reklama

Hnátolamoelektroakustika

...je vědní disciplína jejíž kořeny sahají staletí z5...Objevuje se v různých formách pro různé účely a stále více se stává naší součástí. Naposledy jsem se o tomto tématu dočetl zde: http://prahounakole.cz/2012/07/jizda-se-sluchatky/ Specializované fórum pro tyto věci bylo zrušeno a proto to dávám sem.

[ Zpět ]
Datum: 29.11.2012
Autor: cobic
  • 2 x AVX 150 pro SS1

http://www.gme.cz/cz/avx-150-micro-box-p755-129/
    mini rozměry jsou fajn, ale možnosti uchycení minimální. Takže bych kolem toho asi naohýbal plocháč ve tvaru U s patkama, zevnitř pogumoval a vyvrtal díry pro štelování a diodu. Zapojení jsme ověřovali, podobné uchycení by neškodilo ani pro tu šedivou mixovací krabičku (nemám link). Tím by se měl víceméně zprovoznit SS1.

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 2 x AVX 150 pro SS1

A k čemu je dobrý zesilovač na mikrák na kole?

[ Zpět ]
      Datum: 30.11.2012
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No, občas potřebuješ v pelotonu něco vysvětlit, nebo když něco moderuješ na odpočívadle a nechceš, aby se na tebe všichni sesypali s nastraženejma lopuchama a vytvořili neprůchozí chumel. Průvodci třeba od prahabike používají megafon? Nebo mají nějaká bezdrátová sluchadla v kokosech?

[ Zpět ]

Možná to někteří řešíte přes VoIP a máte na kole router jako Dudi? http://www.nakole.cz/diskuse/14172-naboj-s...

[ Zpět ]
  • SS2 očekává vyšší vstupní výkon audiosignálu

Mluvil jsem o tom s jedním šikovným audiofilem (PhD), který si staví i vlastní zesilovače. Udělal bych ještě testy s nějakým autorádiem, abych si ujasnil, co od toho můžu čekat a vzal bych to k němu do laboratoře. Měl by potvrdit/vyvrátit představu o tom, že by se dal vstup toho SALu upravit tak, abychom se vyhnuli dalším předzesilovačům.

[ Zpět ]
    • Re: SS2 očekává vyšší vstupní výkon audiosignálu

Tak na to jsem zvědavý... Tento měsíc máme více času, jedeme až 20.

[ Zpět ]
      Datum: 01.12.2012
      Autor: Hrabosh
  • Re: Hnátolamoelektroakustika

Neuvěřitelně blbě se to hledá v histerii.

Mám nový, pěkný, 1,5m dlouhý, stíněný, jako prase drahý jack 3,5mm - 2cinch.

Jak jsi dopadl se zesákem?

[ Zpět ]
    Datum: 13.12.2012
    Autor: Hrabosh

No dal jsem naschval pro hledani unikatni nazev tematu, staci kdyz si to jedno slovo zapamatujes ;) Mám už tu bednu u sebe a pokud půjde vše podle plánu, tak bychom se k tomu testu zesilovače měli o víkendu dostat.

Add SS1: V kanclu jsem nechal vrtačku, takže když si tam přivezeč nějaký vhodný plocháč a vruty, tak bys mohl ukotvit ty předzesáky. Já nevím, kdy se tam dostanu.

[ Zpět ]

Návíc jsem zjistil, že jsem debil tu díru pro rozvaděč vyhlodal do desky na druhé straně. Asi je jen přehodím a holt budou z lícu hladké...

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

včera
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

197 cyklistů (21 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017