kniha Frajer - Jiří Ježek

Ahoj, chtěla bych se zeptat, není-li zde někdo, kdo by mi mohl poradit jak seženu knihu Frajer od Jiřího Ježka (paralympijský vítěz a mistr světa v cyklistice), nebo jestli nemá někdo náhodou více výtisků této knihy, nebo jestli někdo knihu přečetl a nemusí ji mít doma na poličce, a jestli by nebyl tak hodný a nemohl by mi tuto knihu prodat. Měla bych o ní velký zájem. Děkuji :)

[ Zpět ]
Datum: 19.06.2012
Autor: Krtek91
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Paličatej terénní klučina:o)

Hledám: Paličatej terénní klučina:o)
dnes
Ahoj, uklízím běžky a tak našel by se tu parťák na bikové nebo in-line vyjizdky, nebo jiné zábavnosti:-)? Já…

Hledám: Jízda na kole- Ústecko

dnes
Kamarád(ka) na kolo z Ústí nad Labem nebo okolí? Většinou jezdím na trekovém kole. Rád bych ale zkusil i nějaký…

Hledám: na kole Rumunskem

Hledám: na kole Rumunskem
dnes
Ahoj, rád bych letos jel na těžko s kolem Rumunsko. Zkušenosti z této země mám slušné jezdím tam již 16let, i na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

235 cyklistů (31 přihlášených)

Směr jihozápad 9: Kudy k moři a ten strašnej příběh s cibulí

Jezero Lago di Como má na mapě tvar písmene ypsilon postaveného na hlavičku. Nacházel jsem se právě v jeho…
básník | 02.03.2015

Můj malý ráj na zemi

Tak jo, fakt vyrážíme. Ze Žamberka od mého rodného domu do Žuljany v Chorvatsku na poloostrově Pelješac.…
královna | 25.02.2015

Lokálko má vrat se mi (2.) - Bartošovická vlečka

Dobrý den, včera jsem sliboval že napíši blog.Bohužel čas mi zbyl až dneska, atak se omlouvám a píšu. Včera…
kismulu | 22.02.2015