kniha Frajer - Jiří Ježek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, není-li zde někdo, kdo by mi mohl poradit jak seženu knihu Frajer od Jiřího Ježka (paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice), nebo jestli nemá někdo náhodou více výtisků této knihy, nebo jestli někdo knihu přečetl a nemusí ji mít doma na poličce, a jestli by nebyl tak hodný a nemohl by mi tuto knihu prodat. Měla bych o ní velký zájem. Děkuji :)

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2012
Autor: Krtek91
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kamaráda nejen na kolo

včera
Ráda poznám aktivního muže, kterého baví kolo i život. Ráda bych jela na nějakou exotickou cyklodovolenou. Já VŠ…

Hledám: Partner pro společné sportování

17.12.2014
Hledám aktivního muže, který má podobné zájmy jako já? Kolo, lyžování, turistika, cestování a občas kultura. Těším…

Hledám: Jsem žena 45/175 z Prahy

16.12.2014
Blíží se zima, hledám muže pro společné cesty na běžky nebo snowboard, kolo a batoh bych nechala na jaro:-). Jsem…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

117 cyklistů (2 přihlášení)

7 000

Je 2. prosince, můj oblíbený měsíc, navečer i tady začalo konečně sněžit a já jsem nadšená z mé první…
Quatsch | 03.12.2014

Sníh a mráz 10 - Jabloňový list

Nevlídné přízemí ještě nevlídnějšího šedého paneláku na Jižním Městě.Proti mně si sedá psycholog, kluk jen o…
Jindra8526 | 29.11.2014

Sníh a mráz 9 - Říkej mi táto

„Máš tu obsílku od soudu, tak se zastav, tvá matka by tebou chtěla mluvit."To bych tátu nesměl znát, to on si…
Jindra8526 | 28.11.2014