reklama

Tažná tyč

Dobrý den,
prosím o nějakou dobrou radu, jak vybrat kvalitní a zároveň lehkou a dobře skladnou tyč.
Děkuji

[ Zpět ]
Datum: 01.11.2012
Autor: jiz50
  • Re: Tažná tyč

         

    My jsme se tedy po přečtení řady názorů a recenzí a po debatách s lidmi, co mají zkušenosti s vozením dětí na tyči, na nákup tyče vykašlali a koupili jsme dražší, ale dle nás určitě užitečnější, zařízení Follow me.
    Výhod je spousta, nevýhoda jediná, cena. Ale nám se to vyplatí.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.11.2012
    Autor: Peggy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tažná tyč

         

    mám a používal jsem Trailgator.
    Jsem a byl jsem spokojenej a nenarazil jsem na žádnej problém. Fungovalo to k mé spokojenosti a spokojenosti toho prcka.
    Snadná manipulace, poměrně slušně malá váha dobrý vlastnosti při jízdě-áhnutí.

    Nic dalšího osobně vyzkoušeno nemám a nemůžu se tedy k tomu nijak vyjádřit a nechám to na ostaních.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.11.2012
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • trailgator.

           

      mam a pouzivame treti sezonu. (uz druha dcera)
      mohu doporucit , ale: spracovani nic moc->tak na urovni ciny za 300kc
      uzivatelske upravy:
      1-srouby na objimce sedlovky jsem vymenil za klasicke podsedlove srouby pro silnicni kolo
      -na rozdil od puvodnich netrhaji kalhoty
      http://www.cyklovybava.cz/product/podsedlovy...:4769/
      2- vidlicku ktera pasuje do drzaku detskeho kola jsem stahnul (stlacil ve sveraku) tak aby nemela vule proti drzaku
      3-zaklepal a znovu prostruzil jsem otvor 8 pro pricny kolik v pulce tyce.
      od te doby plna spokojenost na obou koncich...
      takze: dobra, funkcni ale az pote co dodelas doma.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.11.2012
      Autor: cibi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: trailgator.

             

        Jo, vlastně - podsedlové šrouby jsem taky myslím upilovával.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.11.2012
        Autor: Akito
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: trailgator.

             

        člověče nevím. Já jí koupil v Azubu a nic z toho, co popisuješ jsme dělat nemusel. Ale je fakt, že jsem jí viděl i za menší cenu někde jinde a ten obal byl takovej trochu jinej...
        Takže možná nějaká kopie...

        [ Zpět ]
        Datum: 06.11.2012
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: trailgator.

               

          Jurimire, kupoval jsem v obchode za cenu cca 1300kc. Azub byl s cenou u dvou tisic (asi).
          Takze padelek zrejme nemam. (ctu mezi radky) Spis zadavatel prestal kontrolovat kvalitu cinske vyroby.

          [ Zpět ]
          Datum: 06.11.2012
          Autor: cibi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: trailgator.

               

          no a proc jsem to napsal: jako radu pro mozneho nabyvatele:
          - bod 1 byl "uzivatelske vylepseni"
          tomu kdo to pouziva na normalnim kole, tomu se tato rada bude hodit.
          bod 2 - vicero lidi zde popisovalo nakloneneho pasazera a klepani / klinkani: opet spis rada co s tim delat.
          bod 3 - mit pro cep 8 diru 8.4 je fuserina. Kdyz umim, vylepsim. Poznamenavam ze jsem se to pokusil reklamovat- vymenit , nicmene vsech 7 dalsich tyci to melo stejne.
          Doporucuji si vzt do kramu supleru, nebo vyzkouset.

          [ Zpět ]
          Datum: 06.11.2012
          Autor: cibi
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: trailgator.

                 

            to neměl být ode mne nějakej osobní vývpad proti tobě, fakt ne!

            Já jen tyhle problémy u svý tyčky nepozoroval. Nic se nikde nekinklá a všechno funguje jak má ku mojí spokojenosti, tak mne napadlo, jestli by to nemohlo být tím, že by to byla kopie, to by vysvětlení jiné kvality bylo. To nehlídání výroby ovšem taky a mě osobně by to bylo víc líto.

            [ Zpět ]
            Datum: 06.11.2012
            Autor: Jurimír
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: trailgator.

                   

              promin mi reakci, pred obedem jsem nervozni...

              [ Zpět ]
              Datum: 06.11.2012
              Autor: cibi
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tažná tyč

         

    Skus se kouknout sem.
    http://www.domado.cz/index.html

    [ Zpět ]
    Datum: 02.11.2012
    Autor: Pepa
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Tažná tyč

         

    Trail Gator nedoporucuji, protoze decko nesedi v prirozene poloze,nybrz se zdvizenym prednim kolem na naklonene rovine a trvale mu sjizdi zadek dolu.Predstavme si sami sebe v takove poloze byt dvacet km.Asi bych s tim kolem seknul. Navic tyto tyce po case ziskavaji i dost silny stranovy vakl a decko sedi nejen v naklonu dozadu ale i v naklonu stranovem. Ja jezdim dvojceci tyce Domado donedavna vedle sebe paralelne a nyni i za singly samostatne za lehokolem,tandemem a dokonce i za skladackou a mohu je fakt doporucit. Jsou kvalitni,daji se slozit.Maji jen jednu nevyhodu, musite vysazovat predni kolo u detskeho kolicka. Ale da se vozit s sebou zavesene na tycce a pokud mate stred s rychloupinakem,tak to neni nijak narocny ukon. Tyce Domado jsou bytelna rucni vyroba a mou recenzi na ne najdes i zde na webu. Navic je to ceska vyroba a pomerne za hubicku.:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.11.2012
    Autor: Martis
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Tažná tyč

           

      Tak ten naklon dozadu je jen o nastaveni uhlu sedla, ne? To jestli ma pak riditka vys nez normalne je na tom nezavisle - na "dospelych" kolech taky maji ruzna kola ruzne vysoko riditka a nicemu to nevadi. Kazdopadne moje deti nesjizdely ani si na nic podobneho nestezovaly - ten rozdil je fakt maly.

      Stranovy vakl potvrzuju, ale je to jen o tom utahnout prislusne srouby. Co jsem videl lidi jezdit s trail gatorem, tak jim fakt deti jezdily naklonene, ale kdyz na to clovek da pozor, tak neni problem to vychytat. Moje deti naklonene nejezdily.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.11.2012
      Autor: Akito
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tažná tyč

             

        To budeš pokaždé, když zapřahuješ dítě na tyč nastavovat sedlo? A při odpojení taky?

        [ Zpět ]
        Datum: 06.11.2012
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Tažná tyč

               

          Ale ne, ale pokud už předtím je sedlo trochu do kopce, tak na trail gatoru bude dítě tuplem sklouzávat. U rozumných nastavení se nám to fakt nestávalo.

          [ Zpět ]
          Datum: 06.11.2012
          Autor: Akito
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tažná tyč

           

      Ale to je blbost, že TRVALE mu sjíždí zadek dolu! Kdes to prosimtě čet? Ale na druhou stranu, po tom co jsme spolu najezdili, sem rád že naše dítě toho vydrží, jak je vidět, víc než ty, jelikož ještě s ničim nesekla. Naopak...
      Prosimtě pokud něco TY z nějakého důvodu nepoužíváš, ještě neznamená, že je to špatné...
      A psalo se o dobré skladnosti, což je u DOMD vs. TG podle obrázků celkem nesrovnatelné....

      [ Zpět ]
      Datum: 05.11.2012
      Autor: Zakarr
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Tažná tyč

             

        Taky se mi to "sjíždění dozadu" zdálo jakési divné, protože to, co na tyčce projel Medúza s Kadlem, to rozhodně nenasvědčovalo tomu, že by Kadel sjížděl ze sedla :o)))
        Ta spíš lítala nad sedlem :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 06.11.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tažná tyč

               

          Ten spíš sjížděl asi z úplně jinejch důvodů ne?
          Možná si jenom TG nesmíš připojovat kolem pasu, ale pod sedlo :-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 06.11.2012
          Autor: Zakarr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tažná tyč

             

        Protože TY to používáš, chápu, že to pochválíš. Protože v MÉM případě to používali dva z mých přátel při společných cyklovýletech a měl sem možnost pozorovat jejich děti, tak jsem si právě proto pořídil DOMADO. Otatně v mém případě to navíc bylo dáno tím, že jsem potřeboval tahat dvě děti najednou. Ale dnes taháme příležitostně každý jedno děcko a tak mohu srovnávat i single tyčku. Mimochodem, jeden z těch kolegů vyměnil Trail Gator nakonec za DOMADO z právě mnou výše uvedených důvodů.
        Ve fotopříloze zasílám fota, jak se dětí sklouzávají po sedačce dolů a křečovitě se musí držet řídítek u Trail Gatoru. Tohle moje děti neznají. Pro srovnáni foto DOMADA.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.11.2012
        Autor: Martis
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tažná tyč

               

          Podle mého je ten křečovitý posed na prvních dvou fotkách dán špatnou geometrií kola. Sedlo a řidítka jsou příliš blízko sebe.

          [ Zpět ]
          Datum: 06.11.2012
          Autor: Zden42
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Tažná tyč

                 

            Taky bych to tak viděla. To kolo je dítku už evidentně malé.
            Aspoň kdyby jí dal sedlo výš, aby si nekopala kolenem do brady :o)))

            [ Zpět ]
            Datum: 06.11.2012
            Autor: radka
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Tažná tyč

               

          člověče nepadala a nesjížděla...
          http://jurimir.rajce.idnes.cz/veverky_dovolena/...

          Padala akorát celá souprava, když tahala za hadičku od pití:-)
          http://jurimir.rajce.idnes.cz/veverky_dovolena/...

          Na týhle fotce sice není tažný zařízení, ale pro zasmání jí sem taky dám:-)
          http://jurimir.rajce.idnes.cz/veverky_dovolena/...

          [ Zpět ]
          Datum: 06.11.2012
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Tažná tyč

                 

            Jurimíre, neříkej mi, že na tomhle seděla rovně. I když si každé leho po zatížení sedadla sedne zhruba o pět čísel niž.:-)

            A pro srovnání moje děcka za lehem.

            [ Zpět ]
            Datum: 06.11.2012
            Autor: Martis
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Tažná tyč

                   

              koukáš na prázdný kolo s tlumičem narvaným na maximum (no dobře, tak kousek za maximum) a posunutým, co nejvejš. když se na to doházel zbytek brašen a já, sedlo to sakra dolu i tak.
              A ona fakt neklouzala. Ptal jsme se a na nic takovýho si nestěžovalal. Jezdili jsme takhle i u nás po lese blbnout na kořenech atd.

              [ Zpět ]
              Datum: 06.11.2012
              Autor: Jurimír
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Tažná tyč

                     

                Bodejt´, když nic jinýho nepoznala.:-))))) Ne, nic ve zlým ale opravdu mám tento poznatek od kolegů, co ten Trail Gator jezdí i když jsem jí sám pochopitelně nejezdil. Nebudu kupovat všechny tyče na trhu, že jo. Vybral jsem dle mého soudu pro mě a mé děti to nejlepší i na základě zkušeností a pozorování jiných.:-)

                [ Zpět ]
                Datum: 06.11.2012
                Autor: Martis
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Tažná tyč

                   

              Pro srovnání moje leho s lehkou zátěží, prázdné a s tyčkou DOMADO.

              [ Zpět ]
              Datum: 06.11.2012
              Autor: Martis
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tažná tyč

             

        A ještě něco...skladnost skládací verze DOMADA je v pohodě.

        Ještě příloha o skladnosti DOMADA. Každý si to může uzpůsobit dle libovolného kola.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.11.2012
        Autor: Martis
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tažná tyč

               

          Tak to je zvláštní, že my co spolu jezdíme, máme všichni poměrně shodné názory. Asi jsme z jiné planety. Prostě žádného sklouzávání jsem si nevšimnul, poprve u tebe.
          Nebudu vychvalovat něco, jenom proto, že to používám já. Pokusim se objektivně popsat výhody a nevýhody TG z mého pohledu:
          + neni třeba sundavat na dětském kole přední kolečko a následně ho někam ukládat
          + snadná odpojitelnost dětského kola (1-2min. podle cviku)
          + výborná skladnost jak namontovaného TG na kolo, tak uloženého mimo kolo

          - na můj vkus na takovou tyčku velká hmotnost
          - nepříliš dobře vyřešený úchyt na dětské kolo; možnost vzniku boční vůle (záleží na četnosti používání a způsobu jízdy, my jí po třech letech nemáme i za používání na nekvalitních cestách)
          - řemeslné zpracování

          Neřikám, že je to nějakej zázrak a osobně k tomu (jak vidíš) výhrady mám. Ale slouží nám to vcelku k plné spokojenosti a jak je vidět, rozhodně nejsme sami. Pro mně je třeba neakceptovatelnej problém, že se u DMD musí sundavat to přední kolečko. Ale rozhodně si netroufnu napsat, že DMD rozhodně nedoporučuju (jenom proto, že mě nevyhovuje) Prostě každej si vybere podle svejch nároků a to, že pro mně je to nepoužitelný a nelíbí se mi to, neznamená, že druhýmu to bude naopak ku prospěchu.
          Ale takhle je to u tebe vždycky. Pokud je to něco jinýho, než používáš ty, tak je to blbý.

          [ Zpět ]
          Datum: 06.11.2012
          Autor: Zakarr
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Tažná tyč

                 

            "...pro mně je to nepoužitelný a nelíbí se mi to, neznamená, že druhýmu to bude naopak ku prospěchu.
            Ale takhle je to u tebe vždycky. Pokud je to něco jinýho, než používáš ty, tak je to blbý."

            Uživatel se ptal, tedy jsem sdělil svůj názor a postřehy. Pokud je něco, co by mi nevyhovovalo a nelíbí se mi to a jiní se s tím také potýkají (vyjma některých nakoláků), jsem rád, že se tomu mohu vyhnout volbou jiného výrobku a tak jsem také učinil a snažil jsem se tento svůj postřeh poslat dál. Ty zase posíláš dál své postřehy o Trail Gatoru. Však o tom je diskuze. Jeden má takové a druhé makové poznatky či názory a zkušenosti. A to činí tuto diskuzi neustále více košatější a zajímavější. Vyvstávají další a další myšlenky a názory - tedy vše ku prospěchu tazatele a jeho možnostem srovnání. :-)

            Jedinou výhodu Trail Gatoru vidím v masové reklamě a víceméně v minulosti dlouhodobé osamocenosti na trhu. Dnes jsou i jiné výrobky - naštěstí :-). A protože na to mám tento svůj názor, a mohu ho mít, tak Trail Gator bych nedoporučil. Je fakt, že je spousta věcí, které nemám a klidně bych je doporučil - třeba lehokolovou tříkolku Azub Tricon nebo do každé rodiny nejméně dvoje pěkné hodiny.:-)))))))

            [ Zpět ]
            Datum: 06.11.2012
            Autor: Martis
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Tažná tyč

                 

            No tak nehádejte se! :-)))
            Jezdili jsem obojí, obojí na jednom dětském kole - 16". Takže bych si sprominutím dovolil srovnání. :-)

            Trailgator - o něco lehčí (asi 1 kg), o něco skladnější, a připojení dětského kola o trochu pohotovější
            protože má víc spojů a v každém se udělá časem malinký vakl, tak celkový vakl mi přijde dost velký. A nemá s tím nic dělat malé dotažení šroubů nebo špatné nastavení. Nevím jak teď, ale měl jsem asi starší model a po krátkém čase prask zobáček na držáku u dětského kola. Takže buď za pár stovek koupit nový nebo sehnat někoho, kdo ho svaří.

            Domado - nevýhoda je, že se musí odmontovávat přední kole, takže zapojení není tak rychlé. Taky skladnost je horší, hlavně když mám na kole nosič a brašny.

            Podle mě je výhodné používat trailgator tam, kde často dítě připojujeme a odpojujeme.
            Domádo zase při delších cestách, kde je to pro dítě o něco pohodlnější.

            A kdyby někdo měl o Domádo zájem, mám jedno doma ve sklepě. Mladý už z něho vyrostl a šlape sám. :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 06.11.2012
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Tažná tyč

                   

              Ale já se nehádám, já sem v zásadě napsal to co ty :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 06.11.2012
              Autor: Zakarr
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Tažná tyč

                   

              Dobrý den,
              platí stále nabídka na tyč Domado? Můžete se mi prosím ozvat přes soukromou zprávu? Děkuji

              [ Zpět ]
              Datum: 16.05.2013
              Autor: ddkt
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tažná tyč

         

    před pár lety jsem koupil T.G.,skoro všichniho chválili a i na pohled byl nejhezčí,prohnutá teleskopická trubka vypadala úplně nejlíp.
    Mám s T.G. odježděno 1 dítě,cestujeme i natěžko,nejen po asfaltu.
    závady:ulomenej zobáček,vyvaklaný díry v teleskopickym zajištění spoje a u uchycení na dětskym kole,vypadávající kulový čep fixace řidítek,dík velký vůli dítě pořád trochu nakřivo.
    Když jsem prováděl rozborku uchycení na dospělý kolo,přeměřil jsem vyvrtaný díry v tom krátkym čtvercovym jeklíku.Díry jsou ujetý oproti sobě skoro o milimetr na cca 3cm jeklíku, takže ve výsledku dětský kolo pořád jede nakřivo, i když jsou vymezený zbylý vůle.
    Už bych do T.G nešel,je to takový blátíčko na silnici bez zátěže.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.11.2012
    Autor: mech
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tažná tyč

           

      Přesně tak. Proto se snažím najít na tuto sezonu něco jiného. I za cenu vyšší investice (pak prodám dráž) bych šel do Follow Me. Ale nerad bych se spálil jako TG.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2013
      Autor: Motyll
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tažná tyč

         

    co třeba tohle? to asi nikdo nemá:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 23.01.2013
    Autor: chopper
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tažná tyč

           

      Vůle čepu ve voku jsou asi 3 milimetry.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.01.2013
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Tažná tyč

             

        no pokud dáš 50 oko na 40 čep,pak je vůle 1cm. Tohle je tyč z Tatry s 50mm dírama.tatra má padesátkový čepy. Tedy aspoň 813. Výhoda je že ji moužeš použít na osobák pokud má dotyčný kouli.

        [ Zpět ]
        Datum: 23.01.2013
        Autor: chopper
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tažná tyč

               

          Končil ´sem na 148-ičce, pak ´sem dezertoval ...

          [ Zpět ]
          Datum: 23.01.2013
          Autor: AV
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Tažná tyč

         

    Zdravím všechny. Pokud někdo hledáte slušnou a hlavně jednoduchou tyč tak mohu doporučit Trailgator - http://www.azub.cz/detska-tazna-tyc-trail-gator/
    Bohatě stačí, je skladná a hlavně za slušnej peníz. A kdo nechce utrácet za novou mohu nabídnout jednu mírně používanou za 800Kč včetně org. krabice. Přeji pěkný den.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.11.2013
    Autor: Maťa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

403 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024