reklama

Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

Minulý týden jsem byl pár dní v Jizerkách a v penzionu, kde jsem nocoval, jsem zcela náhodně potkal chlapíka, ze kterého vylezlo, že v roce 2007 jel jakousi štafetu NaKole :-) Tak jsme se navzájem představili, byl to Kondor, který tenkrát zahajoval etapu v Ústeckém kraji - http://www.nakole.cz/images/clanky/aa//stafeta... Tak to mě potěšilo, stejně jako to, že letošní štafeta, přestože jsme jí zahajovali se zpožděním a na začátku jí provázely trochu komplikace, stále jede a pomalu se blíží k cíli. Začal jsem ale přemejšlet, co s NaKolíkem po podzimním srazu. Máme ho do jarního srazu zazimovat nebo pokračovat v nějaké podobě i přes zimu? Co si o tom myslíte?

[ Zpět ]
Datum: 21.08.2012
Autor: Václav
  • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

         

    Pokračovat :o)))
    Přes zimu štafeta ještě nejela :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

         

    Co s Nákolíkem? Vožerte ho na srazu a pak se ho zeptejte jestli se mu ještě někam chce :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2012
    Autor: Ozzák
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

         

    Já bych byla spíš pro to zazimování. Jinak nám za chvíli zevšední a za rok-dva už nějaká štafeta nebude nikoho zajímat.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2012
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

           

      Pokud by ale jela štafeta i přes zimu, tak by zase dostali příležitost i další kraje.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

             

        To snad dostanou stejně v příštím roce, ne ??

        [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2012
        Autor: Holfi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

             

        Tak ji dostanou příští rok, no. :-)
        Na začátku jsme štafetou skoro žili, jak se někde zadrhly informace, už se někdo ozval, co jako je... a už teď se to pomalu usazuje na stavu, že to zajímá ty momentálně zúčastněné a ostatní si na to - možná - vzpomenou, když vyběhne nový blog. Když to poběží ještě přes zimu, kolik lidí to ještě na jaře bude číst?
        Možná se pletu, ale za sebe bych dala spíš přednost tomu, aby štafeta zůstala určitou událostí v životě Nakole.cz a ne průběžnou činností. (Ale nijak zvlášť na tomto názoru netrvám, kdyby tato otázka nebyla do fóra přímo dána, ale prostě se oznámilo zimní pokračování, určitě bych proti tomu neremcala. Ale když už dotaz byl...)

        [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2012
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

               

          Ifčo, naprosto přesně vyjadřuješ i mé pocity a názory. U mě "boduješ".
          8-)

          [ Zpět ]
          Datum: 22.08.2012
          Autor: Burajda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

           

      Mě by celkem nevadilo ho za zimu párkrát provětrat, ale muselo by být víc těch co jedou i v zimně. Letos jsem se k němu ani nepřiblížil, přesouval se už dost vzdálenými místy.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

         

    Co ho třeba předat někomu, kdo pojede v zimě do teplých krajin? Ať se taky podívá do světa.

    Jinak bych byl taky pro zazimování. Já být takovej kolík, tak jsem po té sezoně pěkně utahany. A organizace přes zimu by byla navic dle mého složitá (né každý v zimě na kole jezdí)...

    A taky jsem rád, že se letos pěkně rozjel, ikdyž jsem ze začátku remcal:-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2012
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

           

      To by ale někdo do těch teplých krajů musel odjet po svých :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

             

        A joooo....to mne nenapadlo.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

         

    No a nebo začněte od začátku s tím že projede každé město a každou vesničku tady v republice. ale to je běh na dlouhou trať.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2012
    Autor: Ozzák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

         

    zimní štafetu po vršcích našich hor.
    to by podle mne bylo stylový. A TUčňáci to objedou určitě s nadšením. Napiš Murphymu ať dofoukne zimáka svaří rám nebo co kde ulomil a jedeeeem.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2012
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

         

    Nechala bych ho někde v teple a projížděl by se zase na jaře. Nebo mít ještě zimního NaKolíka a tomu dovolit i jiný prostředek,než kolo. Jsem stejného názoru jako Ifča, takhle nám bude vzácnější a budeme se těšit zase na jaro.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2012
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

         

    Stači každy 2 roky! Česko je male.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2012
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

         

    Díky všem za názory. Taky se přiklánim k tomu, ho po podzimním srazu zazimovat, aby nám nezevšedněl :-). Kdybyste měli, díky letošním zkušenostem, další nápady, co na příští štafetě vylepšit, napište to taky sem.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.09.2012
    Autor: Václav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

           

      Přemýšlím, že by se po dojezdu štafety mohlo založit vlákno Štafeta 2012-Zhodnocení akce a podněty do dalších ročníků...

      [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2012
      Autor: marrier
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

         

    Minuly tyden koukala na TV cyklo z Aš do slovenske vesnice u hranice asi ukrajiny,nevim jake vesnice,pak ja na peši Krkonoš myšlenku o štafety.
    Napad,že prište nekdy start štafeta z začatek hranice Aš do konec hranice slovenske vesnice. Jen rovnate bez sever,jih,jen furt rovnate. Super,jo?
    Vy a ja jsme byvale československe lide. Co myslite :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2012
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

           

      Tuhle charitativní akci jezdí každoročně Pepa Zimovčák na svém Higbicu (vysokém kole) a jmenuje se to Na kole dětem. Může se kdokoliv přidat na libovolnou část trasy a v řadě měst bývá doprovodný program. Informace na webu: http://www.nakoledetem.cz/

      Jeli jsme s nimi loni ze Zlína do Veselí nad Moravou a líbilo se nám. Letos to bohužel časově nevyšlo. Když to půjde, pojedeme zase.

      Myslím, že by se to mohlo příští rok zpropagovat i tady, je to užitečná akce, které se účastní spousta známých osobností.

      Fotogalerie:

      http://marekpetru.rajce.idnes.cz/Na_kole_detem...

      http://marekpetru.rajce.idnes.cz/Na_kole_detem...

      [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2012
      Autor: marrier
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co s NaKolíkem po podzimním srazu?

           

      A ta vesnice se jmenuje Nová Sedlica a je to nejvýchodnější cíp Slovenska... :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2012
      Autor: marrier
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

354 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024