reklama

Starší témata

Proč jsou všechny lonské a starší témata zamčená? To nemá logiku... Někdo zase spamoval a tak jste znemožnili prispívat všem ostatním? V tom pripadě vzdy zakladam nové téma a na hledání v historii se vam muzu uz uplne vyprdnout.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 05.07.2012
Autor: Mig-all
  • Re: Starší témata

         

    Jo, redakce tu nedávno vysvětlila, že témata, kam minimálně půl roku nikdo nic nenapsal, se automaticky zamykají.

    Také se mi to moc nelíbí...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.07.2012
    Autor: Jarda
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Starší témata

         

    Svá témata mohu odemknout. Ale to je k ničemu, diskuse by měla fungovat tak, že najdu na svůj problém tři roky starou radu, ale potřebuji nějakou informaci doplnit, tak bych neměl zakládat nové téma, ale právě staré oživit novým dotazem.
    Ono je to asi opatření proti skryté komentářové reklamě. Čubka z cestovky nebo webshopu si vygooglí témata na diskusních serverech a tam spamuje.
    Osobně si myslím, že je to k ničemu, protože když už se čubka zaregistruje, tak si založí nové téma.

    Podle mě zaspamování fóra i registraci nových trollů by mohlo zpomalit spíše omezení přispívání a zakládání témat:
    - první měsíc má registrovaný uživatel fórum read-only
    - druhý měsíc může přispívat
    - teprve od třetího měsíce může zakládat témata, blogovat apod.
    - soukromé zprávy bych nechal hned. Není problém si povolit zasílání zpráv jen od přátel, případně jednou za měsíc nějakou ebolu blacklistovat.
    Je jen málo debílků, kteří mají takovou trpělivost, a ti by šli dořešit ručně.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.07.2012
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Starší témata

           

      Když se sem někdo prosurfuje s nějakým dotazem, nebo zážitkem a měl by měsíc čekat - tak už si na nakole ani nevzpomene. byla by to sice dobrá pevnost, ale s totálně stabilním, spíš vymírajícím obyvatelstvem...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.07.2012
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Starší témata

           

      Navrhoval jsem povolit odemykání nejen majiteli, ale všem uživatelům s dostatečně dlouhou/důvěryhodnou historií.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.07.2012
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Starší témata

             

        na druhou stranu, někteří zakladatelé téma zamknou, protože poté co se dozvěděli co potřebovali by ho možná raději smázli, ale ono to nejde......

        Taky se někdy téma založí omylem( v rámci řetězených) nebo se špatně formuluje a jediné řešení je ho jen zamknout.

        Téma se někdy zamyká i při útocích trolů, s tím mám osobní zkušenost, kdy člověk nechce mít téma vyčerpané za několik hodin napastovnanými vlastními příspěvky z jiných témat , když na něm třeba chce komentovat dlouhodobou akci...

        Takže by možná nebylo od věci rozlišit, třeba barvou zámku, nebo jejich počtem ( zakladatel dva ?) témata zamčená zakladatelem nebo adminem a mít možnost na téma zamčená adminem "zazvonit" s prosbou o otevření....

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.07.2012
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Starší témata

             

        Bingo!!! A sestavime povolovaci komisi. Ja chci bejt jeji tiskovej mluvci.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.07.2012
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Starší témata

               

          A já pokladník! :)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.07.2012
          Autor: hekynen
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Starší témata

                 

            Jo, a bude te kontrolovat protikorupcni komise. Tu seStavime taky.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.07.2012
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Starší témata

               

          Nechápu o čem píšeš. Pravidla by byla určena na začátku, nějaká povolovací komise by byla totálně nesmyslná. Nechápu o co Ti jde.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.07.2012
          Autor: Hrabosh
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Starší témata

                 

            Jak nechápeš? Někdo přece musí určit, zda například Hrabosh má na Nakole.cz dostatečně DŮVĚRYHODNOU historii.
            8-)))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.07.2012
            Autor: Burajda
            Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Starší témata

                   

              Když bude pravidlo, že je důvěryhodný každý uživatel s 500 příspěvky, nebo každý uživatel s registrací delší než 6 měsíců, nebo každý uživatel s 200 příspěvky a registrací delší než 3 měsíce, tak nechápu k čemu by měla být jakási komise.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.07.2012
              Autor: Hrabosh
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Starší témata

                     

                Mám dojem, že toho občas nechápeš víc, ne jenom potřebnost komise :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 08.07.2012
                Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Starší témata

                       

                  Já mám pocit, že teď poněkud nechápeš, proč já "nechápu".

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 09.07.2012
                  Autor: Hrabosh
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                  • Re: Starší témata

                         

                    Tak teď i já přestávám chápat, o čem je toto vlákno diskuse;-)

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 09.07.2012
                    Autor: Joe-CUBE
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Starší témata

                         

                    Bez obav, já chápu dobře a i v tomhle případě myslím, že dobže chápu proč ty nechápeš.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 09.07.2012
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Starší témata

                           

                      Aha, to mě nenapadlo. V tom případě je Tvůj dojem, že občas nechápu víc, ne jenom potřebonost komise, dojmem správným.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 09.07.2012
                      Autor: Hrabosh
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Starší témata

                           

                      Tak tahle větev nemá chybu. Takhle dobře jsem se už dlouho nepobavila :o)))
                      Ještě štěstí, že jsem už dochroustala oběd, jinak by byla focaccia v klábosnici :o)))

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 11.07.2012
                      Autor: radka
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Starší témata

                 

            Asi zase u nekoho zavedu smajliky, emocni granule, symboly stupidizace, ty detsky signalni hracky.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.07.2012
            Autor: abernathy
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Starší témata

                   

              Emotikony samozřejmě použít můžeš. Nicméně jejím přidáním nebude Tvůj příspěvek o nic vtipnější než je nyní.

              To co jsem napsal mi přijde vcelku rozumné a snaha ten nápad shodit nějakým nesouvisejícím (a tudíž zcela nevtipným) vtipem mi nepřijde vtipná ani za mák.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.07.2012
              Autor: Hrabosh
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
              • Re: Starší témata

                     

                V tom případě jsi ještě zapomněl pořešit Hekyho pokladníka...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 08.07.2012
                Autor: ronda
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Starší témata

         

    Je to vždy o kompromisu a v tomto případě bylo menší zlo stará témata zamknout. Pokud myslíte, že do tématu, které leželo půl roku ladem má smysl napsat nějaký komentář, může ho jeho zakladatel (nebo ho požádat) odemknout. Po odemčení je nutné k němu napsat komentář co nejdříve, jinak bude znovu automaticky zamknut.
    Nebo založit nové téma, ve kterém budete odkazovat na podobné starší téma z historie diskuse.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.07.2012
    Autor: Václav
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Starší témata

           

      Půl roku není nijak dlouhá doba. A pokud se jedná o téma ke kterému nejsou stovky příspěvků, je možné ho každý rok "recyklovat". Například po tématech týkajících se světel a svícení (nebo o mazání běžek :P ) od března do listopadu ani pes neštěkne.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.07.2012
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

264 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024