reklama

Hamax Plus - dobra volba?

Dobry den, prosim o radu zkusene bikery :-) Uvazuji o koupi systemu Hamax Plus Siesta - Detska cyklosedacka na nosic s odpruzenim. Zvolila jsem si ji diky systemu specialniho nosice a brasen, neb jsem nebyla schopna pod klasickou samonosnou Hamax Kiss nacpat normalni brasny. Mate se systemem Hamax Plus nekdo zkusenost? A co si myslite o sedacce upevnene na zadnim nosici?

http://www.hamax-cz.com/cz-l08/leto.php

[ Zpět ]
Datum: 20.11.2012
Autor: stenatko
  • Re: Hamax Plus - dobra volba?

         

    já podobnou sedačku používal, a největší problém byl, když děcko uslo. Pak tam tam nekontrolovaně bloncá a visí. Neměl sem z toho dobrej pocit. Vozík se mi líbil víc.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2012
    Autor: Billicek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hamax Plus - dobra volba?

           

      Siesta ma polohovani o 20° a na spodni casti je perovani - tak snad bude i odpruzena... viz odkaz...

      [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2012
      Autor: stenatko
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hamax Plus - dobra volba?

             

        Ono ale to polohování zase až tak moc nepomůže. My měli taky siestu, a i když jsem to poklonil, tak malý stejně lítala hlavička sem tam. Pak je prostě nejlepší, někde na půl hoďky zastavit a nechat děcko prospat. My to ještě doplňovali nafukovacím polštářkem.
        https://picasaweb.google.com...

        [ Zpět ]
        Datum: 23.11.2012
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Hamax Plus - dobra volba?

               

          Známí to tak řešili rovněž :o)))
          http://www.bbcc.cz/hist/2000/0408OkoHoBu...

          [ Zpět ]
          Datum: 23.11.2012
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Hamax Plus - dobra volba?

                 

            teeda, ta fotka putovala pred par lety e-mailem coby dobry for...

            [ Zpět ]
            Datum: 24.11.2012
            Autor: cibi
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Hamax Plus - dobra volba?

                   

              Fakt?!?
              Tak pár let to opravdu je (fotka je z roku 2000), ale nebyl žádný fór. Mareček se opravdu potřeboval vyspinkat :o)))
              A bylo to u hospody v Zákolanech.

              [ Zpět ]
              Datum: 24.11.2012
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Hamax Plus - dobra volba?

                 

            tohle se mi vůbec nelíbí. to musel být dobrý vůl

            [ Zpět ]
            Datum: 04.12.2012
            Autor: adele
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Hamax Plus - dobra volba?

                   

              No tak skot je tady někdo jiný, rozhodně ne otec toho dítěte.
              Ty jsi asi nikdy neviděla, jak to vypadá, když dítě usne v sedačce, že?!?

              [ Zpět ]
              Datum: 04.12.2012
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Hamax Plus - dobra volba?

                   

              Zdůvodni prosím dvě věci:

              - proč se ti to nelíbí?
              - kdo a proč by měl být vůl?

              Na uvedeném obrázku nemohu najít vůbec nic závadného, dítě leží, je chráněno proti zimě, kolo zjevně nemůže spadnout...
              Jeho rodič by mohl býti volem, kdyby i přes možnost zastavit pokračoval se spícím dítětem v jízdě.
              Mohl by jím být i tehdy, kdyby používal polohovatelnou sedačku, která při sklopené poloze vytrčí hlavu dítěte daleko za zadní kolo.
              To vše bych jako názor bral. Ale co je tady špatně, na to nemohu přijít. Pomůžeš mi? ;-)

              Samozřejmě, já si odpočinek dítěte na cestě představuji spíše takto:
              https://picasaweb.google.com/lh/photo...

              ale bavíme se o sedačkách.

              [ Zpět ]
              Datum: 05.12.2012
              Autor: k.vl
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Hamax Plus - dobra volba?

                     

                Na jaře 2000 zase až takový výběr sedaček pro dítě nebyl. Tehdy jsme si o dnešních možnostech mohli nechat jen zdát.
                A ani tahle nebyla zcela nová.

                Jinak k tomu můžu dodat, že Mareček se tehdy vyspinkal do růžova a my všichni ostatní (20 lidí) jsme způsobně čekali v Zákolanské hospodě, až se vyspinká. A musím říct, že se nenašel nikdo, komu by to nějak vadilo :o)))

                [ Zpět ]
                Datum: 05.12.2012
                Autor: radka
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Hamax Plus - dobra volba?

                       

                  Ano, pamatuju, právě tou dobou jsme kupovali tu naši... :-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 05.12.2012
                  Autor: k.vl
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hamax Plus - dobra volba?

           

      My jsme s Ane viděli, jak na tý zadní sedačce spalo dítě - a aby mu nebloncala hlavička, tak ji mělo kolem krku chycenou gumicukem :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 22.11.2012
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hamax Plus - dobra volba?

         

    Jak na to koukám, tak i ta Hamax Plus Siesta se chytá na sedlovku a ne na nosič (stejně jako Kiss), takže nevím, jestli ses nepřepsala. ALe zas může i ta Siesta být jinak tvarovaná než Kiss a třeba tam půjde i tak.
    Nebo bych ještě zkusila vzít kolo do obchodu a zkoušet a zkoušet.

    U sedačky uchycené na nosič bych si hlavně ověřila nosnost nosiče, abys nemusela kupovat i ten...

    [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2012
    Autor: evcas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hamax Plus - dobra volba?

           

      Na sedlovku se chyta pouze nosic. Je rozdil mezi Hamax Siesta (samonosna) a Hamax Plus Siesta (na nosic). Nosic je specialni, stejne zadny nemam a vyjde na 500 - takze cena prumerna.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2012
      Autor: stenatko
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hamax Plus - dobra volba?

             

        No vida, pořád se člověk dozvídá novoty;o)

        [ Zpět ]
        Datum: 20.11.2012
        Autor: evcas
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hamax Plus - dobra volba?

         

    Když jsem jezdil s dětskou sedačkou, tak jsem věci vozil v předních brašnách. Kolo je pak i vyváženější. Jinak mělo v kopcích tendenci "stavět se na zadní".
    Jinak k sedačkám Hamax se dají dokoupit i speciální boxy, které se montují přímo na sedačku, ale je to dost drahé.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

534 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024