reklama

Testik

Zakládám nové téma v e-kolech, pokus.

[ Zpět ]
Datum: 11.07.2012
Autor: Jindra8526
  • Re: Testik

         

    Bobe, zdá se, že to funguje, nevím jestli dá moc práce migrovat starší e-kolo příspěvky sem, ale i tak díky, Václave.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2012
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Testik

           

      To je něco jako zkouška spojení ? :-))) Už máte těch nových elektrotémat víc než elektrokol :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.07.2012
      Autor: ronda
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Testik

             

        pokud ti to vadi tak si nás nevšímej,my se taky nestaráme kolik kdo má témat

        [ Zpět ]
        Datum: 11.07.2012
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
        • Re: Testik

               

          Bože můj, ty musíš bejt teda veselá nátura.
          A jestli tě to sere, tak na mě nereaguj, psal jsem to Jindrovi a ten takhle zakejslej není...

          [ Zpět ]
          Datum: 11.07.2012
          Autor: ronda
          Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Testik

                 

            Dřív byli takoví docela "divní brouci" ležáci, teď se štafeta předává elektrikářům :-)))

            [ Zpět ]
            Datum: 11.07.2012
            Autor: Jarda
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Testik

                   

              A coz teprve Jergus, HonzaK, ...
              Ti se elektriky neboji a klidne si k ni i lehnou. 8-)

              [ Zpět ]
              Datum: 11.07.2012
              Autor: Murphy
              Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Testik

                     

                A u toho leha se mi ta elektrika nějak víc líbí a řekl bych, že to k tomu i víc pasuje.

                [ Zpět ]
                Datum: 11.07.2012
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Testik

           

      Tak když klikám na jednotlivá témata např. lehokola tak se mně otevřou lehokola pokud ovšem kliknu na elektrokola tak mně to skočí na vše nikoliv na elektrokola samozřejmě si to téma v tom vše najdu. Jinak máš už nějaké hodnoty a závěry z měření analystem?

      [ Zpět ]
      Datum: 11.07.2012
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Testik

             

        A si taky vystoupit/nastoupit nebo si stisknout F5?!?
        Funguje to, ne že néééé...

        [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2012
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Testik

               

          Ano už to dneska funguje a byla tam chybka jak jinde piše admin.

          [ Zpět ]
          Datum: 12.07.2012
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Testik

         

    Neboj Rondo, zruším to jen co to vodladíme.

    Internet Explorer:
    Menu diskuze - vidím Cestování na kole, Ve městě na kole, S dětmi... Vyjíždky, srazy..., Technické rady,MTB, Další ... lehokola ani elektrokola menu items nevidím

    Combo rubrika:
    elektrokola jsou pod lehokolama, filtr funguje OK.

    Mozilla Firefox:
    funguje stejně jako IE, tedy v cajku.

    Jediná nekonzistence mě přijde mezi hlavním menu a combo boxem rubriky - proč z hlavního menu jsou přístupné jen některé rubriky?

    Ale to není nic co by bylo překážkou k používání, jen to trochu může mást.

    Jinak znovu díky Václave, dobrý!

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2012
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Testik

           

      Když je hodně rubrik, dáváme do hlavního rolovacího menu jen ty nejnavštěvovanější. Další jsou potom ve filtru na příslušné stránce. Podobně je to třeba se zeměmi v sekci Zájezdy - http://www.nakole.cz/zajezdy

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2012
      Autor: Václav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Testik

             

        Ok, rozumím, díky

        [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2012
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Testik

           

      Mě to vůbec nevadí, jen mě rozesmálo, jak jste si honem každý otevřeli svoji cimru :-)) Pro mě za mě, však je časem naplníte.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2012
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Testik

             

        Časem vás všechny "bezmotoráče" převálcujem :-)

        Chystáš se dneska k nám do Perly?

        [ Zpět ]
        Datum: 12.07.2012
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

351 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024