reklama

Jindro, prosím, omluv se...

Už pár hodin váhám, ale nechat si to pro sebe nedokážu. Takže tohle vlákno směle skrývejte, jestli vás někoho naštve.

Jindrův nápad citovat tu Medvědův názor na cosi mě navedl k tomu, abych asi po roce a půl opět otevřel Medvědův web. Nic moc nového jsem nenašel, ale zato jsem byl šokován větou, ve které se Jindra 8526 vyjadřuje takto:

"to si jen soudružka učitelka Rajda (za bůra) vykonstruovala, protože trpí syndromem Salieriho a tak mě velmi upřímně nenávidí"

Obsah příspěvku vylučuje, že by šlo o náhodnou shodu nicků.
Podobné Jindrovo vyjádření o Burajdě jsem zde četl již před několika dny, domníval jsem se ovšem, že to byl jen mimořádně nezdařený pokus o vtip. Nu což, každý někdy ujede, však několik reakcí dalo autorovi jasně najevo, že přestřelil.
Použití stejného výraziva znovu včera na jiném webu mě ale přesvědčuje, že nešlo o žádnou slabou chvilku. Jindra je zjevně opravdu schopen tohoto neuvěřitelného hulvátství.

Aby bylo jasno, pokud jde o internetové diskuse, dávno nejsem útlocitný. Jsem zvyklý na to, že tu na sebe (nejčastěji my, chlapi) všelijak děláme ramena, potřebujeme spíš vyhrát, než se dobrat shody, tak různě si nadáváme a podobně. Většinou se mi to nelíbí, jindy se něčeho podobného sám dopustím... Zkrátka taková příjemná, nezakouřená hospoda.

Když do debaty zasáhne dáma, buďto nám více než zdatně vrací údery, jako třeba lucierut, nebo působí nenápadněji, ale o to důrazněji (evčas, Ifča, Burajda a mnoho dalších).

Klidně mě považujte za staromilského pitomce, ale některé věci pro mě zůstávají nepřijatelné. Urážet bychom se neměli vůbec, ale urazit takhle brutálním způsobem důstojnost dámy, to je IMO naprosto netolerovatelné.

Jindro, prosím, dokaž, že jsi soudný chlap, a omluv se Burajdě za tuto urážku, kterou bys jí (stále chci věřit) do očí snad neřekl. Vlastně za všechny tři urážky, které jsi v té krátké větě dokázal nakumulovat.

Až to uděláš, můžeme spolu zase vesele (většinou) nesouhlasit. Do té doby ale ani to ne.

[ Zpět ]
Datum: 18.10.2012
Autor: k.vl
  • Re: Jindro, prosím, omluv se...

         

    A furt, a jak malý děti...
    A budou se dohadovat jak Husák s Jakešem o toho kačera na provázku...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2012
    Autor: mira.l
    Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Jindro, prosím, omluv se...

           

      Omyl. Toto není snaha o flame, to je pokus dát Jindrovi poslední šanci, aby se v očích slušných lidí očistil.

      Na Burajdino výslovné přání téma zamykám.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.10.2012
      Autor: k.vl
      Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
  • Re: Jindro, prosím, omluv se...

         

    Milý kolego, omlouvat se nebudu, ledaže by se Radka veřejně omluvila za "zmetka" "vola" a "debila", Burajkda za všechny ty urážky, trio Heky, Crow, Holfi za všechny ty "voly" "debily" a "vypitý mozky" a pak zase pouze tam, kde ona věta zazněla, nikoliv Nakole.


    Neustále vytváříte iluzi, jaký já jsme sprosťák, tak se zamysli, odkud se střílí a jako první.

    Nebudu na tenhle tvůj mravní Everest co tu buduješ šplhat, fakt ne.

    A už vůbec né tady.
    Medvěd ti poděkuje za reklamu na jeho blog :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2012
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +16 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -19
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

486 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024