reklama

Dres s příběhem je jako víno s přívlastkem

Můj dres je na hadry, nejspíš ho pietně pohřbím i s rozsekanou přilbou. „Nedělej to, to je trofej,“ přesvědčují mě ostatní. Sedíme v restauraci na okraji Berouna a za sebou máme dvě hodiny jízdy terénem. Já navíc promáčklou helmu, roztržený dres a šrámy po celém těle.

Datum: 22.06.2012
Autor: Redakce
  • Re: Dres s příběhem je jako víno s přívlastkem

         

    Jitko, OKAMŽITĚ PŘESTAŇ BLBNOUT!!! Za týden odjíždíme :o)))

    Jinak ale gratuluji, že to dopadlo jak to dopadlo.
    Jo a mimochodem - dres jsi měla podruhé. Poprvé jsi v něm jela na srazu :o)))
    Takže už byl vlastně obnošený :o)))

    Jo a doufám, že ten dres vezmeš do Alp sebou :o)))
    Ten teď pojede na ty dvoutisícovky sám :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dres s příběhem je jako víno s přívlastkem

         

    Myslím že Václav bude brzy dobrá partie na seznámení.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2012
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dres s příběhem je jako víno s přívlastkem

           

      To záleží na tom, jeslti nabídne víc než ten rozervaný dres. Ikdyž pravda, s příběhem :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dres s příběhem je jako víno s přívlastkem

           

      Myslím že se Jitka vyjezdí, až se otluče. Za týden prý jedou do Alp... :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2012
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dres s příběhem je jako víno s přívlastkem

             

        Taky doufám, že její další jízdy dopadnou lépe. Je to moc fajn ženská.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.06.2012
        Autor: Zden42
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dres s příběhem je jako víno s přívlastkem

         

    Copak dres, i oko máš s přívlastkem. Kdybys to dala do blogů, dal bych ti aspoň bod, takhle to nejde :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2012
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dres s příběhem je jako víno s přívlastkem

           

      Ses pomát? Aby vyhrála kolo?

      [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2012
      Autor: Zden42
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dres s příběhem je jako víno s přívlastkem

         

    Člověk spadne hned! Já několik let z kola nespadl. Myslel jsem si, že to ani nejde...
    A loni jsem spadl hned 3x...! A rozlomil helmu!
    Tak už zase vím, že se spadnout z kola dá.

    Hlavně, že jsi celá! Hezké léto přeji a hodně Km bez pádů!

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2012
    Autor: Valdek
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dres s příběhem je jako víno s přívlastkem

         

    Mohu potvrdit, že jízda v noci je zajímavá a úplně jiná než ve dne. Když jsem za naprosté tmy (blbec měsíc byl zalezlý) sjížděl z Pusteven směr Frýdlant, tak jsme netrefili tu lehčí cestu a vzali to rovnou kamenitým korytem, kudy to mnozí nejezdí ani za světla :-) Byla to dřina, ale zvládli jsme to bez ztráty, jenže ta velká únava se přece jenom projevila, o kousek dál na výrazně lehčím sjezdu lesní kamenitou cestou, když jsem netrefil tu správnou mezeru mezi kameny, jeden se zablokoval a druhý smekl a já jsem polámal roští vedle cesty. Hlava ani helma nic a byl bych spokojený, kdybych rozsápal jenom dres, zato levá ruka a stehno má už 5. den takové hodně divné barvy celého spektra :-) jenže otlučený a rozražený pravý kotník o kliku není nic moc.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dres s příběhem je jako víno s přívlastkem

           

      Asi jsi měl na mysli Frenštát, ne? Frýdlant je o kus dál.
      Mimochodem, za chvíli tam vyrážím na sraz ležáků.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2012
      Autor: Zden42
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dres s příběhem je jako víno s přívlastkem

             

        Nikoliv, směr Frýdlant, abych byl přesnější tak směr pravý okraj obce Kunčice pod Ondřejníkem a dál na Lhotku.
        Z Pusteven do Frenštátu sjíždíš po luxusní asfakltce a po té když nemusím nejezdím :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 22.06.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dres s příběhem je jako víno s přívlastkem

               

          Tak to jo.
          Ale i na Frenštát se dá jet terénem. Jen jsem to nikdy nezkoušel.

          [ Zpět ]
          Datum: 22.06.2012
          Autor: Zden42
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dres s příběhem je jako víno s přívlastkem

         

    A takto se chová matka od dvou dětí. Kam ten dnešní svět spěje!?!?

    P.S. Ten tvůj nový make-up je moc pěkný, takový nekonvenční.
    8-))

    [ Zpět ]
    Datum: 23.06.2012
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • cit: "Na tuhle vyjížďku mě zavedla moje profese cyklonovinářky."

         

    Kterak se dá přijít k takové profesi, smím-li na autorku s tak odvážným dotazem a samozřejmě není-li podobně náročné jako třeba stát se modelkou nebo ještě trefněji 'paní ředitelovou'... ?

    [ Zpět ]
    Datum: 26.06.2012
    Autor: JirkaH
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cit: "Na tuhle vyjížďku mě zavedla moje profese cyklonovinář

           

      Rychlejší odpověď dostaneš, když se jí dotážeš přímo http://www.nakole.cz/kontakty/
      :o)))
      Tady by tvůj dotaz mohl zapadnout.

      [ Zpět ]
      Datum: 27.06.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dres s příběhem je jako víno s přívlastkem

         

    Gratuluji k tomu, že to tak dobře dopadlo - letět na hlavu je hodně špatný, taky jsem to jednou zažil a už nikdy více! :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 27.06.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

246 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024