reklama

řazení SRAM 5.0 - gumový grip, pravá strana

ahoj, na svém už 11let starém kole už mám něco naježděno a nyní začínám mít problém s gumovým gripem řazení, pravá strana řídítek. grip vypadá jako kdyby byl naleptaný, drolí se apod. kvůli tomu nové kolo kupovat samozřejmě nebudu, chtěl bych sehnat gumovou část tohoto řazení, grip. nevím však jestli je to možné vzhledem ke stáří. našel jsem celou pravou část řazení např na ebay, ale stačil by opravdu jen gumový grip. přikládám fotku toho typu co mám.. poradil by mi někdo kde toto sehnat nebo jestli to někdo umí sehnat? moc díky!

[ Zpět ]
Datum: 02.08.2012
Autor: himi
  • Re: řazení SRAM 5.0 - gumový grip, pravá strana

         

    Kolo kvůli takové prkotině měnit určitě nemusíš :-) Ale pochybuju, že by se kdy daly sehnat jen ty gumové části. Takže buďto si poradíš nějak kutilsky s omotávkou na řidítka (pokud to půjde), nebo spíš posháníš po obchodech, nebo servisech celý vyobrazený díl. A jak jsem koukal, tak pro osmikolo se dají pořídit verze od 135.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.08.2012
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: řazení SRAM 5.0 - gumový grip, pravá strana

           

      Vyměnil bych obě strany, aby to bylo stejné :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2012
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: řazení SRAM 5.0 - gumový grip, pravá strana

             

        kontaktoval jsem dovozce SRAM (cyklo žitný) a k mému údivu mají jen gumový grip a pošlou mi ho. super, už jsem se pomalu chystal kupovat jiné řazení :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2012
        Autor: himi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: řazení SRAM 5.0 - gumový grip, pravá strana

               

          a nebude to i s poštovným dražší než to nové řazení ? ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 06.08.2012
          Autor: macikm
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: řazení SRAM 5.0 - gumový grip, pravá strana

                 

            no zadarmo to není, to je jasné. vím, že tu ronda psal že se dá sehnat už od 135.. ale co jsem tak předběžně koukal na řazení, kdyby mi nezbylo nic jiného, tak by to bylo tak od 400.. vyjde me to na 250,- .. ale co, jsem spokojený :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 06.08.2012
            Autor: himi
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: řazení SRAM 5.0 - gumový grip, pravá strana

                   

              a to je to nejdůležitější ;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 06.08.2012
              Autor: macikm
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: řazení SRAM 5.0 - gumový grip, pravá strana

                   

              http://www.cyklosport-pitstop.cz/detail-555483...

              [ Zpět ]
              Datum: 06.08.2012
              Autor: macikm
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: řazení SRAM 5.0 - gumový grip, pravá strana

                   

              Každému jak vyhovuje. Osobně bych to při podobné ceně už vyměnil celé, za podobné peníze bys měl fungl věc i se zárukou. Ten mechanismus sice může vydržet věky, ale je to přece jenom plast a lisované plechy. Takže se po čase ochodí a zvětšují se vůle.
              Nerad měním funkční věci, ale jak už jsem psal, když je cena podobná (viz odkaz nade mnou)

              [ Zpět ]
              Datum: 06.08.2012
              Autor: ronda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

314 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024