kniha Frajer - Jiří Ježek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, není-li zde někdo, kdo by mi mohl poradit jak seženu knihu Frajer od Jiřího Ježka (paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice), nebo jestli nemá někdo náhodou více výtisků této knihy, nebo jestli někdo knihu přečetl a nemusí ji mít doma na poličce, a jestli by nebyl tak hodný a nemohl by mi tuto knihu prodat. Měla bych o ní velký zájem. Děkuji :)

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2012
Autor: Krtek91
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Pravidelné vyjíždky po nenáročných stezkách

01.09.2014
Ahoj, rád bych našel kluka, holku nebo skupinu na pravidelné vyjížďky. Většinou jezdím sám a není to ono, ani…

Hledám: Náhradníka(ci)

01.09.2014
Super last moment - Korfu na 14 dní s kolem ani ne za 5000,- Kamarád ze závažných důvodů nemůže a většina je už…

Hledám: pilota na tandem

Hledám: pilota na tandem
31.08.2014
Hledám pohodového a spolehlivého člověka, který by měl chuť jezdit se mnou v roli pilota na tandemu (dvojkole).…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

123 cyklistů (12 přihlášených)

Hurá na Pálavu

Jednou takhle v létě, když rosničky předpovídaly horké sluneční dny, jsme se s přítelkyní rozhodli využít…
Pavlik25 | 26.08.2014

Balkán 2-2014

Je čtvrtek 17. července, deset dopoledne a sedím na nádražní lavičce, čekám na vlak, který mne odveze do N.…
bi-jan-cyk | 24.08.2014

Kelčcký Javorník

Psala se sobota 16.8.2014 a já se opět vydal zdolat nějaký ten vrchol www.VKV-bike.cz. A opět s výborným…
SiuxAm | 18.08.2014