reklama

Jak nepřijít o řidičák? :-)

Mám takovýhle dotázek:
1) nedávno ožralý Janoušek srazil vietnamskou ženu a protože (snad) u sebe neměl řidičák, tak mu ho nemohli na místě a hlavně ani později zabavit, takže mu zůstal (tedy takto to nějak popsala média).
2) jestliže já způsobím nějakou nehodu (podotýkám: jsem abstinent :-) ), přijedou poliši a já jim řeknu, že u sebe nemám řidičák, ánžto jsem ho zapomněl - můžou mi ho později odebrat?

[ Zpět ]
Datum: 05.09.2012
Autor: Airline
  • Re: Jak nepřijít o řidičák? :-)

         

    Nejezdit. To je jednoduchý.
    :))

    Jo a je teprve středa!!
    :)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2012
    Autor: mira.l
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak nepřijít o řidičák? :-)

         

    Když se budeš jmenovat Janoušek tak neseberou.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2012
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak nepřijít o řidičák? :-)

         

    Za prvé - ještě není pátek !!!
    a za druhé - buď v klidu, na sraz i ze srazu budu řídit já :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak nepřijít o řidičák? :-)

         

    Ses splet v adrese, ne? Zeptej se rovnou Lzicare nebo Sokola, za par litru ti to prozradej. Co chodis ke kovarickum.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2012
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak nepřijít o řidičák? :-)

         

    Zadržet ŘP (fyzicky sebrat kartičku) ti můžou fízli, kdy se jim zachce, a jezdit bez ní je trestné, je to větší zločin než nedání přednosti na přechodu pro chodce, jízda na červenou apod.
    Bylo to zavedeno, aby měli jak vydírat tzv. "silniční piráty" ("tak, pane řidiči, na kolik si ceníte téhle kartičky?"). Zakázat řízení ti můžou, ať máš nebo nemáš řidičák, a neuposlechnutí je maření výkonu. Ale mohlo by se ukázat, že zakázali pokračování v jízdě nezákonně, pak by to nebylo. Když ti seberou kartičku, můžou tě potrestat za jízdu bez kartičky. To je celé kouzlo.
    50.000 je pro Janouška sranda, pro Tebe likvidační. Stát straní grázlům. Nic nového.
    Celé to má jediné poselství: chovej se jako Janoušek, tak je to správně:
    http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.09.2012
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

389 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024