kniha Frajer - Jiří Ježek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, není-li zde někdo, kdo by mi mohl poradit jak seženu knihu Frajer od Jiřího Ježka (paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice), nebo jestli nemá někdo náhodou více výtisků této knihy, nebo jestli někdo knihu přečetl a nemusí ji mít doma na poličce, a jestli by nebyl tak hodný a nemohl by mi tuto knihu prodat. Měla bych o ní velký zájem. Děkuji :)

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2012
Autor: Krtek91
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku

včera
pro společné pohodové víkendové výlety na kole. V týdnu pro společné výlety za kulturou.

Hledám: skupinu cyklistek a cyklistů

včera
Při výletech potkávám skupiny cyklistek a cyklistů a k některé bych se rád přidal. Nerad jezdím sám.

Hledám: Mikulovské vinobraní -Pálava

20.08.2014
Hledám fajn parťáka na pohodové výlety na kole v okolí Pálavy a Mikulova+Mikulovské vinobranní :)Přidá se nějaký?…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

219 cyklistů (26 přihlášených)

Kelčcký Javorník

Psala se sobota 16.8.2014 a já se opět vydal zdolat nějaký ten vrchol www.VKV-bike.cz. A opět s výborným…
SiuxAm | 18.08.2014

Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

Vzhledem k tomu, že moje cyklistické dovednosti a schopnosti nejsou nic moc, říkala jsem si, že bych s tím…
Cyklopartnerka | 15.08.2014

Jdi za střelkou!

Může za to kompas Jako už mnohokrát v minulých letech, udělali jsme i letos tu nepředloženou chybu a někdy…
Lanna | 13.08.2014