kniha Frajer - Jiří Ježek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, není-li zde někdo, kdo by mi mohl poradit jak seženu knihu Frajer od Jiřího Ježka (paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice), nebo jestli nemá někdo náhodou více výtisků této knihy, nebo jestli někdo knihu přečetl a nemusí ji mít doma na poličce, a jestli by nebyl tak hodný a nemohl by mi tuto knihu prodat. Měla bych o ní velký zájem. Děkuji :)

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2012
Autor: Krtek91
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklo na jich

dnes
Ahoj,plánuji v druhé půli července vyrazit na cyklotour na jich k moři (Itálie nebo Chorvatsko,max 14dní).Cesta…

Hledám: Parťáka či parťačku

dnes
Ahoj,je mi přes 30. Samotnou mě to na kole moc nebaví. Najde se tu nějaká spřízněná duše, která to má podobně a…

Hledám: Hledá se sympatická dívka

Hledám: Hledá se  sympatická dívka
včera
Ahoj, Hledám sympatickou, mladou dívku od 18 do 26 let z Královéhradeckého kraje z okresů Trutnov, Náchod, Jičín,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

260 cyklistů (27 přihlášených)

Středomoří 3 – Z pohádky do pohádky

Ráno. Úplně jiné než to naše jarní, vlahé, chladivé, vonící loukou, lesem a černou kávou. Na „cote d'Azur"…
Jindra8526 | dnes

Den Karviné 2015

Jak probíhali dny Karviné? nevím mne zajímal pěkný výlet na kole i vlakem. Na kole jsem jel v době…
kismulu | 14.06.2015

Pestré cyklistično (Za dva týdny z Jablonce na Kvildu )

Už několik let jsme s kamarádem Jardou hovořili o našich plánech objet na kole podél hranic naši republiku.…
vlli2 | 08.06.2015