reklama

Kelly´s s hydraulic. kotouč. brzdami

Uvažuji o koupi horského kola maximálně do 16000kč, po delším hledání jsem se zastavil kola QUARTZDSC od KELLY´S. Tady je link, jaký je Váš názor na něj: http://www.kellys.sk/index.php?module=display... DÍK ZA POMOC :-)

[ Zpět ]
Datum: 12.05.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (RIDER ([email protected]))
  • Re: Kelly´s s hydraulic. kotouč. brzdami

         

    Jo jo je to fakt parádny bicykel.(odporucam)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mišo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kelly´s s hydraulic. kotouč. brzdami

         

    Nechci Ti kazit nadšení, ale ty brzdy jsou mechanické... Ale jinak dobrý bike. Za ty peníze...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kelly´s s hydraulic. kotouč. brzdami

         

    Ahoj, já doporučuju co jsem si teď koupil já, a to je Olpran Fighter Disc (viz http://www.olpran.cz/kola_2005/olpran_2005/kola... Tenhle bike jsem si vybral po dlouhém špekulování a vybírání. Já mám tedy 19'' rám, ale dělají ho samozřejmě i v 21''. V této cenové kategorii (18000) skutečně nemá konkurenci. Na Tvojí váhu potřebuješ hlavně pořádný brzdy a ty tohle kolo skutečně má. Jsou tam totiž hydrokotouče Tektro Auriga (jejich cena je 300$) a ty už opravdu něco ubrzdí. Ostatní výbava je také nadmíru vyhovující (XT přehazka, Deore smyk, Deore řazení, Truvativ kliky). Mrkni na to u Olpranu na web a dej vědět, jak Tě zaujalo. Já jsem doteď jako ve snu, že jsem za tyhle prachy něco takovýho sehnal.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kelly´s s hydraulic. kotouč. brzdami

           

      Nazdar, konečně někdo kdo má alespoň náznak sympatií zn. OLPRAN. Musím s Martinem souhlasit. Uvedeného fightera jsem koupil a mám najeto teprve nějakých 400 km a mohu říct, že opravdu fachčí s úžasnou přesností vč. brzd. Geometrie rámu mi plně vyhovuje 21" na cca 98 kg a 189 cm. Ve firemní prodejně v Olomouci jsem dostal ještě 20% sleva takže konečná cena 15000,-- Kč.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Karel ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • opět mohu potvrdit dobrou volbu

             

        Ve svém prvém příspěvku jsem měl najeto něco málo. Teď jsem najel několik více km na chorvatském ostrovu Krk. Prach, šutr, skaliska, vedra - oba jsme to zvládli, já méně, ale můj fighter na jedničku. Takže nekupujte zbytečně předtražené "značky". Rovněž značka Kellys je v městečku Krk rozšířena. Má zde toti značkovou prodejnu.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.08.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Karel ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kelly´s s hydraulic. kotouč. brzdami

           

      Jo, jo... Muzu potvrdit, ze Fighter je fakt spicka. Opravdu na nem jezdim moc rad. Brzdy jak vino a vidlice taky v poho. Muzu jen a jen doporucit!!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 09.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Olyman ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kelly´s s hydraulic. kotouč. brzdami

         

    Jéé, promiň za tu narážku na Tvojí váhu. Já tenhle příspěvek psal jinýmu a ten měl 106kg a ptal se taky na kolo. Já ten svůj příspěvek jen zkopíroval a dal ho i Tobě. To ale nic nemění na hodnotě mýho Fighteru. Olpran si sice docela pohnojil image značky se svojí hypermarketovou divizí, má ale naštěstí ještě maloobchodní divizi, která dokázala udělat tohodle bajka za opravdu neuvěřitelný peníze. Mrkni k nim na web a přesvědči se:o) Jinak Kellys dělá za stejný prachy jako Fighter jejich Salamandera. To je dle mě také velmi povedený bajk. Ten má hydry sice taky, ale jsou to Diatech a dle mýho názoru jsou o dost horší než Tektra. Mimochodem, pokud budeč koukat na ten Opran, tak na fotce se liší tvar kotoučů. Aurigy mají vlnovky (a mám je tam)a tam jsou kruhy. Odkaz na review Aurig je tady www.cyclingreviews.com/reviews/tektro_auriga.php
    Jo a jinak má ten Salamander i jinak horší výbavu (gumy, ráfky, přehaz, smyk, vidle je stejná) Jediný co snad na Fighteru odflákli je řetěz. Ten se chystám nahradit už od začátku ježdění. Takže Ti přeju šťastnou ruku při volbě...Čus

    [ Zpět ]
    Datum: 18.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kelly´s s hydraulic. kotouč. brzdami

         

    jestli chceš hydrauliku tak běž do tohoto biku!

    http://www.kellys.sk/index.php?module=display...

    jinak Kellys je super, líbí se mi poměr cena/výkon

    [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kelly´s s hydraulic. kotouč. brzdami

         

    Cau.Ja mám pravě toho quartze hid.disk teprve rok a musím ti říct že bych ho znovu nekoupil.Brzdy jsou super,ram je dostačující ale to je všechno.Komponenty a vybavení je v običejným základu a vydlice? Jestly jezdíš trochu lesem tak ju za pul roku vyhodíš.Reklamace u Kellisu bez sance.Není to špatný kolo, ale když si príčteš k cene ješte 5 tacu za vydlu tak nevým jestli už není lepší si koupit neco jinýho. Od Kelisu se me líbí Vandal nebo Toksik.A nebo GT má pekný kola. Bazi123-seznam.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Bazi123)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kelly´s s hydraulic. kotouč. brzdami

           

      Az sa mi ta moja vidlica pokazi, a v Kelly'se mi ju nevyreklamuju, asiq ich tam poskrtim jak hady! Najprv daju do tejto serie konstrukcne vadne vidlice, a potom este nad reklamaciami ohrnaju nos! Spravny vyrobca by mal vyjst vustrety zakaznikovi...

      [ Zpět ]
      Datum: 26.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (THeBaNDiT_quartz ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kelly´s s hydraulic. kotouč. brzdami

         

    a co takhle jít do Meridy.Kor když teď běží už měsíc 20% slevy po celé republice.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (deyv ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

366 cyklistů (3 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024