kniha Frajer - Jiří Ježek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, není-li zde někdo, kdo by mi mohl poradit jak seženu knihu Frajer od Jiřího Ježka (paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice), nebo jestli nemá někdo náhodou více výtisků této knihy, nebo jestli někdo knihu přečetl a nemusí ji mít doma na poličce, a jestli by nebyl tak hodný a nemohl by mi tuto knihu prodat. Měla bych o ní velký zájem. Děkuji :)

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2012
Autor: Krtek91
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Výlet tento víkend nebo i v týdnu

dnes
ahoj, hledám partáka/partačku na výlet tento víkend nebo i přes týden. Ideálně v okolí Prahy, něco mezi 50 -100…

Hledám: Veselá slečna na cestu po severním Maďarsku?

Hledám: Veselá slečna na cestu po severním Maďarsku?
včera
Hledám příjemnou, veselou cykloturistku s dobrodružnou povahou, která ráda objevuje kouzlo míst, do kterých by na…

Hledám: koloběžka

Hledám: koloběžka
28.07.2014
Hledám kamaráda, kamarádku, na vyjížďky na kole, nebo koloběžce, nehonim km. Ve dvou se pojede lip. Je mi 40, jsem…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

141 cyklistů (9 přihlášených)

Do Cuxhavenu - část II.

Víkendový Magdeburk Ležím na zemi a zjišťuji, že nemohu stát. Vůbec nemám tušení, jak se to stalo. Okraj…
petrp | včera

Do Cuxhavenu - část I.

Sobota, startujeme! Je sobota 12. července krátce před dvanáctou hodinou a vyrážíme na dlouho plánovanou…
petrp | 28.07.2014

Černá Hora 2014

Černá Hora 28.6 - 5.7.2014Tak jsme zpět v Černé Hoře. Máme namířeno k moři. První co nás zaujalo za hranicí,…
vvaclav | 27.07.2014