reklama

Polsko - Mazury - společná dovolená ???

Přátelé, v rubrice "Do světa na kole" jsem odchytila příspěvek Jacka pod názvem Polsko - Mazury. Zajímá mě to, nikdy jsem tam nebyla, prý jde o nádhernou přírodu, cestovky tam nejezdí. Co zorganizovat společnou dovolenou? Představa Jacka je asi taková (dále okopírovaný text Jacka):

do Olsztyna vlakem pak na kolech do
Mragowo, jez.Sniardwy, jez.Niegocyn, jez.dargin a tak. Vše se teprve
rodí v mé hlavě,tak uvítám každý návrh.

Dáme to dohormady? Kdo by jel? Zájemci - mrkněte na rubriku "Do světa na kole" a ozvěte se Jackovi, nechal tam svůj aktivní nick.

Datum: 20.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
  • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

         

    Nějaké informace jsou na www.bongobongo.cz, popř. spešl pro Švestkojc "Do světa"

    [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (AF)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

         

    O Mazurech je slušnej cestopisnej článej v jednom čísle loňský nebo letošní Cykloturistiky, máš-li možnost, vyhledej si to. Až půjdu do knihovny, zkusím to upřesnit. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 03.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

           

      Je to č.5 z letošního roku.A jedno putování Polskem až na mys Arcona v č.4/2004.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek-SK ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

         

    Vše o Mazurských jezerech jsem náhodou objevil při brouzdání na www.szukacz.pl. (tedy já jsem dal do vyhledávače mapa polska a pak mazury - a ono mě to zavedlo na ty stránky)
    Příjemné plánování !

    [ Zpět ]
    Datum: 03.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

           

      TEN ČLÁNEK MÁ TUTO ADRESU WWW.RODINA.CZ/CLANEK4087.HTM

      [ Zpět ]
      Datum: 19.12.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jack)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

         

    KOUKNĚTE TAKÉ NA
    http://daniel.fiser.cz/?go=polska

    [ Zpět ]
    Datum: 19.12.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jack)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

           

      Pro případné zájemce.Jako první termín akce jsme stanovili měsíc Červen a to od 9 do 18.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.02.2006
      Autor: lehojackk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

             

        Jacku, my jsme již mimo hru, nepojedeme, Švestkoň mi odmítl jet tak daleko vlakem a ještě pod stan. Já to respektuji, má pravdu, nejsme mladíci. Namísto Mazur pojedeme od 30.6. na týden na kola s cestovkou do Holandska. Připomínám - víkend - možná již od 9. do 11.6. Novopacko. Ale i tak díky za iniciativu. Ať se ti to podaří! Moc ti to přeju. Švestka. :-))))

        [ Zpět ]
        Datum: 09.02.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

               

          OK nic se neděje,chápu vás.Tak at se vám v tom Holandsku líbí.A kam je to?

          [ Zpět ]
          Datum: 10.02.2006
          Autor: lehojackk
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

               

          Nedělej to Švestko, v Holandsku se zničíš! Samá rovina. Slezt z kola nemůžeš, furt šlapeš. Vůbec nikde žádný sjezd. Já jsem se tam octl na krátko a z donucení. Půjčil jsem si tam historické kolo od nějaké černošky a byla to jedna z nejtvrdších akcí jakou jsem podnikl.

          [ Zpět ]
          Datum: 11.02.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

                 

            Už mám to Holandsko zálohované, je to někde kolem Utrech, Woerden, Gouda, Amsterodam, snad to dobře píšu - nakonec je to na webkách cestovky CK Trip, se kterou jedu opakovaně. Po 2 roky jsem byla v Rakousku - kopce. Co najedu doma a v okolí - kopce. Největší můj vrchařský výkon byla trasa Jilemnice - Mísečky - vloni a div jsem nechcípla, tak se těším na rovinky. Ty mi potíže nedělají, v kopcích kolabuju už po prvním kilometru. Chtěla jsem si bez kopců užít v Maďarsku vloni v říjnu, ale byl tam buď prach nebo bahno - podle toho, jak pršelo. Holandsko snad bude na lepší úrovni. I já mám v porovnání s výbavou zdejších nakoláků své kolo spíš mizerné (Author Linea), ale slouží a vozí mě zatím spolehlivě. Musím říct, že raději vrazím peníze do lyží než kola, taky rozhodně nejsem žádný excelentní cyklista. Na rovinkách se nějak neničím, 80-90 km po rovině za den žádný problém, možná, že bych dala i víc, nevím, nezkoušela jsem to. Tak pak dám vědět, jaký to tam bylo. :-)))

            [ Zpět ]
            Datum: 12.02.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

                   

              80-90 km po rovině je pro mne smrtící dávka, občas to zažiju na jaře na třeboňsku. Taky už jsem to radši po 90 km stočil do CB na vlak. Furt šlapeš, jo kopečky to je jiná - každou chvíli to jede samo.

              [ Zpět ]
              Datum: 12.02.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

         

    Mazurská jezera jsou prý krásná, před cestou jsem byl ale varován. Jsou tam prý mraky komárů.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lh)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

           

      Píšeš že jsi byl před cestou varován.Znamená to že jsi Mazury navštívil?

      [ Zpět ]
      Datum: 10.02.2006
      Autor: lehojackk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

         

    Hele Švetlo je to skvělý nápad jed na Mazury na kole, ale já bych tam jel na kole přímo bez vlaku. Asi mám výhodu, bydlím 10km od hranic. Ale Polsko je celkem rovinka a Mazury
    jsou moc hezké. Určitě bych jel, budu rád jak mi dáš vědět co a jak. Dušan.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dušan ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Polsko - Mazury - společná dovolená ???

           

      Dušane,asi sis nevšim že Švestka je mimo hru,kousek na hoře o tom píše.Ale to neva,pokud máš zájem ozvi se na email.Napíšu ti víc o chystané cestě.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.02.2006
      Autor: lehojackk
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

306 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024