Italské moře + rakouský ledovec

Na začátku prázdnin si hodně lidí všimlo na rakouských a italských silnicích Škody 120. To jsme byli my - my 4 a pes a 4 kola.
Píšu zprávu o naší cestě, zprávu, která se nehodí do letní nákolácké soutěže, protože v ní nebude žádné NEJ. Snad jen to NEJstarší auto, které nás docela spolehlivě vezlo.…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 17.07.2012
Autor: Quatsch
  • Re: Italské moře + rakouský ledovec

Ty mi dáváš :-)). Krásný vzpomínání. Jel jsem po bývalé trase železničky z Piave di Cadore do Cortiny. Z Cortiny do Toblachu po silnici, tam jsem cyklostezku nenašel. A na tom krytém mostě v Sillianu jsem oblíkal pláštěnku protože spustilo a nepřestalo. A máte krásnýho psa.
    Napsala jsi to moc hezky, díky :-))

[ Zpět ]
    Datum: 17.07.2012
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Italské moře + rakouský ledovec

Už mám taky jen vzpomínky. Lépe se vzpomíná i na chvíle, kdy třeba zrovna moc dobře na cestách nebylo, např. když se musela vytahovat pláštěnka, že?
      Cestu z Cortiny jsme našli náhodou. Při sjezdu byla značená odbočka doprava, i pro auta po silnici do Toblachu. Po několika metrech jsme si všimli, že nad námi jezdí cyklisti, tak jsme odbočili ze silnice kousek vpravo nahoru, tam nabrali u korýtka pitnou vodu a vydali se vlevo = malá rada pro ostatní.
      Pes je můj miláček (je menší než Ernest), vlastně i kvůli němu (náš 1. pes hlídání jiným člověkem nepřežil) jsme se letos odvážili podruhé naším autem k moři.

[ Zpět ]
      Datum: 18.07.2012
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku nebo parťáka

Hledám: Parťačku nebo parťáka
včera
na cyklovýlety kolem Brna. Jezdím v pohodovém tempu 20 - 50 km. Upřednostňuji polňačky, les, cyklostezky, hlavně…

Hledám: Společné cyklovýlety

včera
Manželé 47/43 hledají pár k společným cyklovýletům na kole.

Hledám: Hledá se bikerka - lyžařka..Praha a okolí

Hledám: Hledá se bikerka - lyžařka..Praha a okolí
14.01.2017
Hledá se sympatická slečna cyklistka-bikerka (20-38 let) z Prahy (nejlépe 4) nebo v Praze žijící, která si také…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

197 cyklistů (20 přihlášených)

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017

7001

3. (poslední) část trilogie Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v…
Quatsch | 04.01.2017