reklama

Taky se pochlubím jedním nálezem ...

Tolikrát jsem už byl v okolí, ale odbočku k tomuto místu jsem míjel. Nic tam nenavádí, správně se tam vlastně ani nesmí. Ale já už jsem takovej. Musím zjistit jestli když sejdu se značené cesty, nanajdu pro Nikona nějaké lepší místečko. A našel. Lomy u Ameriky zná spousta lidí, ale když jsem viděl tento, tak mi trochu spadla čelist.

[ Zpět ]
Datum: 17.08.2012
Autor: liborn
  • Re: Taky se pochlubím jedním nálezem ...

         

    a to jsem si myslel že to tam docela dobře znám nahoře i pod zemí, ale tenhle jsem asi fakt nepotkal nebo alespoň z fotky si to myslím.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2012
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Taky se pochlubím jedním nálezem ...

         

    Mě to připomíná Mexiko.... ale nebyl jsem tam přes dvacet let....i když to bylo asi hlubší..

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2012
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Taky se pochlubím jedním nálezem ...

           

      Malá nápověda. Zas tak blízko k Americe nabo k Mexiku to není.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2012
      Autor: liborn
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Taky se pochlubím jedním nálezem ...

             

        A kousek jsou Koněpruské jeskyně, jestli je to tedy lom co jsem navštívil před třemi lety, na doporučení pasáčka ovcí co pásl u jeskyní.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.08.2012
        Autor: Netopirat
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Taky se pochlubím jedním nálezem ...

           

      mexiko ani náhodou!
      Michal to asi trefil...

      [ Zpět ]
      Datum: 19.08.2012
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Taky se pochlubím jedním nálezem ...

         

    Že by?

    http://mapy.cz/s/4RHU

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Taky se pochlubím jedním nálezem ...

           

      No jasně Michale. A byl jsi tam osobně, nebo jsi to našel díky všemocnému vebu.
      Místo je to úchvatné. Když je pěkné počasí má voda nádhernou barvu. Asi by se tam dalo i koupat, ale to jsem si zatím netroufl - byl jsem tam sám. Jen je to za značně proděravelým plotem, na kterém jsou zbytky rezavějících cedulí na kterých je napsáno, že tam nemáme co dělat.
      Ale v horní části se občas prohání motorkáři na kroskách. Trochu to tam asi upravili nějakým buldozerem.
      Mám to uzavřít jako vyřešené, nebo k tomu ještě někdo chce napsat?

      [ Zpět ]
      Datum: 21.08.2012
      Autor: liborn
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Taky se pochlubím jedním nálezem ...

             

        Nechal bych to otevřené....:-)

        Našel jsem to dle mapy. A díky tomu zjistil, že je v okolí více lomů. I těch zaplavených. Určitě by někdy stálo za to se tam jet pořádně podívat. Já když už v těch končinách jsem, tak jedu (jdu) maximálně na Emeriku.... to je docela škoda.

        Docela pěkná stránka: http://www.lomy-amerika.cz

        [ Zpět ]
        Datum: 21.08.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Taky se pochlubím jedním nálezem ...

               

          tak to já byl i v okolí a několikrát. Kodská jeskyně mě ale trochu zklamala, pramen tamtéž také nic moc a v okolí málo lesa. V Koněprusích je to nejkrásnější veřejnosti uzavřené, tak už tam taky moc nechdím. Na Americe jsem z kraje léta byl ale serou mě ty mříže všude a nemám už ani chuť hleda křížovej nebo Soví ráj apod.

          [ Zpět ]
          Datum: 21.08.2012
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

330 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024