reklama

Štafeta 2012 odstartovala

Datum: 10.6.2012
Kdo vezl NaKolík: Václav
Kdo se taky svezl: první zahřívací etapu jsem s NaKolíkem absolvoval bez dalších spolujezdců
Trasa odkud kam: z Barrandova na Barrandov :-)
Délka etapy: 31 km
Počasí: nic moc - zataženo, deštivo
Komentář: Tak jsem si na dnešní zahájení štafety pěkně…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 11.06.2012
Autor: Václav
  • Re: Štafeta 2012 odstartovala

Nakolík sis vzal, ale přední blatník nee. No hlavně že už to jede :-))

[ Zpět ]
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jak mě Jitka vyfotila, tak jsem se pro ten blatník ještě vrátil a dobře jsem udělal :-)

[ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ještě bych se rád zeptal, jestli text blogu o etapě si každý stvoří dle libosti nebo budeme ctít toto Václavovo členění. Jde mi o to aby byly zaznamenány všechny údaje a něco se neopomnělo.
    Nebo zase nečtu všecko a někde se o tom psalo?
    Dík.

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tohle jsou základní údaje převzaté ze starých NaKolníků a je to takový minimum, který o etapě něco prozradí. Jestli k tomu přidáš další údaje, tím líp.

[ Zpět ]

Má to logiku. To by bylo dobrý ctít jako minimum a doplnit potom libovolně v komentáři k etapě.

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

235 cyklistů (23 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017