reklama

leader fox runner 2012, pomoc s velikosti, prosim

Zdravim vsechny, chci si koupit toto kolo a nevim presne jak velke, merim 170 cm a delka nohou 78 cm, uvazuji o velikosti ramu 53 cm, je to realne ? Diky, oni totiz mensi nedelaji

[ Zpět ]
Datum: 09.06.2012
Autor: lokitin
  • Re: leader fox runner 2012, pomoc s velikosti, prosim

To mi tady opravdu nikdo neporadi ?

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Vydrž, někdy to chvíli trvá než se najde někdo technickej. Jinak si zatím projdi diskusi, využij filtr a někde se tu radily internetové kalkulačky na výpočet velikosti rámu podle rozměrů těla.

[ Zpět ]
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jinak na kole jsem sedel, pri nastaveni vysky sedla mam sedlo vysunute tak 7 cm, je to tesne nad urovni riditek.jinak se na nem citim fajn, ale ale podotykamze to mam na rekreacni pouziti, ale zas nechci aby nebylo na me bud velke nebo moc male, nejaky kompromis mi staci.diky

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kdo jezdíte

včera
okolo města Děčína a je Vám kolem 70let-jezdíte jen na pohodičku a klidně?Ráda se připojím Hanka

Hledám: Na cesty po Evropě

25.04.2017
hledáme společníky - páry 60+. Blíže viz na www.jak-cestujeme.cz

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu

24.04.2017
Ahooooj cyklisti.Hledám k sobě chlapa pro společné cyklotoulání přírodou.Také z Prahy.Věkem nejlépe od 45 -do 55…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

251 cyklistů (21 přihlášených)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017