kniha Frajer - Jiří Ježek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, není-li zde někdo, kdo by mi mohl poradit jak seženu knihu Frajer od Jiřího Ježka (paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice), nebo jestli nemá někdo náhodou více výtisků této knihy, nebo jestli někdo knihu přečetl a nemusí ji mít doma na poličce, a jestli by nebyl tak hodný a nemohl by mi tuto knihu prodat. Měla bych o ní velký zájem. Děkuji :)

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2012
Autor: Krtek91
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: KAMARÁDKU

dnes
Hledám nezadanou kamarádku do 30 let pro společné vyjížďky po brněnském okolí. Klidně můžeme i víkendově po ČR ale…

Hledám: Parťačku na cestu životem

Hledám: Parťačku na cestu životem
dnes
Ahoj, hledám pohodovou parťačku na cyklovyjížďky po naší krásné zemi. Holku, která ráda cestuje, ráda se zasměje a…

Hledám: Cyklo seznámení, kolem Prahy

Hledám: Cyklo seznámení, kolem Prahy
včera
Ahoj, hledám sportovně založeného sympatického muže ke společným výletům ... ideálně hledajícího vztah a více..…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

286 cyklistů (26 přihlášených)

Moravská stezka 2015

1. den ráno sedám s kamarádem Petrem Mazurem do vlaku na Jeseník, odkud vyrážíme po cyklotrase č.53. Nejdříve…
Asterix | včera

Furt z kopce

aneb Krušnohorský sjezd Čtvrtek, 7. května 2015 Už od Vánoc jsem si maloval kam pojedeme o druhém květnovém…
petrp | 22.05.2015

Vltavská cyklostezka se sedmiletým dítětem

Máma, táta (45 let) a syn (7 let), všichni průměrně zdatní, se rozhodli jet na kolech po Vltavské cyklostezce…
VLB | 19.05.2015