reklama

Andorra

Takový byl prostě můj táta.
Koupil mě k čtrnáctým narozeninám cestopis Richarda Halliburtona „Královskou cestou za romantikou" a pak mě vyhnal natrhat trávu králíkům se slovy: „však se tam taky všude jednou podíváš kluku". A já nad nůší jetele snil o modravých dálkách.
V husákovském…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 07.08.2012
Autor: Jindra8526
  • Re: Andorra

Já musím hned, já to nevydržím, dočtu později:-))
    Můj milovaný Richard. Bez něj bych snad tu totalitu ani nedala.
    Čtu ho pořád permanentně dokola. Včera jsem se zrovna už po sté pustila do přeplavání Panamského průplavu....
    Udělal´s mi radost, a to jsem to ještě nepřečetla:-))

[ Zpět ]
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mě to šíleně drásalo.
      Do Princetonu přišlo léto, Richard měl po zkouškách a vydal se na cesty.
      Když přišlo léto do Dejvic, a měl jsem po zkouškách, chystal jsem se se zástřihem na Vasila na vojenské soustředění na Babiny :-)

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já u toho snila o cestování a říkala jsem si, že Dick by si s těmi dráty poradil. Přeletěl je, podkopal podplaval, cokoliv....
        Zaplať bůh, že to padlo a ja poprvé vyjela na dlouhé cesty přesně 18.12. 1989.

[ Zpět ]
        Autor: Lanna

My vyjeli až 6.7.1990, na svatební cestu, na Paříž a dál, je to jako včera.

Na 5.7. nám udělali státní svátek, Soňa měla strach, že nás neoddají, ale prošlo to nakonec.

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

240 cyklistů (30 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017