reklama

Kraťasy

Kde bych sehnal(koupil) kraťasy (slízy) na kolo, které končí těsně pod ´rozkrokem´?
Dík.

[ Zpět ]
Datum: 17.06.2012
Autor: AV
  • Re: Kraťasy

         

    A takové existují? Ještě jsem nic takového neviděl.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2012
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kraťasy

         

    A k cemu by to bylo dobre? Neodrel by sis potom treba stehna o sedlo?
    Myslim, ze damske cyklokratasy se delaji v hodne kratkych delkach (aspon je na co koukat), ale panske?

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2012
    Autor: Jrr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kraťasy

         

    Můžeš si je odstřihnout.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2012
    Autor: Karel-ch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kraťasy

           

      To bych ale odstřihl větší část loga svého hlavního sponzora, firmy LIDL!

      [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2012
      Autor: AV
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kraťasy

         

    Chceš oslňovat dámy svýma krásnýma nohama?
    8-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2012
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kraťasy

         

    Já jsem ultra krátký sehnala jen v Axonu. Mám je už 2 roky.
    Teď mají super slevy až 70% :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kraťasy

         

    Ty Axony, co říká Radka, zřejmě seženeš bez větších obtíží.
    Já v dubnu koupil něco takového, co chceš, v říčanským cyklu, 400,- Kč, má to gelovou vložku + ultra krátký nohavičny... za živýho Boha si teď nevzpomenu na značku. Doma se podívám a zítra dám vědět, tak se modli, abych nezapomněl. Už se modlíš? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2012
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kraťasy

           

      Jistě, klečím na koberečku, tváří obrácen k východu ...

      [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2012
      Autor: AV
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kraťasy

             

        Asi ses fakt modlil - nezapomněl jsem, a to i přes to, že jsem včera v tom dusným vedru natíral plot, což bylo naprosto vysilující (v dusným vedru je možný jedině jezdit na kole, to nevyčerpává :-))) ).
        Nicméně - nikde jsem na tom nenašel visačku se značkou, jedině prací symboly.
        Dneska odpoledne budu v říčanském cyklu, jestli to ještě mají, tak se pozeptám.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2012
        Autor: Airline
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kraťasy

         

    Já vím, že jsem to už tady víckrát vyvěšoval, ale - myslíš to nějak takhle ?

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2012
    Autor: ronda
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kraťasy

           

      On psal POD ne NAD :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2012
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kraťasy

             

        To vypadá spíš jako DO :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.06.2012
        Autor: Ozzák
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

320 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024