reklama

Zimovrat 20. června

Už jen chvíli začne zase sněžit.

Hurááá!

[ Zpět ]
Datum: 17.06.2012
Autor: Hrabosh
  • Re: Zimovrat 20. června

Krucis! Pripomnels mi, ze jsem jeste nenavoskovala lyze na leto, jsem vostuda, mela bych to udelat aspon do zimovratu. :-)

[ Zpět ]
    Datum: 17.06.2012
    Autor: lucierut
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak jsem dneska zvladla 4 pary lyzi, na zbyle 3 musim nekde vystrachat odstranovac vosku (nojo, asi to je zaminka, urcite by to slo benzinem, ale uz me to dneska neba...)

Treba se mi letos podari prifarit k nekomu na ledovec, abych nemusela cekat na snih az do zimy. :-)

[ Zpět ]
      Datum: 19.06.2012
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak jsem si tě představoval trochu jinak... prosím tě kolik ty máš vlastně nohou?

[ Zpět ]
        Autor: básník
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mam nejake vlastni nohy a nekolik cizich :-) Ale neboj, pavoucice Odula nejsem. :-)

[ Zpět ]
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To už je skoro na nějakýho servisáka :-)
        Ještě tak čtvery a budeš už mít slušný základ na zimu. Říkají, že závodní lyžařï připravují vždy nejměně 11 párů lyží a vybírají ty správné až podle okamžitých podmínek

[ Zpět ]
        Datum: 20.06.2012
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Je to dobry, mam prijemne podhusteno a maza na retezu je stale jeste puvodni. Cekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam...

[ Zpět ]
    Datum: 18.06.2012
    Autor: Murphy

Před týdnem sněžilo ve Švýcarsku.

[ Zpět ]
    Autor: Karel-ch

Tobě jednou rozbitá huba evidentně nestačila...

[ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10

Já moc dobře věděl proč jsem tu nic nepsal když mi bylo hodně blbě. Na každou svini se vaří voda.

[ Zpět ]
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Třeba by pomohlo trochu ubrat na klimatizaci a zavřít mrazák :-)

[ Zpět ]
    Datum: 20.06.2012
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Snad mi to tuto zimu již vyjde.

http://krkonose.krnap.cz/index.php?option=com...

[ Zpět ]
    Datum: 22.06.2012
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

To by clovek nerekl, kolik lidi Ti nepreje, aby Ti vyslo prejeti jizerskych tisicovek. :-)

[ Zpět ]
  • Něco pro čutňáky

Popojeď za křižovatku, ať víš jak to u nás chodí :-)

https://maps.google.com/maps?q=%C4%8Cermn%C3%A1...

[ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

259 cyklistů (23 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017