reklama
Země: Česko Česko

Klínovec

Ahoj.
Poradíte kudy nebo odkud se dá nejlépe na krosu vyjet na Klínovec.Preferoval bych spíš asfalt nebo nějakou slušnou pevnou cestu. Díky.

[ Zpět ]
Datum: 21.08.2012
Autor: OVG
  • Re: Klínovec

         

    Pokud chces asfalt, neni tam co resit. Vezmes to z Loucne nebo Boziho daru po asfaltce, ktera vede mezi nimi pres Klinovec, a nahore odbocis k vrcholu. http://mapy.cz/s/4U3n

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2012
    Autor: lucierut
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klínovec

           

      Dík, a kdybych chtěl jet odněkud z větší vzdálenosti - myslel jsem Perštejn,Klášterec nebo tak něco.To se jede taky přes Boží Dar ?

      [ Zpět ]
      Datum: 21.08.2012
      Autor: OVG
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Klínovec

             

        Z Klasterce vyjedes nahoru do Medence, z Perstejna vedlejsim udolim o mestecko vedle, a tam uz budes na hlavni trase, co vede pres Loucnou na Klinovec. Bozi dar je z te strany az za nim. Muzes se inspirovat tim, jak jsem tam jela loni :-) http://www.nakole.cz/blogy/lucierut/185-z-usti...

        [ Zpět ]
        Datum: 21.08.2012
        Autor: lucierut
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Klínovec

               

          Dobrý, tak Karkulko dík za inspiraci.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.08.2012
          Autor: OVG
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klínovec

         

    Jé Klínovec - mohu taky poradit: já jela z Perštejna - Údolíčko - Horní Halže - u Meluzíny (tam jsem přespala) a ráno už to bylo kousek na Klínovec a pak dál Boží Dar - Horní Blatná - Františkovy Lázně - Cheb - Loket - Karlovy Vary - Kyselka a návrat do Perštejna ...

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2012
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klínovec

         

    Teď jsem se vrátila z víkendu pod Klínovcem.
    Bydleli jsme v Českých Hamrech a na Klínovec se jelo přes Fichtelberg a Boží Dar.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klínovec

         

    Děkuji všem za rady, už mám poněkud jasněji

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2012
    Autor: OVG
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

362 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024