Země: Rakousko Rakousko

Innradweg

Ahoj všem, díky za veškeré informace zde uvedené. Chystáme výlet na Innradweg a pojedeme dodávkou, máme 3 místa i pro kola. kdybyste měli zájem. zájem

[ Zpět ]
Datum: 17.06.2012
Autor: struncik
  • Re: Innradweg

Kdy a na jak dlouho ??

[ Zpět ]
    Autor: Holfi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pardon to se nezobrazilo. Nejlépe v pátek 29. června cesta pouze tam. Díky zdejším diskuzím už jsem měl vše připraveno, ale rozbolelo mě koleno a tak jdeme na ferraty kolem Innsbrucku. Zpět se dá dojet na kole. Původně jsem hledal možnost se s někým svézt a nakonec nabízím svezení já:)

[ Zpět ]
      Autor: struncik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak to jsem bohužel na dovolené o kousek víc na jih.

[ Zpět ]
        Autor: Holfi

Pro pobavení - hledal jsem informace o Inské cyklostezce a narazil jsem na jejich oficiální web, kde nabízí i zaslání propagačních materiálů. Celá stezka je rozdělená posle mikroregionů, zaklikal jsem tedy regiony všechny a očekával nějaký komplexní materiál z celé trasy. Po 4 pracovních dnech u mě zazvonila pošťačka a dotáhla to, co vidíte na obrázcích. :-) Z každého regionu jedna obálka. :-) Je toho 7 kilo, 14 obálek. A zítra očekávám asi další. :-) Takže mám co číst a čím se kochat - byť jen na papíře. :-)

[ Zpět ]
    Datum: 02.07.2012
    Autor: ZdendaOl
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka

(OÖ TTG)
20.04.2017, 4 dny
5 670 Kč 4 990 Kč
cyklistický Autobusem

Enžská cyklostezka

(CK Rubikon)
29.04.2017, 4 dny
6 000 Kč
cyklistický Autobusem

Bodamské jezero na kole

(CK Rubikon)
04.05.2017, 5 dní
9 400 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Partnerku

Hledám: Partnerku
včera
Hledám partnerku na kolo do 50let.Pouze z Prahy

Hledám: Kamaradku na kolo

23.03.2017
Znam cyklostezky v okoli Ostravy a hledam spolecnici ve veku 50-62 let zdatnou pro jizdu na kole k obcasnym…

Hledám: Provence Májová 6. 5. – 14. 5. 2017

23.03.2017
Ahoj, měl by někdo zájem o cyklozájezd s Adventurou - Provence Májová 6.5.-14.5.? Hledám někoho, komu by se to…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

148 cyklistů (8 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017