reklama

vidlice

Ahoj já mám vidlici RST SOFI T 700C, ZDVIH 50mm a nevím si s tím rady. Na levé a na pravé straně jsou dvě kolečka a nevím, která je na co. Nikde o tom nic není. Na pravé straně je Plus a mínus a na levé je jen RST. Vím, že jedna je nastavení tlumení a blokace. Mám 85 kg a mám mít asi vyšší pružení, že? Děkuji

[ Zpět ]
Datum: 07.08.2012
Autor: Andra
  • Re: vidlice

         

    na pravé vidli je zamykání a na levé je štelování síly pružení-tlumení.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.08.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: vidlice

         

    Od téhle vidlice nečekej žádné zázraky. Na jedné noze je zamykání (nejspíš čudl), nemá valný smysl ho používat. Na druhé máš "štelování" kolečkem. Pokud poznáš v krajních polohách nějaký rozdíl, nastav to, co ti bude víc vyhovovat.
    Na treku mám hodně podobnou a je to použitelný pro utlumení velkých rázů na rozbitých silnicích. Se skutečně odpruženou a utlumenou (žehlící) vidlicí to má jen podobný tvar.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2012
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

176 cyklistů (7 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024