reklama

Pulsmetr - jak dlouho vydrží?

Mám pulsmetr Crivit z Lidlu necelé 3 roky a onemocněl. Neboli po výměně baterie se nechce spárovat se snímačem. Stál mě 400,- a už při koupi jsem si říkal, že když nebude fungovat, aspoň budu mít pěkný hodinky. Fungoval spolehlivě, má dost funkcí, byl jsem s ním spokojen. Přesto jsem se poohlíd po jinejch značkách, např. Polar. Tam mě ale zarazil způsob výměny baterie v snímači - výměnou snímače. Jelikož vydrží 2-3 roky a stojí nový cca. 1000,- Kč dostává se nonameový tepák do jinéhoo světla. Je otázka, zda pořídit značkový a co 2 - 3 roky k němu snímač, nebo neznačkový a 2 - 3 roky nový o polovinu levnější než samotný snímač a s více fcemi než nabízí základní model značkového. Další varianta je třeba sigma, kde se dá baterka měnit i ve snímači, ale zde je otázka jak dlouho vydrží. A to je vlastně to proč to sem píšu. Zajímalo by mě, jaký tepák a jak dlouho máte a pokud vám onemocněli tak jak a za jak dlouho.

[ Zpět ]
Datum: 24.09.2012
Autor: Lensik
  • Re: Pulsmetr - jak dlouho vydrží?

         

    Mam Sigmu PC15. Baterie ve snimaci to postupne vzdala (stale castejsi vypadky signalu a mensi dosah) asi za pul roku (behat se s tim jeste dalo, na kole uz nepouzitelne). Pri prvni vymene jsem si rikal, ze vzhledem k intenzite pouzivani to neni spatne, navic kdo vi, jak dlouho v tom baterie byla pred prodejem. Bohuzel druha baterie vydrzela skoro stejne, i kdyz jsem uz pulsmetr pouzival minimalne. V hodinkach je zatim stale puvodni.

    Jinak funkcema mi Pc15 celkem vyhovuje, nejvetsi vyhrady bych mel k vypadkum signalu v blizkosti zeleznice a elektrickeho vedeni, to je obcas protivne.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.09.2012
    Autor: Jrr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pulsmetr - jak dlouho vydrží?

           

      Mám PC 15 a podle mne hodně dělají baterie. Některá vydrží sotva půl roku, některá dva roky.
      Moc jsem to nesledoval, ale poslední dobou mám silné podezření, že knoflíkové baterie GP obecně mají nějaký problém s životností, tři chcíply v jakési dětské hračce, jedna v hodinkách, jedna v cyklocomputeru, vše po půl roce, vše GP - různé typy.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.09.2012
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pulsmetr - jak dlouho vydrží?

         

    Mám ten dražší Polar čtvrtý rok a před nedávnem jsem měnil baterku v hodinkách. Baterka ve snímači na kole a v pásu stále maká.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.09.2012
    Autor: nemluva
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pulsmetr - jak dlouho vydrží?

           

      Jak často ho používáš?

      [ Zpět ]
      Datum: 24.09.2012
      Autor: Lensik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pulsmetr - jak dlouho vydrží?

             

        jako tachometr na kole a tepák při cvičení takže zase ne tak často :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 24.09.2012
        Autor: nemluva
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

289 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024