reklama

Klouby rizeni

Mam maxe a prej sem jedinej komu se zadrhavaj klouby rizeni...mate s tim nekdo zkusenosti? Ales Zemanek rika at to vycistim WD a pak namazu necim tuhym, ale moc tomu neverim, vecer to du zkusit...Zadrhavaji se oba, jak vepredu tak vzadu a to zpusobem asi jako by kazdou pulvterinu primrznul a ja ho musel utrhnout od ledu...(doufam ze popis bude pro predstavive srozumitelnej...) tzn ze zataceni funguje plynule, ale v kloubech je cejtit zadrhavani a slyset poupani...

[ Zpět ]
Datum: 14.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (melkor ([email protected]))
  • Re: Klouby rizeni

         

    Tak s tím jsem se nikdy nesetkal. Je to určitě v kloubech? Já se nedávno divil, proč mi řízení jde z rovné polohy vychýlit ztuha a povolí jakmile natočení vidle překoná asi 30°. Ukázalo se, že nádobu na stlačený vzduch pro klaxon mám moc vpředu a profil předního blatníku author, uprostřed prohnutého dovnitř, vytváří právě tuhle charakteristiku.
    Pokud je to v kloubech, tak bych ti poradil totéž co Aleš, nic jiného mě nenapadá.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klouby rizeni

           

      Taky s tím nemám problém. Nevím. CO napadá mě, je, že by ty plochy, které k sobě dosedají a třou se o sebe, mohly být díky chybě při výrobě ne uplně hladký, pak by se to teoreticky mohlo chovat, tak jak popisuješ. COž můžeš zbrousit, ale může to být tak málo, že to okem neuvidíš a hlavně šmirglem naděláš víc škody než užitku. Jedině nějakou brusnou pastu. A pak samozřejmě namazat vazelínou, tím se případné mikronerovnosti taky "zacelí". Ale vzhledem k namáhanosti spoje bych tam nedal nějakou "co garáž dá", ale opravdu speciál k tomu určenou. My máme v práci speciál na čepy , které jsou vystaveny povětrnostním vlivům a často namáhány. A je to sakra rozdíl ve vlastnostech a době kterou to vydrží mazat.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka As)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klouby rizeni

         

    Pokud jsou z plastu tak jsi je treba mohl pretahnout - trochu rozmacknout tu kouli.Jen takovej napad...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klouby rizeni

           

      jo to me taky napadlo, ale kdyz oni vrzou jen po chilce stani, kdyz ujedu 200m tak to prestane a zbytek cesty je to v pohode...takze tim by to bejt nemelo...Spis si mysilm jestli tam nemam nejakej bordel co to jakoby zalepi...

      [ Zpět ]
      Datum: 16.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (melkor ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Klouby rizeni

             

        No bordel ktery to pochvilce zalepi si dost dobre nedokazu predstavit,spis bych to videl ze kdyz se to nejakou dobu nehybe,vytlaci se z kloubu mazivo a sedne si to nasucho.Kdyz se s tim nejakou dobu hybe,zase se tam to mazivo nataha zpatky.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klouby rizeni

         

    Mozna jenom nepochopeni popisu: Neni to naopak uvolnene tak, ze je mezi tahlem a kulickou vule? Mne se stava velice casto, ze se to postupne vysroubovava a vzdy na semaforu ci pauze to musim imbusakem dotahnout. Kdyz to prezenu, nejde s tim zas hnout.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pafal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klouby rizeni

           

      No bohuzel to spis vypada ze to sedi naprosto perfektne....Uz sem to poslal vyrobci a de to pres reklamaci...posilaj mi novej...VIVA LA AZUB

      [ Zpět ]
      Datum: 20.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (melkor ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klouby rizeni

           

      Tohle se mě začlo stávat když jsem to několikrád odšrouboval a našrouboval kvůli dávání na auto. Ještě jsem něměl ta řídítka sklopná kolem podélné osy na bok. Pomůže kapka vteřiňáku nebo i nějaké barvy na závit šroubku, hned dotáhnout a nechat tak. Zalepí se to, ale ne dost na to, aby to nešlo rozmotovat až bude třeba.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

230 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024