Přes Moravu a Polsko do Babiččina údolí

Konečně je tu konec školního roku a nastává období dovolenek. Tento rok bylo v plánu cestování po Balkáně- bohužel, muselo být odsunuto z rodinných důvodů a nahrazeno cestou kratší. Po malém zamyslení padlo rozhodnutí na cestu sev.Moravou a Orlickými horami s krátkými výjezdy do Polska. Jako…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 30.09.2012
  • Re: Přes Moravu a Polsko do Babiččina údolí

Teda klobouk dolů.
    Vy jste během 14 dnů zvládli to, co já během 15 let při několika dovolených :o)))

Ale zavzpomínala jsem si, jen co je pravda :o)))

[ Zpět ]
    Datum: 30.09.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se bikerka - lyžařka..Praha a okolí

Hledám: Hledá se bikerka - lyžařka..Praha a okolí
14.01.2017
Hledá se sympatická slečna cyklistka-bikerka (20-38 let) z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící, která si také…

Hledám: společnice nebo společníci pro cyklotury

12.01.2017
Ahoj Hledám společnici (opravdu jen partnerku na cyklotůry)-(klidně i zralejšího věku), které má rada cyklistiku a…

Hledám: společnice pro cyklotury

12.01.2017
Ahoj Hledám společnici (opravdu jen partnerku na cyklotůry)-(klidně i zralejšího věku), které má rada cyklistiku a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

215 cyklistů (24 přihlášených)

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017

7001

3. (poslední) část trilogie Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v…
Quatsch | 04.01.2017