reklama

O jedné nepovedené cestě kolem ČR na kole

 
V plánu bylo objet ČR pomyslně podél hranic a držet se pokud možno na asfaltu. Podle toho byla také zvolena trasa a i jednotlivé detaily. V případě, že by to šlo dobře, jsem byl rozhodnut přejet na Jablunkovsko přes SR. Najet jsem měl něco těsně pod 1500 km a to za 9 dní jízdy (desátý den…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 26.07.2012
Autor: hoblik
  • Re: O jedné nepovedené cestě kolem ČR na kole

         

    To je docela hrdinství co tu píšeš. Kolena, chladno, déšť, tys to jel celý na morál. Dva a půl kila morálu. Fakt klobouk dolů.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2012
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: O jedné nepovedené cestě kolem ČR na kole

         

    Borec!

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2012
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: O jedné nepovedené cestě kolem ČR na kole

         

    A blog se mi líbil, ale po těch všech vesničkách se vydávat nebudu, uf! Nejbližší z nich mi byla Branžež.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2012
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: O jedné nepovedené cestě kolem ČR na kole

           

      Z Branžeže byl děda a jeho šest bratrů :-)
      Taky je mi blízká, ale kemp pamatuju na druhé straně rybníka, v Příhrazech. No, nebyl jsem tam snad sto let, kdoví jestli bych to poznal.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.07.2012
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: O jedné nepovedené cestě kolem ČR na kole

         

    v takhle úděsném počasí, bych to zabalila po pár kilometrech. Klobouk dolů, vlastně helmu, před takovým výkonem, teď mě mrzí, že jsem ve svém blogu uváděla ty naše ujeté kilometry, asi tuhle informaci na příště vypustím. Hezky a věcně napsané, ale takové dálky mě vůbec nelákají.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2012
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: O jedné nepovedené cestě kolem ČR na kole

           

      Já ten urputnej déšť řeším tak, že nebalím mokrý, zůstanu sedět na místě a vše další časově posunu nebo zkrátím. Pobalit mokrý stan a oblíkat se do mokrýho oblečení, to je fakt hrdinství a na morál.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.07.2012
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: O jedné nepovedené cestě kolem ČR na kole

             

        jo, tak na to taky nemám (moc) morál... Mám za sebou svou první (spíše zkušební, jen dvoudenní; na víc prostě nebyl čas) cestu na těžko. První den bylo vedro, druhý den chcalo. Jediné, co mne ten druhý den drželo nad vodou (jak příznačné) a hnalo vpřed (krom toho, že MUSÍM být ještě ten den v Břeclavi), bylo pomyšlení, že dnes spím doma, v suchu, mokré věci nahážu do pračky (a pak sušičky) a hlavně ráno se nebudu muset oblékat do studených mokrých hader (a bot)...

        [ Zpět ]
        Datum: 27.07.2012
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: O jedné nepovedené cestě kolem ČR na kole

         

    Paráááda. Myslím, že tahle cesta vůbec nebyla nepovedená :o)))
    A klobouk dolů před tou tvojí disciplínou - vstávat každý den v 5:00 ráno, to bych asi nedokázala.

    Na kolena je potřeba dávat si bacha - používám návleky a už mnohokrát se mi osvědčily.
    Osobně bych ale sebou netahala tolik jídla. Když jedu na těžko, naučila jsem se každý den nakoupit jídlo právě na ten jeden den (vycházelo to zhruba od oběda do oběda). Nevezu tak žádnou zbytečnou zátěž.

    Držím palce, ať se příště ten objezd podaří :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: O jedné nepovedené cestě kolem ČR na kole

         

    Teda- smekám!!!Už stanovení limitu se mi zdá dost i pro "veterány", jezdící natěžko pravidelně.Denně ujet 150km se dá i natěžko,ale je to jen o tom "dostat se do cíle po 150-ti km", žádné prohlídky,kochání se okolím a pohodová jízda.Osobně počítám při plánování cesty s denním průměrem 100km a i to je dost.Vézt konzervy při putování po ČR je holý nesmysl-zaberou místo a jsou těžké,přes týden pořebné koupíš, na neděli či volno stačí zásoba na den, najíst se dá i v bufetu.Na potřebu či zbytečnost vezených věcí už jsi přišel- a ještě přijdeš.Já po 15-ti letech ježdění natěžko už jen redukuju a vždy vezu něco zbytečného, ale nechybělo zatím nic.Pokud jde o balení mokrého stanu- když je možnost postavit stan pod jakoukoliv střechou či krytem, je třeba využít(když možnost není, natáhnu nad stan plachtu a pak balím v suchu i za lijáku), teda s tím počítat a poohlížet se k večeru. Mně se zatím osvědčuje spaní pod krytem na fot.hřišti (tribuna, bufet ap). Cykloturistika natěžko je o sebezapření a morálce- na to jsi přišel, i tak je tvůj výkon obdivuhodný. Jestli se chceš inspirovat či poradit, napiš na mail a mrkni sem:http://bicyklem-po-evrope.meu.zoznam.sk

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2012
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: O jedné nepovedené cestě kolem ČR na kole

           

      Janku máš hezké stránky, takové příjemně laděné.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2012
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

301 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024