reklama

Hnátolamoelektroakustika

...je vědní disciplína jejíž kořeny sahají staletí z5...Objevuje se v různých formách pro různé účely a stále více se stává naší součástí. Naposledy jsem se o tomto tématu dočetl zde: http://prahounakole.cz/2012/07/jizda-se-sluchatky/ Specializované fórum pro tyto věci bylo zrušeno a proto to dávám sem.

[ Zpět ]
Datum: 29.11.2012
Autor: cobic
  • 2 x AVX 150 pro SS1

         

    http://www.gme.cz/cz/avx-150-micro-box-p755-129/
    mini rozměry jsou fajn, ale možnosti uchycení minimální. Takže bych kolem toho asi naohýbal plocháč ve tvaru U s patkama, zevnitř pogumoval a vyvrtal díry pro štelování a diodu. Zapojení jsme ověřovali, podobné uchycení by neškodilo ani pro tu šedivou mixovací krabičku (nemám link). Tím by se měl víceméně zprovoznit SS1.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.11.2012
    Autor: cobic
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 2 x AVX 150 pro SS1

           

      A k čemu je dobrý zesilovač na mikrák na kole?

      [ Zpět ]
      Datum: 30.11.2012
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 2 x AVX 150 pro SS1

             

        No, občas potřebuješ v pelotonu něco vysvětlit, nebo když něco moderuješ na odpočívadle a nechceš, aby se na tebe všichni sesypali s nastraženejma lopuchama a vytvořili neprůchozí chumel. Průvodci třeba od prahabike používají megafon? Nebo mají nějaká bezdrátová sluchadla v kokosech?

        [ Zpět ]
        Datum: 30.11.2012
        Autor: cobic
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 2 x AVX 150 pro SS1

             

        Možná to někteří řešíte přes VoIP a máte na kole router jako Dudi? http://www.nakole.cz/diskuse/14172-naboj-s...

        [ Zpět ]
        Datum: 30.11.2012
        Autor: cobic
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • SS2 očekává vyšší vstupní výkon audiosignálu

         

    Mluvil jsem o tom s jedním šikovným audiofilem (PhD), který si staví i vlastní zesilovače. Udělal bych ještě testy s nějakým autorádiem, abych si ujasnil, co od toho můžu čekat a vzal bych to k němu do laboratoře. Měl by potvrdit/vyvrátit představu o tom, že by se dal vstup toho SALu upravit tak, abychom se vyhnuli dalším předzesilovačům.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.11.2012
    Autor: cobic
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: SS2 očekává vyšší vstupní výkon audiosignálu

           

      Tak na to jsem zvědavý... Tento měsíc máme více času, jedeme až 20.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.12.2012
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hnátolamoelektroakustika

         

    Neuvěřitelně blbě se to hledá v histerii.

    Mám nový, pěkný, 1,5m dlouhý, stíněný, jako prase drahý jack 3,5mm - 2cinch.

    Jak jsi dopadl se zesákem?

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2012
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hnátolamoelektroakustika

           

      No dal jsem naschval pro hledani unikatni nazev tematu, staci kdyz si to jedno slovo zapamatujes ;) Mám už tu bednu u sebe a pokud půjde vše podle plánu, tak bychom se k tomu testu zesilovače měli o víkendu dostat.

      Add SS1: V kanclu jsem nechal vrtačku, takže když si tam přivezeč nějaký vhodný plocháč a vruty, tak bys mohl ukotvit ty předzesáky. Já nevím, kdy se tam dostanu.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.12.2012
      Autor: cobic
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hnátolamoelektroakustika

           

      Návíc jsem zjistil, že jsem debil tu díru pro rozvaděč vyhlodal do desky na druhé straně. Asi je jen přehodím a holt budou z lícu hladké...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.12.2012
      Autor: cobic
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

258 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024