reklama
Země: Francie Francie

Korsika-počasí

Zdravím, poradil by mně někdo zda se dá jet Korsika na kole v termínu už od 23.8-4.9.2012.Tento zájezd pořádá alpina a nevím jestli nebude v tuto dobu na Korsice na kolo ještě nesnesitelné vedro.Další zatím volný zájezd pořadá Kudrna od 14.9-26.9.2012 ale program zájezdu se mně zdá lepší od alpiny,tak nevím který termín zvolit? Díky

[ Zpět ]
Datum: 05.07.2012
Autor: RPUHV
  • Re: Korsika-počasí

To už by mělo být OK.

[ Zpět ]
    Datum: 06.07.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Korsika-počasí

Ahoj,počasí by mohlo být už v pohodě.Koukal bych spíš co jaká cestovka nabízí.Ja byl na Korsice přelom červen-červenec.Do dnes vzpomínám,nejlepší dovolená na kole.Podotýkám nebyl jsem s cestovkou a západní pobřeží mě nadchlo.Přeji hezky zážitek z Korsiky,zdraví Libor

[ Zpět ]
    Datum: 07.07.2012
    Autor: 2177793
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolmo na Moskvu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě
Severní polární kruh, Balkán, Moskva, Cabo da Roca Zaslechnete občas dálek volání a máte chuť vyrazit na kole někam hodně daleko? Říkáte…
299 Kč

Na kolech pod Mt. Blanc

Michal Ivasienko
Putování se třemi malými dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy
Ještě rok před popisovanou cestou k nejvyššímu vrcholu Evropy neměli účastníci této expedice naprosto žádné zkušenosti s cykloturistikou a…
289 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bretaň na kole

(CK Nomád)
21.07.2017, 10 dní
11 590 Kč
cyklistický Autobusem

Route des Grandes Alpes

(CK Kudrna)
21.07.2017, 10 dní
11 900 Kč
cyklistický Autobusem

Queyras - „Malý Tibet“

(CK Kudrna)
04.08.2017, 10 dní
10 600 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: spoluijezdkyni

Hledám: spoluijezdkyni
včera
Rád bych našel spolujezdkyni z MS kraje, která ujede víc jak 2 km , je schopna hovořit o různých tématech a…

Hledám: Na kole do Itálie v sprnu

včera
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…

Hledám: Parťáka(y) do Itálie

včera
Ahoj, mám v plánu jet do Itálie. Já jsem z Pardubic, odjezd v sobotu 19.8., až k moři. Napojit se můžeš kdekoliv :…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

156 cyklistů (6 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | včera

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | včera

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017