reklama
Země: Rakousko Rakousko, Itálie Itálie

Plzeň-Assisi (Itálie) kudy tam ?

Ahoj,

plánujeme jet trasu Plzeň-Mnichov-Brenner-Assisi. Až do Brenneru je nám cesta jasná (doufám tedy, že je tam cyklotrasa ktera je značená dle netu) ale pak už nemůžu sehnat odkazy na cyklotrasy v Itálii. Je nám jedno, jestli z Brenneru jet podél pobřeží nebo středem Itálie přes Florencii - máte někdo zkušenost, mapu, odkaz cokoli pro lepší naplánování?
Děkuji

[ Zpět ]
Datum: 10.11.2012
Autor: janka-lbc
  • Re: Plzeň-Assisi (Itálie) kudy tam ?

         

    Zkus/te si zadat do Googlu "eurovelo7", tam bys/te mohla/i najít inspiraci a mapy

    [ Zpět ]
    Datum: 12.11.2012
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Plzeň-Assisi (Itálie) kudy tam ?

           

      Ahoj,

      jj, to jsem zkoušela, dokonce by asi i šla použít, ale nenašla jsem na netu nikde kudy trasa přesně vede, všechny náčrty trasy jsou na netu spíše orientační, než podrobně popisné ,abych podle toho trasu pro skupinu naplánovala.
      Kdybych jela sama tak to neřešim, ale vidim za sebou skupinu lidí, které bude potřeba provést terénem

      [ Zpět ]
      Datum: 13.11.2012
      Autor: janka-lbc
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Plzeň-Assisi (Itálie) kudy tam ?

             

        Tak jinak:
        zadat:"i percorsi ciclabili"
        tj. italsky "cykloturistické trasy"

        [ Zpět ]
        Datum: 13.11.2012
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Plzeň-Assisi (Itálie) kudy tam ?

         

    nevzpomínám si, žč bych v Itálii viděl nějakou cyklotrasu. Ale nic to neznamená, byl jsme jen jednou v Julkách a podruhý, když jsem jel k moři z čech a zpátky. ALe je taky fakt, že jsem je nehledal.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.11.2012
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Plzeň-Assisi (Itálie) kudy tam ?

         

    skus sa spytat na tejto stranke: http://www.minoriti.sk/index.php/aktuality/1... oni tam sice isli z Bratislavy, ale mozno Ti poradia aspon cesty v Taliansku

    [ Zpět ]
    Datum: 14.11.2012
    Autor: milano.pk
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Plzeň-Assisi (Itálie) kudy tam ?

         

    Mám zkušenost. Z Brenneru přes Vipiteno a Brixen (Bressanone) vede značená cyklostezka do Bolzana. Místy běhá po šotolině lesníma cestama po úbočích, takže jsem to jel podle zdravého rozumu místy po silnici, místy tou cyklostezkou. Velkej kus před Bolzanem vede stezka po náspu a tunelama bývalé želeniční trati, což je pro jízdu natěžko super.
    Z Bolzana do Trenta je podél řeky Adige krásná cyklostezka, ale počítej s protivětrem, vždycky mi tu foukal nahoru proti proudu.
    Z Trenta dolů přímo na jih jsem nejel, jednou jsem odbočil do údolí Valsugany a letos jsem přijel do Trenta od Vezzana a Gardy, ale to nedoporučuju (tunely čtyřpruh, rekord s vozíkem přes 60kmh, ale z tvého směru by to bylo do kopce). Já z Vezzana do Trenta cyklostezku nenašel, možná tam je, jsem taky omylnej.
    Myslím že i z Trenta na jih cyklostezka vede, ale já tudy nejel. Jel jsem od Parmy podél Gardy.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2012
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Plzeň-Assisi (Itálie) kudy tam ?

           

      Z Trenta na jih vede Via Cladia Augusta,a protivítr mne při jízdě kolem Adige příváděl k šílenství.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.11.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Plzeň-Assisi (Itálie) kudy tam ?

           

      Cyklostezka údolím Adige končí přímo na bývalé hranici mezi Rakouskem (Trentino) a Itálií. Hraničník je z r.1912, na druhé straně je A.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.01.2013
      Autor: Karel-ch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Plzeň-Assisi (Itálie) kudy tam ?

         

    Děkuji za tipy, postřehy a zkušenosti z vašich cest.....a nebojte se klidně připsat další :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2012
    Autor: janka-lbc
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Plzeň-Assisi (Itálie) kudy tam ?

         

    Zkus tyhle stránky:
    http://www.bicitalia.org/cakebi/networks/rete/2
    Nic lepšího sem pro Itálii nenašel...

    [ Zpět ]
    Datum: 01.02.2013
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
03.05.2024, 10 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Napoleonův ostrov Elba na kole

 (CK Victoria)
05.05.2024, 8 dní
9 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

321 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024