reklama
Země: Německo Německo

Bodamské jezero

Máte někdo zkušenosti s jízdou vlakem z čech (Praha) k Bodamskému jezeru s jízdenkou Bayern-Böhmen-Ticket ? Dá se u nás zakoupit jak na osobu tak na kolo? Chceme s přítelkyní vyrazit takhle vlakem k jezeru a tam jezero během týdne objet a poté zase vlakem zpět...

Předem děkuji za odpověďi

[ Zpět ]
Datum: 22.07.2012
Autor: volcom26
  • Re: Bodamské jezero

         

    To je drahá vyjížďka .. u nás není dost dobrých jezer??

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2012
    Autor: JS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Bodamské jezero

           

      Drahá ano, ale Bodamské je jen jedno a u nás fakt není :-))
      Ty u nás znáš nějaké podobné jezero k objíždění jako Bodamské? Vždyť i to Lipno je proti němu jen jako vesnický rybník.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.07.2012
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bodamské jezero

             

        Jen nevím, co na něm chtějí týden objíždět. Když se budou hóoodně flákat a kochat okolím, tak to mají za dva dny objeté.

        [ Zpět ]
        Datum: 30.07.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Bodamské jezero

               

          To já nevím co tam chtějí týden dělat, já jim to neplánuju :-))
          Když se podívám do mapy a budu to chtít vzít hodně turisticky, tak si myslím, že jezero i s blízkým okolím by mi 5 dní dalo, ale když to vezmu hodně sportovně, tak to mám za den objeté, ale na to už fakt nemusím jezdit tak daleko a ty kilometry si můžu střihnout tady.

          [ Zpět ]
          Datum: 30.07.2012
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Bodamské jezero

                 

            Beru to podle vlastní zkušenosti.
            Pokud pojedou jen kolem jezera, tak jim dva dny fakt stačí i na to, aby toho spoustu viděli a navštívili.

            Za ten týden bych to osobně viděla i na výjezdy do širokého okolí.
            V podstatě bych to viděla na 3 dny v jednom kempu, za týden by se jednou přejíždělo do druhého kempu.

            U Bodamského jezera jsem už několikrát byla, ale vždy jsme měli základnu v Bregenzu. Ten byl pro výjezdy ideální.

            [ Zpět ]
            Datum: 30.07.2012
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Bodamské jezero

                   

              Já tam nikdy nebyl jen jednou jsme kousek jeli okolo autem, beru to jen pohledem do mapy, tak je možný, že bych se tam už třetí den nudil.

              [ Zpět ]
              Datum: 30.07.2012
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bodamské jezero

         

    My to chceme pojmout hlavně jako dovolenou,žádný výkony...I se právě podívat do blízkého okolí na kolech apod..Šlo mi hlavně o to,že jedem jen na kolech a jestli právě někdo nemá zkušenosti s jízdenkou Bayern-Böhmen-Ticket.Která stojí něco okolo 30 eur a je pro oba s příplatkem za kola.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2012
    Autor: volcom26
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bodamské jezero

         

    Můžeš si jí koupit u Student Agency, ve vlaku u německýho průvodčiho a nebo nechat poslat poštou od DB. Asi nejlepší je ten Hlavák u Regio Jetu. Bacha, přes týden platí až od 9 hodin, takže kdybys vyrážel tím vlakem ráno v 5 z Prahy, tak je to problám. O víkendu je to v pohodě a v Lindau, jak jsem koukal, budeš s třema přestupama. Tu letenku si musíš podepsat. Ale na cestu tam Ti stačí náš lístek na hranici a pak normální Bayern Ticket

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2012
    Autor: Hortor
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Labská cyklostezka

Labská cyklostezka – Míšeň (CK Victoria)
14.05.2024, 3 dny
5 990 Kč
cyklistický Autobusem

Lechtalské Alpy

 (CK Mamut tour)
26.06.2024, 5 dní
12 300 Kč
cyklistický Autobusem

Tyrolsko-bavorské pomezí na kole

 (CK Cyklotur)
29.06.2024, 6 dní
13 880 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

235 cyklistů (14 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024