reklama

na LEŽÁKU v Holandsku

Hoite spoluležákisté i jiní. Zase jsem trochu updateovala své stránky. Jsem v NL a projela jsem se s Recumbent clubem z Delft. Více na:
http://www.blids.nl/o106/news.shtml

[ Zpět ]
Datum: 21.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (evan)
  • Re: na LEŽÁKU v Holandsku

         

    Koukám, že jste si pěkně užili. Jaká tam byla zima? Včera jsem totiž experimentálně ověřil, že 1km je značně teplotně závislá jednotka. Vyrazil jsem celkem bez cíle proti proudu Svitavy a skočil jsem až na Skalním mlýně. A těch 70km při 0°C mě nějak podezřele moc zřídilo, doma jsem odpoledne usnul s nosem v knize, což se v létě nestalo ani po 160km. Lze tedy snadno odvodit, že ta teplotní závislost je asi -50m/°C, přičemž 1km=1000m při 20°C. Platí pro mou osobu. Jaký koeficient máte vy ostatní?

    [ Zpět ]
    Datum: 21.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: na LEŽÁKU v Holandsku

           

      Skús ešte raz, prosím Ťa. Nejako som to nepochopil. Koľko Ti to vychádza napr.pri -5°C a 30°C?

      [ Zpět ]
      Datum: 21.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (tomala4)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: na LEŽÁKU v Holandsku

             

        Jirka se tady snaží oživit dobrou náladu srandou, tak neber jeho výpočty vážně. :-]

        [ Zpět ]
        Datum: 21.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: na LEŽÁKU v Holandsku

               

          Ja som to ani veľmi vážne nebral, len som chcel chcel vedieť či pod nulou jazdí po prúde alebo ako mu to vychádza v mrazoch a horku.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.11.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (tomala4)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: na LEŽÁKU v Holandsku

                 

            No s poklesem o 20°C se ti kilásek natáhne na dva. Ale takhle jednoduše lineární to je jen pod 25°C, nad to asi zas nebude fungovat, protože když je 35, tak ty kilometry určtitě neubíhají skoro rychlejc než při 25:-)

            [ Zpět ]
            Datum: 22.11.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: na LEŽÁKU v Holandsku

                   

              To, že se výkony letadel přepočítávají na standardní atmosféru (1013,5hPa,15°C) vím ale u cyklistů jsem to ještě neviděl...
              Já osobně nejlíp funguju někde mezi 15-20°C, cokoliv nad 25°C je hnusnej hic a pod nulou mi mrznou nohy.

              [ Zpět ]
              Datum: 22.11.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: na LEŽÁKU v Holandsku

                     

                Tak to jsme na tom stejně.

                [ Zpět ]
                Datum: 22.11.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: na LEŽÁKU v Holandsku

             

        Já nemám koeficient, ale nepřímou úměrnost, která vychází přibližně takto:
        30°C = 10°
        15°C = 12°
        0°C = rum

        [ Zpět ]
        Datum: 21.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: na LEŽÁKU v Holandsku

               

          0°C a méně = 80% alpský rumíček Stroh ;-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 21.11.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

332 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024