reklama
Město: Most

Mostecké cyklotrasy

Chtěl bych v tomto tématu zobrazit stav mosteckých cyklotras, jejich průšvihy, ale i klady, pokud se mi je podaří najít. Doufám, že mi v tomto ostatní cyklisté pomůžou. Vkládám sem první várku fotografií, je z ul. Slovenského národního povstání,kde nám značka i zákon přikazuje jet po této trase. Přiznávám, že po tomto šíleném terénu bych nejel ani sám, ale ani s malým dítětem na kole. To je tankodrom a ne cyklotrasa, respektive chodník. Uvolněné, chybějící a rozbité betonové dlaždice dělají i z chůze dobrodružství, na kole tedy ani náhodou, i když nejsem zvyklý porušovat zákon, tak tímto úsekem jedině na souběžné silnici. Tento stav, tedy tehdy jenom o málo lepší, vykazoval tento chodník už v době, kdy jej osadili modrými značkami s kolem. Dávám tedy za tento úsek místnímu magistrátu za 5!!!

[ Zpět ]
Datum: 01.08.2012
Autor: Matěj
  • Re: Mostecké cyklotrasy 2

         

    Další sada fotek z toho samého úseku.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2012
    Autor: Matěj
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mostecké cyklotrasy

         

    A co od tohoto zveřejňování očekáváš?!?

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mostecké cyklotrasy

           

      Radko, ty myslím nejsi z Mostu, viď? Udělej si někdy výlet a projeď se tady. Potom budeš možná trochu v obraze, jak tady vypadají věci okolo kol. Něco by ti mohly napovědět i minulé diskuze z našeho přívětivého Mostu, potom by ses asi neptala tímto způsobem. Po letech diskuzí neočekávám nic, přiznávám, protože místní radní tyto stránky nečtou a ve skutečnosti, i přes svá prohlášení, ani nic pro cyklisty nedělají. Ale i kdyby nechali jenom tento vyfotografovaný chodník opravit, všimni si, zmiňuji se tam i o chodcích, tak je to malý úspěch. A že se takto ptáš ty, která také pranýřuje občas nějaký nešvar, tak to mě překvapuje.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2012
      Autor: Matěj
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mostecké cyklotrasy

             

        Díky, ale Most mě k návštěvě nějak neláká.
        Chápu, že chceš upozornit na něco, co je špatně, od toho tady internet a tahle diskuze je.
        Ale nějak mi tam chybí ta druhá část - k čemu to bude dobré, jaký výsledek tím sleduješ nebo pro koho to má určeno?!?

        Osobně se přiznám, že pokud to má být jen přehled stavu Mosteckých ulic a stezek, tak smysl v tomto počínání nevidím. Přijde mi docela škoda, když už si s tím dáváš tu práci, aby si to nějak nezužitkoval.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.08.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Mostecké cyklotrasy

               

          Vidíš, a přitom si i na mostecku můžeš perfektně zajezdit.
          Pokud tě toto téma zajímá, tak se podívej do mostecké diskuze, tam se řešila spousta problémů. Mě jenom přestalo bavit na ně slovně poukazovat, tak jsem se dnes, když jsem se vracel se svým psem z vodního výcviku konečně dostal k tomu, že jsem tu cestu nafotil a jenom dal na tyto stránky. To přece není žádná námaha, to jistě uznáš. No a chtěl bych tímto způsobem zmapovat naše trasy po městě. I kdyby se povedlo jenom tento chodník dát díky fotkám do pořádku, tak jde o dobrou věc. Další věc: alespoň tímto způsobem dělám mosteckému magistrátu ostudu, protože jejich (ne)dělání okolo tohoto sportu je maximálně minimální. Ale i to se dočteš v jiné diskuzi. Podívej se. Z různých připomínek je vidět, že i o Mostě čtou po celé republice, tak je vidět rozdíl. Co v jiných městech dobře funguje a u nás ne. I takové odkazy sem, nejenom já, dávám.

          [ Zpět ]
          Datum: 01.08.2012
          Autor: Matěj
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mostecké cyklotrasy

         

    Takovýchhle zdí s opadaným obkladem je fakt všude hodně, když už to nespraví tak by je měli alespoň otlouct.
    Než vložíš nějakou fotku je dobrý se podívat v jaký je podobě a když tak ji otočt. Daleko snáz se otáčí fotka než celý monitor :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2012
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mostecké cyklotrasy

           

      Zase si k tomu ale klidně můžeš lehnout :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Mostecké cyklotrasy

           

      Máš pravdu, ale při kontrole fotek v jednom grafickém programu se načetly OK, tak mě potom o 90 stupňů otočené také překvapily. A to zrovna nejsem počítačový negramota. :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2012
      Autor: Matěj
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mostecké cyklotrasy

             

        Už jsem taky zjistil, že v pohližeči si fotku srovnám jak má být, ale je to houby platný, musí být otočená v editoru a úprava se musí uložit a teprve potom sem fotku vložit.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.08.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

333 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024