reklama

Bornholm: děti, kola a moře I.

Člověk si obvykle těžko vzpomene, co přesně ho vlastně přivedlo k určité myšlence. Ani nápad navštívit v rámci letošní rodinné cyklocesty dánský ostrov Bornholm nespadl jen tak z nebe. Věděli jsme sice od loňska, že chceme někam k moři, ale původním cílem byly Benátky, což je přece jen trochu…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 26.09.2012
Autor: k.vl
  • Re: Bornholm: děti, kola a moře I.

         

    Hezké. Už se těším na pokračování.

    Velice mi vyhovuje kratší forma blogů, jaké píšeš. Ty dlooooooouhé už nejsem schopná číst. Moč sice ještě udržím, ale s pozorností už je to horší.
    8-))

    [ Zpět ]
    Datum: 26.09.2012
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bornholm: děti, kola a moře I.

         

    Tak jste se tam nakonec vydali, to je skvělý. Jsem moc zvědavej na pokračování ;-) Úplně se mi teď vybavilo, jak jsme ostrov před pár lety navštívili.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.09.2012
    Autor: Václav
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bornholm: děti, kola a moře I.

         

    Přidávám se k těšícím. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.09.2012
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bornholm: děti, kola a moře I.

         

    Moc pěkné! Těším se na pokračování. Při prohlížení fotek prožívám svoje "deja vu", když poznává místa, která jsem v roce 2007 také projel.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2012
    Autor: MarekD
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bornholm: děti, kola a moře I.

         

    Zrovna jsem si přehrál do čtečky Básnikovo Dánsko a s chutí si ho čtu. A ty do toho přijdeš s dalším "dánským" tématem. Už se těším na Tvé pokračování.

    S tím okouzlením Baltem. To je naprosto iracionální. Studené moře, vlastně nepříliš atraktivní. Moc tomu nerozumím, co se Ti na tom líbí. .... .... .... Jsem na tom stejně, kdybych si mohl vybrat jestli k Baltu nebo řekněme do Středomoří, vybral bych si Balt.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2012
    Autor: petrp
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bornholm: děti, kola a moře I.

         

    Příjemné počtení na nedělní ráno. Díííky :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

430 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024