reklama

Štafeta 2012 - Divoká Oslava

Datum: 15.8.2012

Kdo vezl NaKolík: bara2
Trasa odkud kam: z Náměšti nad Oslavou do Kralic
Délka etapy: 31 km
Počasí: skoro jasno, v lese příjemně, něco přes dvacet
Komentář: Dnes pojedu krátkou trasu, vyrážím až kolem jedenácté z Náměšti, pěkně po asfaltě, terénu si užiju dost. Kolem nových…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 16.08.2012
Autor: bara2
  • Re: Štafeta 2012 - Divoká Oslava

         

    Jednou jsem se tam brodil z bývalou a dodneška nechápu proč si stěžovala na studenou vodu... :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2012
    Autor: crow75
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Štafeta 2012 - Divoká Oslava

         

    Díky. Já jsem vlastně v Náměšti ještě nebyla... Asi budu muset tohle bílé místo vyplnit.

    Hele, jen mi není nějak jasný ten letopočet u Anny. Fakt je tam 1882 - 84?!? To jsou přece 2 roky?!? Její věk to tedy asi nebude, když tamtudy chodila za šamstrem, tak nemáš potuchy, co ty letopočty značí?!?

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štafeta 2012 - Divoká Oslava

           

      Doba výstavby. Jinak ta šlechtična pořádala pijatiky na své jmeniny tak dlouho a důkladně, že místní kostel začal slavit na svatou Annu svou hlavní pouť :-D (Ona dáma tenkráte vždy nechala vyvalit sudy ze svého pivovaru a ožrala Náměšť.) Ta hlavní pout se v místním kostele začala slavit na svého svatého Jana Křtitele až na popud nás přistěhovalců někdy po roce 2004. Místní začali nosit šolny na tuto staronovou hlavní pouť až v roce 2009.
      A ještě k blogu, ta zmíněná vyhlídka před glorietem poskytuje výhled jak ze slovenských hor. Naprosto famózní! Vodím tam každou dobrou návštěvu, která k nám přijede autem :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2012
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Štafeta 2012 - Divoká Oslava

             

        Tak, tak, ta vyhlídka je úžasná :)
        Tohle je svislé panorama na tu skálu z Lamberka.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.08.2012
        Autor: bara2
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Štafeta 2012 - Divoká Oslava

             

        Moc díky za osvětu :o)))
        Že jde o dobu výstavby, to mě fakt nenapadlo :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 20.08.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Štafeta 2012 - Divoká Oslava

         

    Škoda. Já se těšil na nějaké pikantnosti z divoké oslavy při převážení NaKolíku. Jak jste se zrychtovali a zatím to je studená sprcha při brodění.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2012
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Štafeta 2012 - Divoká Oslava

         

    Brody se nepřechází, ale brodí! ;-) A ta správná sranda teprve nastává, když je voda kalná, není vidět na dno, dno plné šutrů a hlavně vody minimálně nad náby...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2012
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štafeta 2012 - Divoká Oslava

           

      Teď... teď tu šla kachna a vody měla jen po břicho... :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štafeta 2012 - Divoká Oslava

           

      Kdyby po náby :) Už sem to brodila do půl brašem a odplavala mi flaška, sem neměla jak ji chytit, byla jsem ráda, že v tom proudu stojím a udržím kolo :))

      [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2012
      Autor: bara2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Štafeta 2012 - Divoká Oslava

         

    Teskně jsem zavzpomínal, jak jsem kdysi jezdíval s brňákama na Oslavku na vandry. Tehdy tam bývalo několik srubů, dnes už vím jen o třech. Kdeže ty loňské sněhy jsou...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2012
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štafeta 2012 - Divoká Oslava

           

      Hodně lehly popelem, popř. jsou v troskách, znám jen 5 použitelných a používaných. Na Umírajdu jezdíme na kolech opékat špekáčky, tedy jezdili, protože musím ještě vyřešit tažení 16" kola za mým 20" ECO kolem :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2012
      Autor: Arnošt905
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

279 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024