reklama

Tak mám kolo...

Před třemi týdny jsem si na popud přítele pořídila na svá stará a líná kolena kolo. Vzhledem k tomu, jak negativně se celý život stavím ke sportu, tak musím přiznat, že mně přemloval dost dlouho, ale nakonec se mu to povedlo. Doma ve volném pokoji stálo opřené MOJE nové kolo. Po 16 letech mám kolo.…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 30.07.2012
Autor: Želva
  • Re: Tak mám kolo...

         

    Jako bych se viděl, líp bych to snad ani nevyjádřil. Tak ať ti naskakují tisíce :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2012
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak mám kolo...

         

    Gratuluji :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak mám kolo...

         

    Jo, hezky řečeno s tou vzteklinou na sebe.
    Znám to, taky bývám vzteklá na sebe i jiné, když není možnost se aspoň občas trochu hýbat.
    Jo i na ten pohyb si člověk vytvoří závislost, v tomto směru ale pozitivní.
    Tak ať ti to šlape, rychlá Želvo!

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2012
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak mám kolo...

         

    Součet mně "nesedí," ale to není důležité. Důležité je to, ža Tě začíná bavit jezdit. Pozadí, i zbytek těla, si brzy zvykne a po najetí kolem dvou tisíc, už nebude problém téměř žádný kopec, a věř tomu, že se vzrůstajícím počtem km, Tě bude jízda bavit čím dál víc. Alespoň Ti to přeji :-).

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2012
    Autor: drak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak mám kolo...

           

      Není to součet Draku :-)
      Jen že mám za minulý týden najeto 90, dohromady za ty tři týdny 240...

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2012
      Autor: Želva
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak mám kolo...

             

        Za takový výkon si klidně můžeš změnit nick na "TryskoŽelva" :o)))

        Fakt dost slušný.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.07.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak mám kolo...

         

    To jsme dvě! :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2012
    Autor: parma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak mám kolo...

         

    Výborně, držím palce :-). A že jsem tak zvědavý - kolikrát týdně jezdíš?

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2012
    Autor: dusann
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak mám kolo...

           

      Díky, 3x - 4x podle počasí a podle toho, kde jsem o víkendu.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2012
      Autor: Želva
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak mám kolo...

             

        No skvělé! Teď už aspoň budou drakovi sedět ty součty :-). S takovouhle Ti kondice určitě pěkně rychle roste nahoru. Taky jsem loni oprášil kolo po delší době. První projížďku jsem málem odstonal. Ale teď už je to dobrý :-D.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2012
        Autor: dusann
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

596 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024