kniha Frajer - Jiří Ježek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, není-li zde někdo, kdo by mi mohl poradit jak seženu knihu Frajer od Jiřího Ježka (paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice), nebo jestli nemá někdo náhodou více výtisků této knihy, nebo jestli někdo knihu přečetl a nemusí ji mít doma na poličce, a jestli by nebyl tak hodný a nemohl by mi tuto knihu prodat. Měla bych o ní velký zájem. Děkuji :)

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2012
Autor: Krtek91
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Zima na těžko - najde se parťák?

včera
Ahoj, zima už nenávratně dorazila, tak je čas vytáhnout kolo na jiný kontinent. Vypadl mi parťák, takže hledám…

včera
Ahoj, zima už nenávratně dorazila, tak je čas vytáhnout kolo na jiný kontinent. Vypadl mi parťák, takže hledám…

Hledám: Aktivní protějšek

Hledám: Aktivní protějšek
23.11.2014
pořád věřím,že existuje sportovně založená žena ( kolo,běžky, lyže,hory). Rád Tě poznám
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

95 cyklistů (8 přihlášených)

Sníh a mráz 9 - Říkej mi táto

„Máš tu obsílku od soudu, tak se zastav, tvá matka by tebou chtěla mluvit."To bych tátu nesměl znát, to on si…
Jindra8526 | včera

Sníh a mráz 8 - Za všechno může čas

„Tak vítejte doma!"„Doma? Hmmm, doma..." protahuje slabiky, a k tomu ten úšklebek. Nezačíná to dobře, tohle…
Jindra8526 | 27.11.2014

Sníh a mráz 7 – Léto jak má být

„Ty jsi tak krásná..."„A ty zase tak ženatý..."„Ano, jsem, ale zdá se, že ti to moc nevadí."„Nevím. Víš, že…
Jindra8526 | 26.11.2014