reklama

Co si obecně myslíte o sentůru?

A tím nemyslím "zatracované" vidlice. Už loni jsem si na Sport Life v Brně "osahal" - podle mě - velice dobré řazení, ke koupi jsou přehazovačky (kompatibilní se shimanem i sramem)...
Máte se sentůráckými komponenty nějakou zkušenost?

[ Zpět ]
Datum: 10.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
  • Re: Co si obecně myslíte o sentůru?

         

    Suntour... a komponenty...? Něco mi asi uniklo... Nemyslíš spíš SRAM...?

    [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co si obecně myslíte o sentůru?

           

      Beru zpět...! Dneska mi to nějak moc nemyslí...
      Už na to koukám a nestačím se divit...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Co si obecně myslíte o sentůru?

             

        Já si myslím, že ty přehazky špatný nebudou.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Co si obecně myslíte o sentůru?

               

          Vypadá to docela slušně... Takový Hi-tech... Dováží to sem vůbec někdo...? A co ceny ?

          [ Zpět ]
          Datum: 10.11.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Co si obecně myslíte o sentůru?

                 

            Dováží, jsou na to reklamy ve Velu.

            [ Zpět ]
            Datum: 11.11.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co si obecně myslíte o sentůru?

         

    S komponentama Suntour mam zkusenosti jeste z doby nez je prestal delat,takze pro tebe asi moc pouzitelny nebudou.Konkretne sady Radius a XC-Expert.No byly v celkem bezny kvalite,neco vydrzelo docela dost,treba naby,neco odeslo za sezonu,treba prehazka,radilo to hur nez Shimano ale treba radici packy na MTB vypadaly fakt vyborne.No moc jsem ti asi nepomoh :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co si obecně myslíte o sentůru?

           

      Suntour má bezva přesmyk s vyklápěcím (odpruženým) dílem na natlačovací straně k řetězu. Stačí čtvrt obrátky a řetěz už jede "o stupeň výš". Bez doprovodu nějakých pazvuků ve stylu drrrrrrrrrr.
      Někdo může říct, že to maj ostatní už také a dávno. O to se nehádám a ani se nechci přít. Jen dávám na váhy cenu - funkčnost - provedení (vodítko je kvalitní nerez) - výdrž, mám ji dva roky a v létě běhá bláto,voda,prach a přiznám se moc ji nečistím. Ostatně od zadního kola je "bita" hned v zápětí po očistě.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Opoce)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

333 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024