoutat válku.

                  Tuhle hru já s tebou nehraju a hrát nebudu.

                  Napsat "napsal si to dobře, ale jinak si kretén" ale i tak "hezký svátky".

                  :-):-):-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 12.12.2012
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
              • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                     

                Mel jsem Ptacnikovu knihu "Chlapak", nevratili mi ji. Tam se pravi, ze ze soklu "Fronty na maso" na Letny nestacili pred jejim tajnym zbouranim smyvat napis "Josefe, dej si bacha, jdou po tobe". Nejsi Josef, ale bacha si dej. :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 12.12.2012
                Autor: abernathy
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                       

                  Na to nemusíš dlouho studovat.
                  Má rád, nemá rád.

                  Teď v posledním dfensovi vyšel celkem rozumný článek o tom, jak se cyklozmrdi obouvají do pavilonu slonů.
                  Perou se o prachy.

                  Ok. Tak jsem si rozklikal vševhny ostatní články a přečetl debaty k nim, a pochopil jsem, jak moc je to v řiti, ale na druhou stranu, že mi to může být fuk.

                  Rozumný názor kohosi, že je potřeba víc tolerance, futrovaný zkušeností z Italie byl rychle zamáznut autozmrdem, stejnĕ jako zamázli tentýž názor můj, vyfutrovanej zkušeností z Paříže cyklozmrdi.

                  Nĕkteří lidé musí furt stát na barikádĕ, a myslím si, že k takovým lidem jsem patřil po léta sám.

                  Dneska víc přemýšlím, má-li to smysl, a jak Zdenĕk radí, nemá.
                  Ustupovat blbosti se nesmí, ale vykašlat se na blbosti asi je nutné.

                  Rozlišit jedno od druhého je složité, ale učím se.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 12.12.2012
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
          • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                 

            Tento člověk hovoří za jiné asi nemající vlastní názor.
            Stačí si přečíst jeho " nenasírej NÁS v diskusích".
            A vzápětí se dočteš že jeho nenasíráš. Zřejmě je to mluvčí těch "my" o kterých píšeš.
            Myslím že je zbytečné ztrácet čas s něčím takovým rozpolceným.
            Všem přeji hezké svátky a pohodu bez takových to provokaček.

            [ Zpět ]
            Datum: 13.12.2012
            Autor: Bobbob
            Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11
            • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                   

              Díky Bobe,
              Dneska si musel škytat. Říkal jsem si, jestli mi Bob jede na rotopedu naproti, každou chvílí se musíme potkat.

              A tak se i stalo.

              [ Zpět ]
              Datum: 13.12.2012
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
              • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                     

                To víš mravokárci opět zaspali, ostaně jako vždy když jejich kolega útočí.
                Pokud to je někdo jiný jsou velice aktivní.
                Je to řina na rotopedu a klouby trpí, už aby tu bylo jaro.

                Uvíš jak se rycle probudí "poozoor teď".

                [ Zpět ]
                Datum: 14.12.2012
                Autor: Bobbob
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11
                • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                       

                  A je to tam :-)
                  Já byl na kole ještĕ v nedĕli, ale na kilometru jsem to třikrát položil, tak šel na háky i elektrooř, alespoň dokud nebudou suché silnice.

                  Nevím jak u vás, ale ti naši silničáři jsou opĕt zaskočeni tím, že v zimĕ snĕží.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 14.12.2012
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                  • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                         

                    To maji jezdit s fenem a silnice susit? Neprijde Ti zbytecne vyhazovat penize za sul a odklizeni snehu, kdyz staci jezdit opatrneji? A to odhlizim od toho, ze prosolovat okoli silnic asi nebude uplne v cajku pro prirodu.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 14.12.2012
                    Autor: lucierut
                    Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                    • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                           

                      Říkám snad něco takového?
                      Jen říkám, že jsou opět zaskočeni sněhem.

                      Docela chápu i to, že k nám těch 250 metrů cesty protahují až naposled, protože protahovat cestu k jednomu baráku je v pořadí priorit až někde na konci. Před lety jsem k právě kvůli tomuhle pořídil traktor 4x4, když padá, několikrát za noc cestu projedu, a ten s tím pluhem pak ani jezdit nemusí.

                      Ale jestli si chceš přisadit a nasadit mi chobot, klidně si posluž.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 14.12.2012
                      Autor: Jindra8526
                      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
                      • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                             

                        Tenhle narod vzdycky neco zaskoci, je to osud.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 14.12.2012
                        Autor: abernathy
                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                             

                        Chces-li chobot miti, jiste si jej zvladnes nasadit sam, ja se tim nebudu obtezovat. Dama si totiz myje vlasy, i kdyz se vyrazi rozplacnout na kole na slizke silnici, takze mam na praci dulezitejsi veci. ;-)

                        [ Zpět ]
                        Datum: 14.12.2012
                        Autor: lucierut
                        Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                               

                          Vesnický strejda, vědom si své nedostatečnosti v ovládání byciklu na slizu, vydává se do osvěžovny pěšky.

                          Leč, rovněž čistě umyt.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 14.12.2012
                          Autor: Jindra8526
                          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                          • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                                 

                            (Ja Ti zitra povim, jak mi to dneska jelo. Byla jsem posledni tyden nemocna, tak jedu poprve na snehu, uz se desne tesim. :-))

                            [ Zpět ]
                            Datum: 14.12.2012
                            Autor: lucierut
                            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                            • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                                   

                              Hlavnĕ přežij.
                              Je to zase masakr. Povolilo, přituhlo, lidi nabuzení, předráždĕní, vynervovaní, aby všechno stihli aby byla ta vánoční pohoda.
                              Já to vytáhnu až to uschne, dřív ne.

                              Mám furt dĕcko na škole :-)
                              Nemám právo si ublížit.

                              [ Zpět ]
                              Datum: 14.12.2012
                              Autor: Jindra8526
                              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                              • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                                     

                                Tak u mne dobry. Na 28 km jedno polozeni kola v zatacce na uklouzanem snehu, kdyz jsem zkousela, jestli to v te pomalosti kolo ustoji, a ono ne. Ale po trech pivech si clovek malem ani nevsimne, ze spadl. :-) Auta me vzorove objizdela i pres snehovy pruh uprostred silnice a dokonce jsem jim byla vdecna, ze obcas jezdi pres cyklopruhy, protoze jinak byly vsude pod snehem.

                                [ Zpět ]
                                Datum: 14.12.2012
                                Autor: lucierut
                                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                                       

                                  Rád slyším, že to dobře dopadlo.
                                  Rady strejce, že by bylo lepší se na to vykašlat, si nechám pro sebe.

                                  Sám jsem taky nikdy nedbal rad strejců.
                                  Je to furt dokola, a adi to tak má být.

                                  [ Zpět ]
                                  Datum: 15.12.2012
                                  Autor: Jindra8526
                                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                  • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                                         

                                    Slibuju, ze az budu mit chlapa s velkym M, budu ho poslouchat, ale do te doby si vsichni trhnete nohou. :-) V sobotu mi chteli zakazat jet v Krkonosich sama na bezkach do vecera, ze je to nebezpecne a zavolaji na me horskou, kdyz se do 6 nevratim, Ty bys po mne chtel, at vyhazuju penize za socku nebo ropu, kdyz se tak krasne jezdi na kole...

                                    [ Zpět ]
                                    Datum: 15.12.2012
                                    Autor: lucierut
                                    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                    • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                                           

                                      :-)

                                      Máš nĕjakou konkrétní představu o velikosti toho "M"?

                                      Já jako vesnický mačo bych vůbe nechtĕl, abys vyhazovala prachy za socku nebo ropu.

                                      Jak říkají sousedi, Kindern, Küche, Kirche :-)

                                      To by spořádané ženĕ mĕlo stačit.

                                      Ale beze srandy, je dobře že si v cajku doma a dobré mysli.
                                      To není zase tak málo.

                                      [ Zpět ]
                                      Datum: 15.12.2012
                                      Autor: Jindra8526
                                      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                                    • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                                           

                                      Správně, vykašli se na to, když se můžeš rozhodovat sama. Věřím, že podvědomě se do nějakého extra nebezpečí nepustíš a jinak je to jedno. Tady asi před 10 lety osiřely děti, jejichž rodiče jeli autem na nákup a měli bouračku. Takže je to úplně jedno.

                                      [ Zpět ]
                                      Datum: 15.12.2012
                                      Autor: petrp
                                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                      • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                                             

                                        Diky. Taky mam pocit, ze stat se muze kdykoli cokoli, takze je lepsi to neresit a delat, co cloveka bavi. Kazdy clovek ma rozdilny nazor na to, co je nebezpecne. A ja se nejvic bojim nekde sama potme v lese, ackoli to patri k nejbezpecnejsim mistum. :-)

                                        [ Zpět ]
                                        Datum: 15.12.2012
                                        Autor: lucierut
                                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                                        • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                                               

                                          Ano, zvířat se člověk bát nemusí, spíš lidí.

                                          Kdykoliv se může stát cokoliv, ale je zbytečné nebezpečí spěchat v ústrety. Nevím jak u vás, tady je asi dva pod nulou, a přitom prší. Zem je pokrytá lesklým ledem, proti tomu sněhová břečka je sranda.

                                          Na tom už nejde ani chodit, natož něčím jezdit. Takže jsme zrušili výlet na Salón galerie Dorka v Domažlicích, i když napečeno, navařeno, dárečky pro přátele přichystány, prostě tohle by nedopadlo dobře ani ze čtyřkolkou.

                                          Jsou nebezpečí, která nejsou věcí názoru, ale taková, která jsou prostě objektivně daná.

                                          [ Zpět ]
                                          Datum: 15.12.2012
                                          Autor: Jindra8526
                                          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                         

                    Klasika jako asi všude v čr.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 14.12.2012
                    Autor: Bobbob
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                •      

                  Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                  Datum: 14.12.2012
                  Autor: crow75
  • Re: Skleněné vánoční ozdoby

         

    clovek se snazi a dostane vynadano... a nikde zadny tata co by rekl ze je to jen vtip.
    dik.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.12.2012
    Autor: cibi
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skleněné vánoční ozdoby

           

      Ano. I tobĕ dík.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.12.2012
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skleněné vánoční ozdoby

         

    A je uklizeno, před svátky se mi tu nebude courat nikdo v botách od hnoje :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.12.2012
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 15.12.2012
      Autor: crow75
    • Re: Skleněné vánoční ozdoby

           

      A krákat se taky nebude :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.12.2012
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: Skleněné vánoční ozdoby

             

        A to vrány patří k zimě, jak vánoční ozdoby ke stromku... :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 15.12.2012
        Autor: crow75
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Skleněné vánoční ozdoby

               

          Když vrána nekráká, ať si klidnĕ poskakuje po smetišti.
          Vrány se drží takových míst, v Perle nejsou, ani v zimĕ.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.12.2012
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Skleněné vánoční ozdoby

           

      Gratuluji k úklidu těch sraček.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.12.2012
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
      • Re: Skleněné vánoční ozdoby

             

        Řeším vážné dilema, protože cenzorské zásahy se mi hnusí, ale když už začali mazat vedle, tak v zájmu rovnováhy ...

        [ Zpět ]
        Datum: 15.12.2012
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Skleněné vánoční ozdoby

               

          Ještě si to, Jindro, nech pořádně projít hlavou. Na rozdíl od reálu máš v diskuzi dost času se nad svými reakcemi zamyslet, nauč se toho lépe využívat. Lidé ze zdejší virtuální partičky do svých příspěvků s oblibou vkládají nenápadné lži, manipulace, podpásovky, vlastní nesnášenlivost s oblibou ukrývají za slůvko „my“, atd.

          Zveřejnil jsi na sebe spoustu citlivých informací a oni toho budou při každé příležitosti zneužívat. Je to jejich typický přístup k diskuzi, kterým se nepohodlné diskutující snaží vyštvat, znechutit, nebo je donutit, aby se znemožnili vlastními silami.

          Přesto je podle mě lepší jejich příspěvky ignorovat, nebo ty jejich podpásovky přejít a nadále se držet tématu. Ale nemazat. Promazaná diskuze pak vypadá hrozně, blbě se čte, poškodí to hlavně Tebe a Tvoje blogy.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.12.2012
          Autor: 0iIi0
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                 

            Máš pravdu,
            nenechat to rozject je inteligentnĕjší řešení.

            [ Zpět ]
            Datum: 16.12.2012
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                   

              Myslim, ze OiIiO to vidi spravne. Kazdy at si udela vlastni nazor. Ja bych to tu nechal odkryte.

              [ Zpět ]
              Datum: 16.12.2012
              Autor: Murphy
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Skleněné vánoční ozdoby

                     

                Příště snad,
                ale aby mě pod mým blogem nějakej halama nadával, mudroval o tom jestli jsem, nebo nejsem hodnej člověk, jestli umím nebo neumím psát a všeobecně mě nasíral a přitom o sobě mluvil v majestátním plurálu "my", na to jsem fakt neměl náladu a vážně pochybuji, budu-li kdy mít.

                [ Zpět ]
                Datum: 17.12.2012
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
    • Re: Skleněné vánoční ozdoby

           

      Tobe dnes preskocilo? Takovy odpurce cenzury a maze? Kde jsou Tve zasady?

      [ Zpět ]
      Datum: 15.12.2012
      Autor: lucierut
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Skleněné vánoční ozdoby

             

        Přemýšlel jsem dlouze, a usoudil, že v kostele se nepíská a na návštĕvĕ neprdí. Může se napsat vzdoroblog, tak jeho práva jsou omezena pouze lokálnĕ.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.12.2012
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

288 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024