reklama

Tož jsem testnul 29

Pravda, jen "kolem Havířovského komína", ale trocha terénu typu kořen dva, ďura rigol, stojka padáček, drop a potůček tam byly.
Pocity jsou... Je to také akésy neohrabané, jede to furt akorát tak rovně, zahnút to nechce, rigoly to sice vymetá slušně; ale s 26 je to taknějak zábavnější. Že jsem na tom (prej teda; poudala manželka) byl jako vosa na bombónu nekomentuju...

No, prostě, zůstávám u 26"... ;)

[ Zpět ]
Datum: 14.11.2012
Autor: hekynen
  • Re: Tož jsem testnul 29

         

    Před nějakou dobou jsem to také zkusil - pocity stejné, hlavně ten o té vose na bonbónu :-), prostě šestadvacet je šestadvacet :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Tož jsem testnul 29

         

    Kdysi jsem zkusil horské kolo (samozřejmě 26") a jako člověku zvyklému na Favorita s berany mi to připadlo tak nějak nervózní a celkově splašené. Tož asi tak :)

    (doufám, že se sem nepřeleje tenhleten 26 vs 29 džihád z bike-fora.)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2012
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Tož jsem testnul 29

         

    ok zůstávám teda u 20"

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2012
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tož jsem testnul 29

         

    Devětadvacítku jsem testoval letos v létě. A byl jsem taky zklamanej. Za to před měsícem jedna pětatřicítka, to byl oheň! :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2012
    Autor: crow75
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tož jsem testnul 29

         

    Jen jestli na to kolo nejsi prostě malý :o)))

    Kamarád (víš, který, že jo) ho má a nemůže si ho naopak vynachválit. Má na něm pocit větší jistoty.
    Ale je taky fakt, že ten jaksi kořeny a šišky eliminuje :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tož jsem testnul 29

           

      Já vím, že 170 cm je na 29" prostě málo, ač se najde spousta "nadšenců", kteří tvrdí opak. ;-)

      Tu "kontrolní" trasu máme s paňmámou projetou mnohokrát, takže porovnání chování a pocitů 26" x 29" by mohlo být celkem objektivní; akorát teda paňmáma slézá před "lávkou" (=prkno; dřív to bylo zábavnější, protože z jedné strany to mělo cca 10 cm rantl), před potokem (má cca 20 cm břeh a hned za ním je stojka nahoru) a kolem závory (je to trošku rigolózní a s blatem)...

      [ Zpět ]
      Datum: 15.11.2012
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tož jsem testnul 29

             

        170 ? To jsi musel mít pláště na úrovni obočí ne ? :)

        [ Zpět ]
        Datum: 15.11.2012
        Autor: újezďák
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tož jsem testnul 29

               

          Nééé, co si myslíš?!? Jsem trochu upusil tlaku a už jsem přes to i viděl... ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 15.11.2012
          Autor: hekynen
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tož jsem testnul 29

         

    Hele, a kde sis vezl stoličku, aby ses dostal do sedla? :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2012
    Autor: pro_pa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tož jsem testnul 29

           

      Na co stoličku, ty nevíš, jak se leze na koně? :)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.11.2012
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tož jsem testnul 29

             

        My normální si stoupnem a kůň pod nás nacouvá.

        Ale nedávno jsme byli v Chuchli a tam měli nějakého pomocníka, který žóókeje na kóóóně vyhazoval. Znamená to tedy, že tě paňmáma vyhodila hore? :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 15.11.2012
        Autor: pro_pa
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Tož jsem testnul 29

               

          Ta ho chytala na druhé straně...

          [ Zpět ]
          Datum: 15.11.2012
          Autor: crow75
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Tož jsem testnul 29

           

      To mi připomělo jak jsem jako malej kluk zkoušel tátovo kolo, rozjížděl jsem se jedině od plotu s podezdívkou a když jsem chtěl zastavit, tak zase jen u plotu nebo seskokem do trávy. Po dvou pokusech jsem to vzdal a přivlastnil si mámino kolo než jsem si koupil svoje vlastní.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.11.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

300 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024