reklama

Štafeta 2012 - jižní Morava pokračování

úterý 28.8. jsme se vypravili s NaKolíkem jiným směrem. Kousek jsem popojela z práce autem s kolem uvnitř s úmyslem projet vzdálenější okolí. Vyložila jsem kolo u lákavé cyklostezky Kyjov-Mutěnice. Je to nově vybudovaná cyklostezka místo bývalé železnice - pořád jen rovinka - tudíž může zaskočit…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 03.09.2012
Autor: Jana15

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: Štafeta 2012 - jižní Morava pokračování

         

    Teda trošku se mi zatmělo před očima, když jsem četla, že jsi kousek popojela autem...
    Ale byl to jen výlet, ne posun NaKolíku dál, tak snad to štafeta unese...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Štafeta 2012 - jižní Morava pokračování

           

      jasné... neboj, domů byl po předání dopraven na kole a nějaké výlety po okolí též... jen jeden vzdálenější byl takto a pak další den opět z domu převezen jen na kole... ale vidím, že si to přeci jen někdo čte, když je reakce...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.09.2012
      Autor: Jana15
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Štafeta 2012 - jižní Morava pokračování

             

        Neboj, čtu taky:-).....ale nereaguju.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.09.2012
        Autor: dušan
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

321 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024