reklama

Velikost kola - pánský rám, dámská geometrie

Může mi prosím někdo poradit? Chci si koupit Kinetica od Authora. Má pánský rám s dámskou geometrií (ASL). Měřím 170 cm, můžu mít velikost 20 nebo je to už moc? Díky.

[ Zpět ]
Datum: 12.05.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Slunenka)
  • Re: Velikost kola - pánský rám, dámská geometrie

         

    No me teda na 170cm cloveka prijde 20" ram moc velky,sam mam pri vysce 184cm ram 18".Je to ale hodne individualni,jednak maji lidi ruzne pozadavky na posez na kole a taky ruzni vyrobci delaji ramy ruzne dlouhe(v tomhle smeru by asi ten Autori ASL ram mel byt spis kratsi,protoze se traduje ze zeny maji oproti stejne vysokym muzum vetsinou delsi nohy a kratsi telo a ruce).Takze nejlepsi by asi bylo si na dotycne kolo sednout a zjistit,jestli se ti na nem dobre sedi.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velikost kola - pánský rám, dámská geometrie

         

    Já mám 20" pánský rám na horskáči a měřím 182cm, mám klasicky střední postavu (žádné krátké nohy a dlouhé tělo či tak něco). Když stoupnu na zem mám tyč přímo "v rozkroku". Takže si myslím, že při případném rychlém sesednutí z kola (například na křižovatce) by při postavě 170cm mohlo dojít k bolestivému zranění i u ženy. Volil bych raději u toho Kinetica ASL vyráběnou 18" verzi. Samozřejmě se připojuji k názoru, že kolo je třeba vyzkoušet.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

261 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024