kniha Frajer - Jiří Ježek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, není-li zde někdo, kdo by mi mohl poradit jak seženu knihu Frajer od Jiřího Ježka (paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice), nebo jestli nemá někdo náhodou více výtisků této knihy, nebo jestli někdo knihu přečetl a nemusí ji mít doma na poličce, a jestli by nebyl tak hodný a nemohl by mi tuto knihu prodat. Měla bych o ní velký zájem. Děkuji :)

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2012
Autor: Krtek91
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: 3-4 cyklistky, cyklisty

dnes
pro 18 denní výlet po cyklostezkách řeky Mohan a Rýn. Termín 17.6. - 5.7. 2015. V celé trase je jako doprovod 8…

Hledám: Kamarádka

včera
Hledám parťačku na kolo. Nejlépe Ústí nad labem. Mě je 22 tak nejlépe podobný věk. ;)

Hledám: cyklokamaráda

včera
Blíží se jaro a cyklovyjížďky. Hledám proto kamaráda kolem 50ti na víkendové vyjížďky, který už taky nechce jezdit…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

160 cyklistů (28 přihlášených)

Izrael, Golanské výšiny a Palestina na kole

Na kole přes Izrael a Palestinu Začátek roku je ta správná doba pro hledání cíle našich cyklo-toulek po světě…
Valášek | 25.01.2015

Jeseníky po červené

Prázdninová backcountry premiéraaneb po červené přes hřebeny Králičáku, Šeráku a Pradědu Psal se konec května…
Safo | 21.01.2015

Hory severního Maďarska na kole

Maďarsko a hory? říkáte si asi, ta Markéta se už dočista zbláznila. Nebývalo zvykem, abychom koncem října…
Peggy | 16.01.2015