reklama

Vídeňské Alpy potřetí - Zpátky k Dunaji

Jen tak jsme si odskočili od Dunaje „tam za Vídeň" a bylo na čase se zase vrátit zpět do základny. K naší cestě autem jsme si vybrali „okresky" co nejvíce mimo hlavní tahy.
Ráno jsme vyjeli do Pernitzu, kterou kopírovala také cyklotrasa, a tady padlo rozhodnutí zajet ještě o kousek dál do…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 23.08.2012
Autor: radka
  • Re: Vídeňské Alpy potřetí - Zpátky k Dunaji

Krajina kolem Lince (Linz) leží v Horním Rakousku (Oberoerstereich).

[ Zpět ]
    Autor: Netvor
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No jo, pravda... :o)))
      Tak teď vůbec netuším, kde jsem vzala, že Linz je Niederöstereich...

[ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zajímavý - všechny tři blogy. A hlavně optimističtější než o bolavých zubech :-).

[ Zpět ]
    Autor: aila
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Naštěstí zub začal zlobit až při návratu do Čech. Dovolenou jsem tak ještě mohla strávit v pohodě :o)))

[ Zpět ]

Pěkně napsané články (všechny tři) a hlavně inspirativní. Díky.

[ Zpět ]
    Datum: 24.08.2012
    Autor: pavelv

Já děkuju.
      Ale ten Linz budu muset opravit na St. Pöhl. Linz se mi tam opravdu zamotal dost blbě. To je tak, když si člověk myslí, že ví a nekoukne se do mapy :o)))

[ Zpět ]
      Datum: 24.08.2012
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

143 cyklistů (8 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017