kniha Frajer - Jiří Ježek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, není-li zde někdo, kdo by mi mohl poradit jak seženu knihu Frajer od Jiřího Ježka (paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice), nebo jestli nemá někdo náhodou více výtisků této knihy, nebo jestli někdo knihu přečetl a nemusí ji mít doma na poličce, a jestli by nebyl tak hodný a nemohl by mi tuto knihu prodat. Měla bych o ní velký zájem. Děkuji :)

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2012
Autor: Krtek91
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Rumunsko kola srpen 2015

Hledám: Rumunsko kola srpen 2015
včera
Hledám parťáky - parťačky na dvoutýdení výlet do Rumunska- Transylvánie na kola. Klasický puťák s brašnama a spaní…

Hledám: e-bikerka z okolí ZL, KM ?

18.04.2015
Hledám pohodovou parťačku, kámošku e-bikerku 40-50 let ze zlínského kraje na vyjížďky po okolí, k vodě, nebo si…

Hledám: Okolí Hořovic-Brdy

18.04.2015
Hledám parťáku-parťačku,wekendové terení ježdění,žádné závodění,jídza pro radost z jízdy a kraje.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

145 cyklistů (12 přihlášených)

Minitestování nového stanu, karimatky a spacáku

I když by se dalo říct, že zakoupené věci by byly spíše vhodnější na cestování autem, tak zakoupeny byly…
dalinv | včera

vkv- Červená civilizaci

Dobrý den, a dnes 18.4. jsem absovoval další párek vrcholků Valašska. Celou dobu tedy v délce cca: 70 km jsem…
kismulu | 18.04.2015

vkv - 7 vrcholů raspektivem 9 za den. a hluboké lesy Valašska plné zvířat.

Dobrý den, dneska jsem měl ze školy ředitelské volno. A tak jsem se zapojil do podle mne nesmyslné soutěže…
kismulu | 16.04.2015